Raufeon Stots: 21V-3D | Statystyki MMA

Raufeon Stots

3V-2D-0E

ostatnie 5 walk

Porównaj Raufeon Stots z innym zawodnikiem

Wybierz innego zawodnika i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Raufeon Stots z

Raufeon Stots

Raufeon Stots

"Supa"
5 walki
P
Z
Z
P
Z
Bilans
21Z - 3P
Wzrost
1.70m
Waga
61kg
Zasięg
1.84m
Raufeon Stots

Statystyki - Raufeon Stots

Wszystkie 5 walk
StatystykaWartość
Podsumowanie zawodnika
Łączna liczba walk5
Zwycięstwa3
Porażki2
Procent zwycięstw60.0%
Znaczące ciosy na walkę34.25
Skuteczność obaleń51.7%
Ciosy na walkę
Łączna liczba ciosów na walkę104.25
Znaczące ciosy na walkę34.25
Significant Strikes Received Per Fight22.25
Ciosy na głowę na walkę27.00
Ciosy na korpus na walkę6.00
Ciosy na nogi na walkę1.25
Obalenia na walkę
Takedowns Attempted Per Fight3.00
Takedowns Succeeded Per Fight1.50
Takedowns Received Per Fight7.00
Takedowns Defended Per Fight4.50
Skuteczność obaleń51.7%
Obrona przed obaleniami17.0%
Poddania i kontrola na walkę
Próby poddań na walkę0.75
Udane poddania na walkę0.25
Kontrola w parterze (s) na walkę169.00
Kontrola w klinczu (s) na walkę63.00
Kursy partnerów bukmacherskichReklama · 18+ · Ministerstwo Finansów ostrzega: hazard może prowadzić do uzależnienia.

Kursy partnerów bukmacherskich

Zobacz więcej bukmacherów

Podsumowanie - Raufeon Stots

Walki
5
Zwycięstwa
3
Porażki
2
Procent zwycięstw
60.0%
Procent porażek
40.0%

Wyniki

Zwycięstwa i porażki
Zwycięstwa: 60.0%
Porażki: 40.0%

Średnie uderzeń na walkę

Znaczące uderzenia/walkę
34.3
Wszystkie uderzenia/walkę
104.3
Powalenia/walkę
0.3
Uderzenia na głowę/walkę
27.0
Uderzenia z dystansu/walkę
23.0

Średnie obaleń i poddań na walkę

Próby obaleń/walkę
3.0
Udane obalenia/walkę
1.5
Otrzymane obalenia/walkę
7.0
Skuteczność obaleń
51.7%

Raufeon Stots — Statystyki

ostatnie 5 walk

Przegląd

przegląd (zawodnik) Raufeon Stots: zwycięstwa 3; porażki 2.

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (zawodnik): zwycięstwa 3; porażki 2.

Wydajność

wydajność (zawodnik): odsetek zwycięstwa 60.

Ostatnia forma

aktualna forma (zawodnik): ostatnie zwycięstwa 3; ostatnie porażki 2.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza stójki (zawodnik): odsetek zwycięstwa 60; odsetek porażki 40.

Trendy

trendy grapplingu (zawodnik): odsetek zwycięstwa 60; mecze 5.

Jaki jest rekord zawodnika Raufeon Stots?

Jaki jest rekord zawodnika Raufeon Stots: 21 zwycięstw, 3 porażek (wszystkie 5 walki).

Źródło: historia dostawcy statystyk.

Kategoria wagowa
bantam
Wzrost
1,70 m
Zasięg
1,84 m
Waga
61 kg
Wiek
37 lat

Porównaj zawodników

Wojownicy