Execration 2 vs 0 Mineski

Στις τελευταίες 8 αναμετρήσεις, οι 2 ολοκληρώθηκαν με περισσότερα από 2,5 γκολ.

Ολοκληρώθηκε
V
2
:
0
D
HT 1-0
Ανάλυση
Ανά χρόνο
Δείγμα
Μέσος όρος Πόντοι ανά αγώνα (H2H)
1.88τελευταίοι 8 αγώνες
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Execration
60%6Ν 1Ι 3Η σε 10
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Mineski
30%3Ν 0Ι 7Η σε 10

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
8
Νίκες Execration
5
Ισοπαλίες
0
Νίκες Mineski
3
Μέσος όρος γκολ
1.9

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
62.5%
37.5%
2.5
25%
75%

Over/Under H2H - Χάρτες Αγώνας

Γραμμή
Over %
Under %
1.5
62.5%
37.5%
2.5
25%
75%
3.5
0%
100%

Over/Under H2H - Γύροι Mapa

Γραμμή
Over %
Under %
24.5
0%
100%
26.5
0%
100%
28.5
0%
100%

Over/Under H2H - Kills Mapa

Γραμμή
Over %
Under %
40.5
0%
100%
50.5
0%
100%
60.5
0%
100%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Execration
Ποσοστό
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
37.5%

Χάντικαπ Χάρτες Μεταξύ τους (H2H) - Αγώνας

Execration
Ποσοστό
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
37.5%

Χάντικαπ Ατομικά - Execration (Τελευταίοι 10 αγώνες)

Γραμμή
Ποσοστό
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
50%

Χάντικαπ Ατομικά - Mineski (Τελευταίοι 10 αγώνες)

Γραμμή
Ποσοστό
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
0%

Γκολ Τελική διάρκεια

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
90%
10%
2.5
20%
80%

Χάρτες Αγώνας

Γραμμή
Over %
Under %
1.5
90%
10%
2.5
20%
80%
3.5
10%
90%

Γύροι Mapa

Γραμμή
Over %
Under %
24.5
0%
100%
26.5
0%
100%
28.5
0%
100%

Kills Mapa

Γραμμή
Over %
Under %
40.5
0%
100%
50.5
0%
100%
60.5
0%
100%

Γκολ Τελική διάρκεια

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
20%
80%
2.5
10%
90%

Χάρτες Αγώνας

Γραμμή
Over %
Under %
1.5
20%
80%
2.5
10%
90%
3.5
0%
100%

Γύροι Mapa

Γραμμή
Over %
Under %
24.5
0%
100%
26.5
0%
100%
28.5
0%
100%

Kills Mapa

Γραμμή
Over %
Under %
40.5
0%
100%
50.5
0%
100%
60.5
0%
100%

Σκοράρουν και οι δύο

Σκοράρουν και οι δύο - Ναι
25%
Σκοράρουν και οι δύο - Όχι
75%

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
62.5%
37.5%
2.5
25%
75%

Over/Under H2H - Χάρτες Αγώνας

Γραμμή
Over %
Under %
1.5
62.5%
37.5%
2.5
25%
75%
3.5
0%
100%

Over/Under H2H - Γύροι Mapa

Γραμμή
Over %
Under %
24.5
0%
100%
26.5
0%
100%
28.5
0%
100%

Over/Under H2H - Kills Mapa

Γραμμή
Over %
Under %
40.5
0%
100%
50.5
0%
100%
60.5
0%
100%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Execration
Ποσοστό
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
37.5%

Χάντικαπ Χάρτες Μεταξύ τους (H2H) - Αγώνας

Execration
Ποσοστό
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
37.5%

Execration — τελευταίοι 5 αγώνες

Mr. Cat Invitational|Παρ 22/07/16 07:00
Ολοκληρώθηκε
Execration
Έμβλημα της ομάδας Execration
2
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Orange.Taring
Orange.Taring
Mr. Cat Invitational|Παρ 15/07/16 07:00
Ολοκληρώθηκε
Execration
Έμβλημα της ομάδας Execration
2
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Power Gaming
Power Gaming
Mr. Cat Invitational|Πεμ 14/07/16 10:00
Ολοκληρώθηκε
Execration
Έμβλημα της ομάδας Execration
1
:
1
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας The Mongolz
The Mongolz
Mr. Cat Invitational|Τετ 13/07/16 08:00
Ολοκληρώθηκε
Execration
Έμβλημα της ομάδας Execration
2
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Rave
Rave
Mr. Cat Invitational|Δευ 11/07/16 10:00
Ολοκληρώθηκε
Execration
Έμβλημα της ομάδας Execration
2
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Mineski
Mineski
Σελίδα 1 από 2

