Ivan Oleynikov | Στατιστικά | Ποδόσφαιρο

Τρέχουσα ομάδα του Ivan Oleynikov

Έμβλημα της ομάδας Krylya Sovetov SamaraΕπαληθευμένη ομάδαKrylya Sovetov Samara

Ποιος είναι ο επόμενος αγώνας του/της Ivan Oleynikov;

Ο επόμενος αγώνας του/της Ivan Oleynikov είναι εναντίον του/της Baltika Kaliningrad στο Russian Cup, στις 14/10 και ώρα 10:15 π.μ. (ώρα Μπραζίλια).

Συγκρίνετε τον/την Ivan Oleynikov με άλλον παίκτη

Επιλέξτε άλλον παίκτη και δείτε τη στατιστική σύγκριση δίπλα-δίπλα.

Σύγκριση του/της Ivan Oleynikov με

Ακολουθήστε τον/την Ivan Oleynikov

Αποθηκεύστε τον/την Ivan Oleynikov στον λογαριασμό σας για να βρίσκετε τους επόμενους αγώνες και τα στατιστικά όταν επιστρέφετε.

Ακολουθήστε τον/την Ivan Oleynikov

Ivan Oleynikov

3G 0A

τελευταίοι 10 αγώνες
Ivan Oleynikov

Ivan Oleynikov

Παίκτης
10 αγώνες
Ι
Ι
Η
Ν
Η
Ivan Oleynikov

Στατιστικά - Ivan Oleynikov

Όλοι οι 10 αγώνες
ΣτατιστικόΤιμή
Σύνοψη
Αγώνες που έπαιξε10
Μέσα λεπτά ανά αγώνα71.90
Μέση βαθμολογία6.80
Ποσοστό νικών ομάδας20.0%
Γκολ ανά αγώνα0.30
Κίτρινες κάρτες0
Γκολ και ασίστ
Γκολ ανά αγώνα0.30
Συμμετοχές σε γκολ ανά αγώνα0.30
Πάσες και άμυνα
Πάσες ανά αγώνα18.30
Ακρίβεια πασών76.5%
Τάκλιν ανά αγώνα0.70
Κοψίματα ανά αγώνα0.70
Ποσοστό επιτυχίας μονομαχιών100.0%
Πειθαρχία
Φάουλ που διέπραξε ανά αγώνα1.20
Σύνολο κίτρινων καρτών0
Σύνολο κόκκινων καρτών0
Αναλυτικοί μέσοι όροι ανά αγώνα
Aggregated raw minutesplayed Per Game71.90
Βαθμολογία ανά αγώνα6.12
Γκολ ανά αγώνα0.30
Aggregated raw shotsontarget Per Game1.50
Φάουλ ανά αγώνα1.20
Aggregated raw wasfouled Per Game1.30

Σύνοψη - Ivan Oleynikov

Αγώνες
10
Μέσα λεπτά
71.9
Μέση βαθμολογία
6.80

Γκολ & ασίστ

Γκολ
3
Ασίστ
0
Συμμετοχές σε γκολ
3
Γκολ ανά αγώνα
0.30
Ασίστ ανά αγώνα
0.00

Πάσες

Συνολικές πάσες
183
Ακριβείς πάσες
140
Πάσες ανά αγώνα
18.3
Ακρίβεια πασών
76.5%

Άμυνα

Τάκλιν
7
Κοψίματα
7
Τάκλιν ανά αγώνα
0.70
Κοψίματα ανά αγώνα
0.70

Πειθαρχία

Φάουλ
12
Κίτρινες κάρτες
0
Κόκκινες κάρτες
0
Φάουλ ανά αγώνα
1.20

Αποτελέσματα ομάδας

Νίκες
2 (20.0%)
Ισοπαλίες
4 (40.0%)
Ήττες
4 (40.0%)

Σύγκριση εντός και εκτός έδρας

Στατιστικό
Εντός
Εκτός
Γκολ/αγώνα
Εντός: 75.0%
Εκτός: 25.0%
Σουτ εντός στόχου/αγώνα
Εντός: 47.6%
Εκτός: 52.4%
Τάκλιν/αγώνα
Εντός: 68.8%
Εκτός: 31.3%

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Γκολ/αγώνα
0.30
Σουτ εντός στόχου/αγώνα
1.50
Ακριβείς πάσες/αγώνα
14.00
Τάκλιν/αγώνα
0.70

Ivan Oleynikov — Στατιστικά

τελευταίοι 10 αγώνες

Επισκόπηση

Προφίλ παίκτη Ivan Oleynikov: αναλύθηκαν 10 αγώνες με 3 γκολ. Χρησιμοποιήστε αυτά τα στατιστικά για τις αγορές σκόρερ.

Αναλυτικά στατιστικά

3 γκολ στην καριέρα. Αναλύστε αυτό το στοιχείο.

Απόδοση

Ο παίκτης σκοράρει κατά μέσο όρο 0.3 γκολ ανά αγώνα. Λάβετε υπόψη αυτό το στοιχείο.

Πρόσφατη φόρμα

Τρέχουσα φόρμα: 2 γκολ στους τελευταίους 5 αγώνες. Αυτή η φόρμα είναι σημαντική για τη διοργάνωση.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Ο παίκτης έχει 10 αγώνες. Δείτε στατιστικά ανά γήπεδο.

Τάσεις

Με 10 καταγεγραμμένους αγώνες, αναλύστε τις τάσεις του παίκτη.

Πρόσφατοι αγώνες του/της Ivan Oleynikov

Πόσα γκολ έχει ο/η Ivan Oleynikov;

Ο/Η Ivan Oleynikov έχει 3 γκολ σε 10 αγώνες (όλοι οι 10 αγώνες), με 0 ασίστ ασίστ, 0 κίτρινες κάρτες κίτρινες κάρτες και 0 κόκκινες κάρτες κόκκινες κάρτες.

Πηγή: ιστορικό παρόχου στατιστικών.

M · Russia · ομάδες: Krylya Sovetov Samara

Γκολ ανά διαγωνισμό

Σύνολα στο ίδιο δείγμα αγώνων (όλοι οι 10 αγώνες).

Γκολ του/της Ivan Oleynikov ανά διαγωνισμό: αγώνες, γκολ και ασίστ.
ΔιαγωνισμόςΑγώνεςΓκολΑσίστ
Russian Premier League1030

Ποια είναι η μέση βαθμολογία του/της Ivan Oleynikov;

Ο/Η Ivan Oleynikov έχει μέση βαθμολογία 6,80 (δείγμα: 9 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα). Δείγμα: τελευταίοι 10 αγώνες.

Μέση βαθμολογία
6,80

9 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα

Η βαθμολογία (rating) είναι η αξιολόγηση της απόδοσης που δίνει ο πάροχος δεδομένων μετά από κάθε αγώνα, σε κλίμακα από 0 έως 10, συνδυάζοντας ενέργειες με και χωρίς μπάλα. Δημοσιεύουμε τον μέσο όρο των αγώνων στους οποίους ο πάροχος κατέγραψε βαθμολογία.

Η βαθμολογία και το xG προέρχονται από τον πάροχο δεδομένων αγώνων και δεν υπολογίζονται από το Green365. Οι αγώνες χωρίς καταγραφή από τον πάροχο εξαιρούνται από τον μέσο όρο, και ο παραπάνω αριθμός σας δείχνει ακριβώς πόσοι συμπεριλήφθηκαν — δείτε τη μεθοδολογία.

Παίκτες