Execration 0 vs 2 T1

Στις τελευταίες 6 αναμετρήσεις, οι 2 ολοκληρώθηκαν με περισσότερα από 2,5 γκολ.

Ολοκληρώθηκε
D
0
:
2
V
HT 0-1
Ανάλυση
Ανά χρόνο
Δείγμα
Μέσος όρος Πόντοι ανά αγώνα (H2H)
2.33τελευταίοι 6 αγώνες
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Execration
40%4Ν 0Ι 6Η σε 10
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — T1
40%4Ν 2Ι 4Η σε 10

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
6
Νίκες Execration
1
Ισοπαλίες
1
Νίκες T1
4
Μέσος όρος γκολ
2.3

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
100%
0%
2.5
33.3%
66.7%

Over/Under H2H - Χάρτες Αγώνας

Γραμμή
Over %
Under %
1.5
100%
0%
2.5
33.3%
66.7%
3.5
0%
100%

Over/Under H2H - Γύροι Mapa

Γραμμή
Over %
Under %
24.5
0%
100%
26.5
0%
100%
28.5
0%
100%

Over/Under H2H - Kills Mapa

Γραμμή
Over %
Under %
40.5
0%
100%
50.5
0%
100%
60.5
0%
100%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Execration
Ποσοστό
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
0%

Χάντικαπ Χάρτες Μεταξύ τους (H2H) - Αγώνας

Execration
Ποσοστό
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
0%

Χάντικαπ Ατομικά - Execration (Τελευταίοι 10 αγώνες)

Γραμμή
Ποσοστό
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
30%

Χάντικαπ Ατομικά - T1 (Τελευταίοι 10 αγώνες)

Γραμμή
Ποσοστό
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
20%

Γκολ Τελική διάρκεια

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
100%
0%
2.5
40%
60%

Χάρτες Αγώνας

Γραμμή
Over %
Under %
1.5
100%
0%
2.5
40%
60%
3.5
0%
100%

Γύροι Mapa

Γραμμή
Over %
Under %
24.5
0%
100%
26.5
0%
100%
28.5
0%
100%

Kills Mapa

Γραμμή
Over %
Under %
40.5
0%
100%
50.5
0%
100%
60.5
0%
100%

Γκολ Τελική διάρκεια

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
100%
0%
2.5
40%
60%

Χάρτες Αγώνας

Γραμμή
Over %
Under %
1.5
100%
0%
2.5
40%
60%
3.5
0%
100%

Γύροι Mapa

Γραμμή
Over %
Under %
24.5
0%
100%
26.5
0%
100%
28.5
0%
100%

Kills Mapa

Γραμμή
Over %
Under %
40.5
0%
100%
50.5
0%
100%
60.5
0%
100%

Σκοράρουν και οι δύο

Σκοράρουν και οι δύο - Ναι
50%
Σκοράρουν και οι δύο - Όχι
50%

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
100%
0%
2.5
33.3%
66.7%

Over/Under H2H - Χάρτες Αγώνας

Γραμμή
Over %
Under %
1.5
100%
0%
2.5
33.3%
66.7%
3.5
0%
100%

Over/Under H2H - Γύροι Mapa

Γραμμή
Over %
Under %
24.5
0%
100%
26.5
0%
100%
28.5
0%
100%

Over/Under H2H - Kills Mapa

Γραμμή
Over %
Under %
40.5
0%
100%
50.5
0%
100%
60.5
0%
100%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Execration
Ποσοστό
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
0%

Χάντικαπ Χάρτες Μεταξύ τους (H2H) - Αγώνας

Execration
Ποσοστό
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
0%

Execration — τελευταίοι 5 αγώνες

Moon Studio|Πεμ 11/02/21 05:00
Ολοκληρώθηκε
Execration
Έμβλημα της ομάδας Execration
0
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Army Geniuses
Army Geniuses
Moon Studio|Τετ 10/02/21 02:00
Ολοκληρώθηκε
Execration
Έμβλημα της ομάδας Execration
2
:
1
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας HOYO
HOYO
Dota Pro Circuit EEU|Σαβ 06/02/21 05:00
Ολοκληρώθηκε
Execration
Έμβλημα της ομάδας Execration
1
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Neon Esports
Neon Esports
Dota Pro Circuit EEU|Τετ 03/02/21 08:00
Ολοκληρώθηκε
Execration
Έμβλημα της ομάδας Execration
1
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Vice Esports
Vice Esports
Dota Pro Circuit EEU|Τετ 27/01/21 08:00
Ολοκληρώθηκε
Execration
Έμβλημα της ομάδας Execration
0
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Fnatic
Fnatic
Σελίδα 1 από 2