Mineski — τελευταίοι 5 αγώνες

Mr. Cat Invitational|Τρι 26/07/16 07:00
Ολοκληρώθηκε
Mineski
Έμβλημα της ομάδας Mineski
2
:
1
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας s1.Lykos
S1.Lykos
Mr. Cat Invitational|Δευ 11/07/16 10:00
Ολοκληρώθηκε
Mineski
Έμβλημα της ομάδας Mineski
0
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Execration
Execration
The International|Κυρ 26/06/16 06:00
Ολοκληρώθηκε
Mineski
Έμβλημα της ομάδας Mineski
0
:
1
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Fnatic
Fnatic
The International|Κυρ 26/06/16 04:00
Ολοκληρώθηκε
Mineski
Έμβλημα της ομάδας Mineski
0
:
1
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας TNC Predator
TNC Predator
The International|Κυρ 26/06/16 01:00
Ολοκληρώθηκε
Mineski
Έμβλημα της ομάδας Mineski
0
:
1
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Team Bazaar
Team Bazaar
Σελίδα 1 από 2

Execration εναντίον Mineski — ιστορικό H2H

Mr. Cat Invitational|Δευ 11/07/16 10:00
Ολοκληρώθηκε
Execration
Έμβλημα της ομάδας Execration
2
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Mineski
Mineski
The International|Σαβ 25/06/16 01:00
Ολοκληρώθηκε
Execration
Έμβλημα της ομάδας Execration
1
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Mineski
Mineski
Nanyang Championships|Παρ 20/05/16 10:00
Ολοκληρώθηκε
Execration
Έμβλημα της ομάδας Execration
2
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Mineski
Mineski
StarLadder|Παρ 20/05/16 06:00
Ολοκληρώθηκε
Execration
Έμβλημα της ομάδας Execration
1
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Mineski
Mineski
The Summit|Σαβ 14/05/16 06:00
Ολοκληρώθηκε
Execration
Έμβλημα της ομάδας Execration
2
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Mineski
Mineski
Σελίδα 1 από 2

Ποιο είναι το ιστορικό μεταξύ Execration και Mineski;

Ιστορικό μεταξύ Execration και Mineski: 8 αναμετρήσεις — {home} 5 νίκες, 0 ισοπαλίες, {away} 3 νίκες (τελευταίοι 8 αγώνες). 15 γκολ σημειώθηκαν στο ιστορικό των αναμετρήσεων. Μέσος όρος 1,88 γκολ ανά αγώνα σε αυτό το ιστορικό. Σκόραραν και οι δύο ομάδες στο 25,0% των αγώνων. Ενημερώθηκε 11/07/2016 às 07:00.

Πηγή: ιστορικό αναμετρήσεων από τον πάροχο στατιστικών.

Νίκες Execration
5
Ισοπαλίες
0
Νίκες Mineski
3
Γκολ στο ιστορικό
15
Μέσος όρος γκολ/αγώνα
1,88

Μεγαλύτερες νίκες

  • Execration: Execration 2 x 0 Mineski
  • Mineski: Execration 1 x 2 Mineski

Τελευταίες αναμετρήσεις

  1. Execration 2 x 0 Mineski
  2. Execration 1 x 0 Mineski
  3. Execration 2 x 0 Mineski
  4. Execration 1 x 2 Mineski
  5. Execration 2 x 0 Mineski
  6. Execration 1 x 2 Mineski
  7. Execration 1 x 0 Mineski
  8. Execration 0 x 1 Mineski

Execration x Mineski — Στατιστικά

Επισκόπηση

Execration - Mineski στα esports. 10 αγώνες με ανάλυση χαρτών και γύρων.

Αναλυτικά στατιστικά

Execration: 5 νίκες, 5 ήττες. Mineski: 3 νίκες, 3 ήττες.

Απόδοση

Execration: 50%. Mineski: 30%.

Ιστορικό αναμετρήσεων

Σε 10 αναμετρήσεις: Execration 3, Mineski 6.

Πρόσφατη φόρμα

Πρόσφατη φόρμα: η Execration έχει 2 νίκες και 3 ήττες. Η Mineski έχει 1 νίκες και 1 ήττες.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Η Execration έχει πρόσφατο ποσοστό νικών 50%.

Τάσεις

Μέσος όρος 2.4 χάρτες ανά αγώνα.