Kaposvari Kk 90 vs 105 Naturtex Szte Szedeak

Nome oficial do Naturtex Szte Szedeak: SZTE-Szedeák.

W ostatnich 10 bezpośrednich meczach 10 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Zakończony
D
90
:
105
V
HT 40-56
Analiza
Według czasu
Próba
Średnio Punkty na mecz (H2H)
166.70ostatnie 10 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Kaposvari Kk
50%5Z 0R 5P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Naturtex Szte Szedeak
50%5Z 0R 5P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
10
Wygrane Kaposvari Kk
5
Remisy
0
Wygrane Naturtex Szte Szedeak
5
Średnia punktów
166.7

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
90%
10%
160.5
80%
20%
170.5
30%
70%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
100%
0%
80.5
60%
40%
85.5
40%
60%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Kaposvari Kk
Procent
-14.5
20%
-10.5
30%
-7.5
30%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Kaposvari Kk
Procent
-14.5
10%
-10.5
10%
-7.5
10%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Kaposvari Kk
Procent
-14.5
2.5%
-10.5
12.5%
-7.5
15%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
10
Wygrane Kaposvari Kk
5
Remisy
0
Wygrane Naturtex Szte Szedeak
5
Średnia punktów
166.7

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
90%
10%
160.5
80%
20%
170.5
30%
70%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
100%
0%
80.5
60%
40%
85.5
40%
60%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Kaposvari Kk
Procent
-14.5
20%
-10.5
30%
-7.5
30%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Kaposvari Kk
Procent
-14.5
10%
-10.5
10%
-7.5
10%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Kaposvari Kk
Procent
-14.5
2.5%
-10.5
12.5%
-7.5
15%

Kaposvari Kk — ostatnie 5 meczów

Hungary NB 1.A|sob 25/11/23 14:00
Zakończone
Hungary NB 1.A|sob 18/11/23 13:00
Zakończone
Alba Fehérvár
Herb Alba Fehérvár
105
:
77
Przerwa: 48-45
Herb Kaposvari Kk
Kaposvari Kk
Hungary NB 1.A|sob 11/11/23 14:00
Zakończone
Hungary NB 1.A|sob 04/11/23 15:00
Zakończone
Debreceni EAC
Herb Debreceni EAC
77
:
61
Przerwa: 38-41
Herb Kaposvari Kk
Kaposvari Kk
Hungary NB 1.A|pt 27/10/23 13:00
Zakończone
Kaposvari Kk
Herb Kaposvari Kk
86
:
88
Przerwa: 38-37
Herb Soproni KC
Soproni KC
Strona 1 z 2

Naturtex Szte Szedeak — ostatnie 5 meczów

Hungary NB 1.A|czw 23/11/23 14:00
Zakończone
Hungary NB 1.A|sob 18/11/23 13:00
Zakończone
Hungary NB 1.A|czw 09/11/23 14:00
Zakończone
Hungary NB 1.A|pt 03/11/23 14:00
Zakończone
Hungary NB 1.A|pt 27/10/23 13:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Kaposvari Kk vs Naturtex Szte Szedeak — historia H2H

Hungary NB 1.A|sob 20/05/23 13:00
Zakończone
SZTE-Szedeák
Herb SZTE-Szedeák
94
:
89
Przerwa: 43-48
Herb Kaposvári KK
Kaposvári KK
Hungary NB 1.A|sob 22/04/23 13:00
Zakończone
Kaposvári KK
Herb Kaposvári KK
81
:
88
Przerwa: 38-36
Herb SZTE-Szedeák
SZTE-Szedeák
Hungary NB 1.A|ndz 05/02/23 14:00
Zakończone
SZTE-Szedeák
Herb SZTE-Szedeák
83
:
85
Przerwa: 47-41
Herb Kaposvári KK
Kaposvári KK
Hungary NB 1.A|ndz 30/10/22 14:00
Zakończone
Kaposvári KK
Herb Kaposvári KK
89
:
74
Przerwa: 41-43
Herb SZTE-Szedeák
SZTE-Szedeák
Club Friendly Games|pt 16/09/22 11:00
Zakończone
SZTE-Szedeák
Herb SZTE-Szedeák
66
:
82
Przerwa: 34-41
Herb Kaposvári KK
Kaposvári KK
Strona 1 z 2

Jaki jest bilans spotkań między Kaposvari Kk a Naturtex Szte Szedeak?

Historia spotkań Kaposvari Kk x Naturtex Szte Szedeak: 10 spotkań — {home} 5W, 0R, {away} 5W (ostatnie 10 meczów). 1667 goli zdobytych w historii spotkań. Obie drużyny strzeliły gole w 100,0% meczów. Aktualizacja: 20/05/2023 às 10:00.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Kaposvari Kk
5
Remisy
0
Zwycięstwa Naturtex Szte Szedeak
5
Gole w historii
1667

Najwyższe zwycięstwa

  • Kaposvari Kk: Kaposvari Kk 82 x 66 Naturtex Szte Szedeak
  • Naturtex Szte Szedeak: Kaposvari Kk 75 x 96 Naturtex Szte Szedeak

Ostatnie spotkania

  1. Kaposvari Kk 89 x 94 Naturtex Szte Szedeak
  2. Kaposvari Kk 81 x 88 Naturtex Szte Szedeak
  3. Kaposvari Kk 85 x 83 Naturtex Szte Szedeak
  4. Kaposvari Kk 89 x 74 Naturtex Szte Szedeak
  5. Kaposvari Kk 82 x 66 Naturtex Szte Szedeak
  6. Kaposvari Kk 88 x 96 Naturtex Szte Szedeak
  7. Kaposvari Kk 75 x 88 Naturtex Szte Szedeak
  8. Kaposvari Kk 90 x 77 Naturtex Szte Szedeak
  9. Kaposvari Kk 76 x 75 Naturtex Szte Szedeak
  10. Kaposvari Kk 75 x 96 Naturtex Szte Szedeak

Kaposvari Kk x Naturtex Szte Szedeak — Statystyki

Przegląd

Mecz koszykówki między Kaposvári KK a SZTE-Szedeák. 10 spotkań zarejestrowanych w naszej bazie.

Szczegółowe statystyki

W ostatnich 10 meczach Kaposvári KK ma 7 zwycięstw i 3 porażek, zdobywając 868 punktów i tracąc 859. SZTE-Szedeák ma 5 zwycięstw i 5 porażek w 10 meczach, zdobywając 807 punktów i tracąc 849.

Wydajność

Kaposvári KK ma 70% zwycięstw i średnio 86.8 punktów na mecz. SZTE-Szedeák ma 50% i średnio 80.7 punktów.

Historia bezpośrednich spotkań

W 10 meczach Kaposvári KK wygrała 4, a SZTE-Szedeák 6.

Ostatnia forma

W ostatnich 5 meczach Kaposvári KK ma 3 zwycięstw i 2 porażek. SZTE-Szedeák ma 2 zwycięstw i 3 porażek.

Analiza u siebie/na wyjeździe

U siebie Kaposvári KK ma 70% zwycięstw i średnio 87.2 punktów. Na wyjeździe SZTE-Szedeák ma 10% zwycięstw.

Trendy

Średnia wszystkich punktów w tych meczach wynosi 172.9 na mecz. Analizuj linie sum.