T1 — τελευταίοι 5 αγώνες

Dota Pro Circuit EEU|Σαβ 06/02/21 08:00
Ολοκληρώθηκε
T1
Έμβλημα της ομάδας T1
1
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας TNC Predator
TNC Predator
Dota Pro Circuit EEU|Πεμ 04/02/21 08:00
Ολοκληρώθηκε
T1
Έμβλημα της ομάδας T1
2
:
1
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας BOOM Esports
BOOM Esports
Dota Pro Circuit EEU|Σαβ 30/01/21 08:00
Ολοκληρώθηκε
T1
Έμβλημα της ομάδας T1
2
:
1
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας 496 Gaming
496 Gaming
Dota Pro Circuit EEU|Τετ 20/01/21 05:00
Ολοκληρώθηκε
T1
Έμβλημα της ομάδας T1
0
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Fnatic
Fnatic
BTS Pro Series|Κυρ 20/12/20 05:00
Ολοκληρώθηκε
T1
Έμβλημα της ομάδας T1
0
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας TNC Predator
TNC Predator
Σελίδα 1 από 2

Execration εναντίον T1 — ιστορικό H2H

BTS Pro Series|Παρ 18/12/20 09:00
Ολοκληρώθηκε
Execration
Έμβλημα της ομάδας Execration
0
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας T1
T1
BTS Pro Series|Δευ 14/12/20 05:00
Ολοκληρώθηκε
Execration
Έμβλημα της ομάδας Execration
1
:
1
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας T1
T1
ONE Esports Dota 2|Πεμ 18/06/20 10:00
Ολοκληρώθηκε
Execration
Έμβλημα της ομάδας Execration
0
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας T1
T1
BTS Pro Series|Πεμ 11/06/20 08:00
Ολοκληρώθηκε
Execration
Έμβλημα της ομάδας Execration
0
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας T1
T1
SEA Dota Invitational|Πεμ 21/05/20 03:00
Ολοκληρώθηκε
Execration
Έμβλημα της ομάδας Execration
1
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας T1
T1
Σελίδα 1 από 2

Ποιο είναι το ιστορικό μεταξύ Execration και T1;

Ιστορικό μεταξύ Execration και T1: 6 αναμετρήσεις — {home} 1 νίκες, 1 ισοπαλίες, {away} 4 νίκες (τελευταίοι 6 αγώνες). 14 γκολ σημειώθηκαν στο ιστορικό των αναμετρήσεων. Μέσος όρος 2,33 γκολ ανά αγώνα σε αυτό το ιστορικό. Σκόραραν και οι δύο ομάδες στο 50,0% των αγώνων. Ενημερώθηκε 18/12/2020 às 06:00.

Πηγή: ιστορικό αναμετρήσεων από τον πάροχο στατιστικών.

Νίκες Execration
1
Ισοπαλίες
1
Νίκες T1
4
Γκολ στο ιστορικό
14
Μέσος όρος γκολ/αγώνα
2,33

Μεγαλύτερες νίκες

  • Execration: Execration 2 x 1 T1
  • T1: Execration 0 x 2 T1

Τελευταίες αναμετρήσεις

  1. Execration 0 x 2 T1
  2. Execration 1 x 1 T1
  3. Execration 0 x 2 T1
  4. Execration 0 x 2 T1
  5. Execration 1 x 2 T1
  6. Execration 2 x 1 T1

Execration x T1 — Στατιστικά

Επισκόπηση

Execration - T1 στα esports. 10 αγώνες με ανάλυση χαρτών και γύρων.

Αναλυτικά στατιστικά

Execration: 5 νίκες, 5 ήττες. T1: 2 νίκες, 5 ήττες.

Απόδοση

Execration: 50%. T1: 20%.

Πρόσφατη φόρμα

Πρόσφατη φόρμα: η Execration έχει 2 νίκες και 3 ήττες. Η T1 έχει 1 νίκες και 2 ήττες.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Η Execration έχει πρόσφατο ποσοστό νικών 50%.

Τάσεις

Μέσος όρος 2.2 χάρτες ανά αγώνα.