Essex 390 vs 284 Yorkshire

Στις τελευταίες 10 αναμετρήσεις, οι 10 ολοκληρώθηκαν με περισσότερα από 2,5 γκολ.

Ολοκληρώθηκε
V
390
:
284
D
HT 0-0
Ανάλυση
Ανά χρόνο
Δείγμα
Μέσος όρος Πόντοι ανά αγώνα (H2H)
674.30τελευταίοι 10 αγώνες
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Essex
30%3Ν 1Ι 6Η σε 10
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Yorkshire
60%6Ν 1Ι 3Η σε 10

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
10
Νίκες Essex
4
Ισοπαλίες
2
Νίκες Yorkshire
4
Μέσος όρος ράνς
674.3

Over/Under H2H - Ράνς Αγώνας

Γραμμή
Over %
Under %
150.5
100%
0%
180.5
100%
0%
200.5
100%
0%

Over/Under H2H - Wickets Αγώνας

Γραμμή
Over %
Under %
5.5
100%
0%
7.5
100%
0%
9.5
100%
0%

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
10
Νίκες Essex
4
Ισοπαλίες
2
Νίκες Yorkshire
4
Μέσος όρος ράνς
674.3

Over/Under H2H - Ράνς Αγώνας

Γραμμή
Over %
Under %
150.5
100%
0%
180.5
100%
0%
200.5
100%
0%

Over/Under H2H - Wickets Αγώνας

Γραμμή
Over %
Under %
5.5
100%
0%
7.5
100%
0%
9.5
100%
0%

Essex — τελευταίοι 5 αγώνες

County Championship|Τετ 02/09/26 09:30
Ολοκληρώθηκε
County Championship|Πεμ 27/08/26 10:00
Ολοκληρώθηκε
Metro Bank One-Day Cup|Τρι 11/08/26 10:00
Ολοκληρώθηκε
Metro Bank One-Day Cup|Κυρ 09/08/26 10:00
Ολοκληρώθηκε
Metro Bank One-Day Cup|Παρ 07/08/26 10:00
Ολοκληρώθηκε
Σελίδα 1 από 2

Yorkshire — τελευταίοι 5 αγώνες

County Championship|Τετ 02/09/26 09:30
Ολοκληρώθηκε
County Championship|Πεμ 27/08/26 10:00
Ολοκληρώθηκε
Metro Bank One-Day Cup|Παρ 14/08/26 10:00
Ολοκληρώθηκε
Metro Bank One-Day Cup|Τρι 11/08/26 10:00
Ολοκληρώθηκε
Metro Bank One-Day Cup|Παρ 07/08/26 10:00
Ολοκληρώθηκε
Σελίδα 1 από 2

Essex εναντίον Yorkshire — ιστορικό H2H

Metro Bank One-Day Cup|Τρι 11/08/26 10:00
Ολοκληρώθηκε
County Championship|Κυρ 29/06/25 07:00
Ολοκληρώθηκε
County Championship|Παρ 09/05/25 07:00
Ολοκληρώθηκε
Metro Bank One-Day Cup|Τρι 06/08/24 07:00
Ολοκληρώθηκε
Metro Bank One-Day Cup|Κυρ 13/08/23 07:00
Ολοκληρώθηκε
Σελίδα 1 από 2

Ποιο είναι το ιστορικό μεταξύ Essex και Yorkshire;

Ιστορικό μεταξύ Essex και Yorkshire: 10 αναμετρήσεις — {home} 4 νίκες, 2 ισοπαλίες, {away} 4 νίκες (τελευταίοι 10 αγώνες). 6743 γκολ σημειώθηκαν στο ιστορικό των αναμετρήσεων. Σκόραραν και οι δύο ομάδες στο 100,0% των αγώνων. Ενημερώθηκε 11/08/2026 às 07:00.

Πηγή: ιστορικό αναμετρήσεων από τον πάροχο στατιστικών.

Νίκες Essex
4
Ισοπαλίες
2
Νίκες Yorkshire
4
Γκολ στο ιστορικό
6743

Μεγαλύτερες νίκες

  • Essex: Essex 240 x 76 Yorkshire
  • Yorkshire: Essex 396 x 642 Yorkshire

Τελευταίες αναμετρήσεις

  1. Essex 151 x 155 Yorkshire
  2. Essex 499 x 500 Yorkshire
  3. Essex 396 x 642 Yorkshire
  4. Essex 243 x 244 Yorkshire
  5. Essex 221 x 222 Yorkshire
  6. Essex 387 x 386 Yorkshire
  7. Essex 240 x 76 Yorkshire
  8. Essex 570 x 465 Yorkshire
  9. Essex 317 x 188 Yorkshire
  10. Essex 422 x 419 Yorkshire

Essex x Yorkshire — Στατιστικά

Επισκόπηση

Essex - Yorkshire στο κρίκετ. 10 αγώνες με ανάλυση ράνς και wicket.

Αναλυτικά στατιστικά

Essex: 2 νίκες, 6 ήττες. Yorkshire: 6 νίκες, 3 ήττες.

Απόδοση

Essex: 20%. Yorkshire: 60%.

Ιστορικό αναμετρήσεων

Σε 10 αναμετρήσεις: Essex 3, Yorkshire 5.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Η Essex κερδίζει το 50% των εντός έδρας αγώνων.

Τάσεις

Μέσος όρος 657.6 ράνς ανά αγώνα.