Northern Districts 154 vs 106 Canterbury

Στις τελευταίες 10 αναμετρήσεις, οι 10 ολοκληρώθηκαν με περισσότερα από 2,5 γκολ.

Ολοκληρώθηκε
V
154
:
106
D
HT 0-0
Ανάλυση
Ανά χρόνο
Δείγμα
Μέσος όρος Πόντοι ανά αγώνα (H2H)
356.70τελευταίοι 10 αγώνες
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Northern Districts
60%6Ν 0Ι 4Η σε 10
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Canterbury
50%5Ν 0Ι 5Η σε 10

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
10
Νίκες Northern Districts
5
Ισοπαλίες
0
Νίκες Canterbury
5
Μέσος όρος ράνς
356.7

Over/Under H2H - Ράνς Αγώνας

Γραμμή
Over %
Under %
150.5
100%
0%
180.5
100%
0%
200.5
90%
10%

Over/Under H2H - Wickets Αγώνας

Γραμμή
Over %
Under %
5.5
100%
0%
7.5
100%
0%
9.5
100%
0%

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
10
Νίκες Northern Districts
5
Ισοπαλίες
0
Νίκες Canterbury
5
Μέσος όρος ράνς
356.7

Over/Under H2H - Ράνς Αγώνας

Γραμμή
Over %
Under %
150.5
100%
0%
180.5
100%
0%
200.5
90%
10%

Over/Under H2H - Wickets Αγώνας

Γραμμή
Over %
Under %
5.5
100%
0%
7.5
100%
0%
9.5
100%
0%

Northern Districts — τελευταίοι 5 αγώνες

Super Smash|Τρι 03/01/23 22:40
Ολοκληρώθηκε
Super Smash|Παρ 30/12/22 21:40
Ολοκληρώθηκε
Super Smash|Τρι 27/12/22 22:40
Ολοκληρώθηκε
Super Smash|Παρ 23/12/22 02:40
Ολοκληρώθηκε
The Ford Trophy|Τρι 13/12/22 19:00
Ολοκληρώθηκε
Σελίδα 1 από 2

Canterbury — τελευταίοι 5 αγώνες

The Ford Trophy|Τρι 10/01/23 19:00
Ολοκληρώθηκε
Super Smash|Σαβ 07/01/23 22:40
Ολοκληρώθηκε
Super Smash|Σαβ 31/12/22 21:40
Ολοκληρώθηκε
Super Smash|Πεμ 29/12/22 22:40
Ολοκληρώθηκε
Super Smash|Δευ 26/12/22 01:30
Ολοκληρώθηκε
Σελίδα 1 από 2

Northern Districts εναντίον Canterbury — ιστορικό H2H

Super Smash|Παρ 23/12/22 02:40
Ολοκληρώθηκε
The Ford Trophy|Τρι 29/11/22 19:00
Ολοκληρώθηκε
Super Smash|Σαβ 29/01/22 02:50
Ολοκληρώθηκε
Super Smash|Παρ 21/01/22 02:40
Ολοκληρώθηκε
Super Smash|Πεμ 23/12/21 02:40
Ολοκληρώθηκε
Σελίδα 1 από 2

Ποιο είναι το ιστορικό μεταξύ Northern Districts και Canterbury;

Ιστορικό μεταξύ Northern Districts και Canterbury: 10 αναμετρήσεις — {home} 5 νίκες, 0 ισοπαλίες, {away} 5 νίκες (τελευταίοι 10 αγώνες). 3567 γκολ σημειώθηκαν στο ιστορικό των αναμετρήσεων. Σκόραραν και οι δύο ομάδες στο 100,0% των αγώνων. Ενημερώθηκε 22/12/2022 às 23:40.

Πηγή: ιστορικό αναμετρήσεων από τον πάροχο στατιστικών.

Νίκες Northern Districts
5
Ισοπαλίες
0
Νίκες Canterbury
5
Γκολ στο ιστορικό
3567

Μεγαλύτερες νίκες

  • Northern Districts: Northern Districts 310 x 252 Canterbury
  • Canterbury: Northern Districts 122 x 176 Canterbury

Τελευταίες αναμετρήσεις

  1. Northern Districts 96 x 98 Canterbury
  2. Northern Districts 122 x 176 Canterbury
  3. Northern Districts 217 x 161 Canterbury
  4. Northern Districts 174 x 173 Canterbury
  5. Northern Districts 108 x 107 Canterbury
  6. Northern Districts 239 x 240 Canterbury
  7. Northern Districts 310 x 252 Canterbury
  8. Northern Districts 289 x 292 Canterbury
  9. Northern Districts 93 x 118 Canterbury
  10. Northern Districts 150 x 152 Canterbury

Northern Districts x Canterbury — Στατιστικά

Επισκόπηση

Northern Districts - Canterbury στο κρίκετ. 10 αγώνες με ανάλυση ράνς και wicket.

Αναλυτικά στατιστικά

Northern Districts: 5 νίκες, 5 ήττες. Canterbury: 5 νίκες, 3 ήττες.

Απόδοση

Northern Districts: 50%. Canterbury: 50%.

Ιστορικό αναμετρήσεων

Σε 10 αναμετρήσεις: Northern Districts 3, Canterbury 7.

Πρόσφατη φόρμα

Πρόσφατη φόρμα: η Northern Districts έχει 2 νίκες και 3 ήττες. Η Canterbury έχει 2 νίκες και 1 ήττες.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Η Northern Districts κερδίζει το 50% των εντός έδρας αγώνων.

Τάσεις

Μέσος όρος 533.11 ράνς ανά αγώνα.