Execration 1 vs 1 Fnatic

Στις τελευταίες 10 αναμετρήσεις, οι 2 ολοκληρώθηκαν με περισσότερα από 2,5 γκολ.

Ολοκληρώθηκε
E
1
:
1
E
HT 0-1
Ανάλυση
Ανά χρόνο
Δείγμα
Μέσος όρος Πόντοι ανά αγώνα (H2H)
2.20τελευταίοι 10 αγώνες
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Execration
50%5Ν 2Ι 3Η σε 10
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Fnatic
40%4Ν 1Ι 5Η σε 10

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
10
Νίκες Execration
0
Ισοπαλίες
0
Νίκες Fnatic
10
Μέσος όρος γκολ
2.2

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
100%
0%
2.5
20%
80%

Over/Under H2H - Χάρτες Αγώνας

Γραμμή
Over %
Under %
1.5
100%
0%
2.5
20%
80%
3.5
0%
100%

Over/Under H2H - Γύροι Mapa

Γραμμή
Over %
Under %
24.5
0%
100%
26.5
0%
100%
28.5
0%
100%

Over/Under H2H - Kills Mapa

Γραμμή
Over %
Under %
40.5
0%
100%
50.5
0%
100%
60.5
0%
100%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Execration
Ποσοστό
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
0%

Χάντικαπ Χάρτες Μεταξύ τους (H2H) - Αγώνας

Execration
Ποσοστό
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
0%

Χάντικαπ Ατομικά - Execration (Τελευταίοι 10 αγώνες)

Γραμμή
Ποσοστό
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
40%

Χάντικαπ Ατομικά - Fnatic (Τελευταίοι 10 αγώνες)

Γραμμή
Ποσοστό
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
40%

Γκολ Τελική διάρκεια

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
100%
0%
2.5
20%
80%

Χάρτες Αγώνας

Γραμμή
Over %
Under %
1.5
100%
0%
2.5
20%
80%
3.5
10%
90%

Γύροι Mapa

Γραμμή
Over %
Under %
24.5
0%
100%
26.5
0%
100%
28.5
0%
100%

Kills Mapa

Γραμμή
Over %
Under %
40.5
0%
100%
50.5
0%
100%
60.5
0%
100%

Γκολ Τελική διάρκεια

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
100%
0%
2.5
20%
80%

Χάρτες Αγώνας

Γραμμή
Over %
Under %
1.5
100%
0%
2.5
20%
80%
3.5
0%
100%

Γύροι Mapa

Γραμμή
Over %
Under %
24.5
0%
100%
26.5
0%
100%
28.5
0%
100%

Kills Mapa

Γραμμή
Over %
Under %
40.5
0%
100%
50.5
0%
100%
60.5
0%
100%

Σκοράρουν και οι δύο

Σκοράρουν και οι δύο - Ναι
20%
Σκοράρουν και οι δύο - Όχι
80%

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
100%
0%
2.5
20%
80%

Over/Under H2H - Χάρτες Αγώνας

Γραμμή
Over %
Under %
1.5
100%
0%
2.5
20%
80%
3.5
0%
100%

Over/Under H2H - Γύροι Mapa

Γραμμή
Over %
Under %
24.5
0%
100%
26.5
0%
100%
28.5
0%
100%

Over/Under H2H - Kills Mapa

Γραμμή
Over %
Under %
40.5
0%
100%
50.5
0%
100%
60.5
0%
100%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Execration
Ποσοστό
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
0%

Χάντικαπ Χάρτες Μεταξύ τους (H2H) - Αγώνας

Execration
Ποσοστό
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
0%

Execration — τελευταίοι 5 αγώνες

BTS Pro Series|Πεμ 17/09/20 01:00
Ολοκληρώθηκε
Execration
Έμβλημα της ομάδας Execration
0
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Among Us
Among Us
BTS Pro Series|Τρι 15/09/20 01:00
Ολοκληρώθηκε
Execration
Έμβλημα της ομάδας Execration
0
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας New Esports
New Esports
BTS Pro Series|Κυρ 13/09/20 07:00
Ολοκληρώθηκε
Execration
Έμβλημα της ομάδας Execration
1
:
1
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Motivade.Trust Gaming
Motivade.Trust Gaming
BTS Pro Series|Σαβ 12/09/20 03:00
Ολοκληρώθηκε
Execration
Έμβλημα της ομάδας Execration
1
:
1
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας 032
032
OMEGA|Σαβ 22/08/20 04:30
Ολοκληρώθηκε
Execration
Έμβλημα της ομάδας Execration
1
:
3
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας 496 Gaming
496 Gaming
Σελίδα 1 από 2

Fnatic — τελευταίοι 5 αγώνες

BTS Pro Series|Πεμ 17/09/20 03:00
Ολοκληρώθηκε
Fnatic
Έμβλημα της ομάδας Fnatic
1
:
1
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας 032
032
BTS Pro Series|Δευ 14/09/20 03:00
Ολοκληρώθηκε
Fnatic
Έμβλημα της ομάδας Fnatic
0
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας TNC Predator
TNC Predator
BTS Pro Series|Κυρ 13/09/20 03:00
Ολοκληρώθηκε
Fnatic
Έμβλημα της ομάδας Fnatic
0
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας 496 Gaming
496 Gaming
BTS Pro Series|Σαβ 12/09/20 01:00
Ολοκληρώθηκε
Fnatic
Έμβλημα της ομάδας Fnatic
0
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας New Esports
New Esports
ESL One|Σαβ 05/09/20 06:00
Ολοκληρώθηκε
Fnatic
Έμβλημα της ομάδας Fnatic
1
:
2
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας BOOM Esports
BOOM Esports
Σελίδα 1 από 2

Execration εναντίον Fnatic — ιστορικό H2H

BTS Pro Series|Κυρ 07/06/20 08:30
Ολοκληρώθηκε
Execration
Έμβλημα της ομάδας Execration
0
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Fnatic
Fnatic
Perfect World|Τετ 25/04/18 03:00
Ολοκληρώθηκε
Execration
Έμβλημα της ομάδας Execration
0
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Fnatic
Fnatic
Mars Dota League|Σαβ 21/04/18 05:00
Ολοκληρώθηκε
Execration
Έμβλημα της ομάδας Execration
0
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Fnatic
Fnatic
DreamLeague|Τετ 14/02/18 12:00
Ολοκληρώθηκε
Execration
Έμβλημα της ομάδας Execration
0
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Fnatic
Fnatic
Dota Asia Championships|Τετ 07/02/18 07:00
Ολοκληρώθηκε
Execration
Έμβλημα της ομάδας Execration
1
:
2
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Fnatic
Fnatic
Σελίδα 1 από 2

Ποιο είναι το ιστορικό μεταξύ Execration και Fnatic;

Ιστορικό μεταξύ Execration και Fnatic: 10 αναμετρήσεις — {home} 0 νίκες, 0 ισοπαλίες, {away} 10 νίκες (τελευταίοι 10 αγώνες). 22 γκολ σημειώθηκαν στο ιστορικό των αναμετρήσεων. Μέσος όρος 2,20 γκολ ανά αγώνα σε αυτό το ιστορικό. Σκόραραν και οι δύο ομάδες στο 20,0% των αγώνων. Ενημερώθηκε 07/06/2020 às 05:30.

Πηγή: ιστορικό αναμετρήσεων από τον πάροχο στατιστικών.

Νίκες Execration
0
Ισοπαλίες
0
Νίκες Fnatic
10
Γκολ στο ιστορικό
22
Μέσος όρος γκολ/αγώνα
2,20

Μεγαλύτερες νίκες

  • Fnatic: Execration 0 x 2 Fnatic

Τελευταίες αναμετρήσεις

  1. Execration 0 x 2 Fnatic
  2. Execration 0 x 2 Fnatic
  3. Execration 0 x 2 Fnatic
  4. Execration 0 x 2 Fnatic
  5. Execration 1 x 2 Fnatic
  6. Execration 0 x 2 Fnatic
  7. Execration 1 x 2 Fnatic
  8. Execration 0 x 2 Fnatic
  9. Execration 0 x 2 Fnatic
  10. Execration 0 x 2 Fnatic

Execration x Fnatic — Στατιστικά

Επισκόπηση

Execration - Fnatic στα esports. 10 αγώνες με ανάλυση χαρτών και γύρων.

Αναλυτικά στατιστικά

Execration: 5 νίκες, 5 ήττες. Fnatic: 5 νίκες, 5 ήττες.

Απόδοση

Execration: 50%. Fnatic: 50%.

Ιστορικό αναμετρήσεων

Σε 10 αναμετρήσεις: Execration 5, Fnatic 4.

Πρόσφατη φόρμα

Πρόσφατη φόρμα: η Execration έχει 2 νίκες και 3 ήττες. Η Fnatic έχει 4 νίκες και 1 ήττες.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Η Execration έχει πρόσφατο ποσοστό νικών 50%.

Τάσεις

Μέσος όρος 2.2 χάρτες ανά αγώνα.