Execration 1 vs 1 Tsm

Στις τελευταίες 3 αναμετρήσεις, οι 0 ολοκληρώθηκαν με περισσότερα από 2,5 γκολ.

Ολοκληρώθηκε
E
1
:
1
E
HT 15-38
Ανάλυση
Ανά χρόνο
Δείγμα
Μέσος όρος Πόντοι ανά αγώνα (H2H)
1.67τελευταίοι 3 αγώνες
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Execration
10%1Ν 2Ι 7Η σε 10
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Tsm
10%1Ν 1Ι 8Η σε 10

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
3
Νίκες Execration
0
Ισοπαλίες
2
Νίκες Tsm
1
Μέσος όρος γκολ
1.7

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
66.7%
33.3%
2.5
0%
100%

Over/Under H2H - Χάρτες Αγώνας

Γραμμή
Over %
Under %
1.5
66.7%
33.3%
2.5
0%
100%
3.5
0%
100%

Over/Under H2H - Γύροι Mapa

Γραμμή
Over %
Under %
24.5
0%
100%
26.5
0%
100%
28.5
0%
100%

Over/Under H2H - Kills Mapa

Γραμμή
Over %
Under %
40.5
0%
100%
50.5
0%
100%
60.5
0%
100%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Execration
Ποσοστό
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
0%

Χάντικαπ Χάρτες Μεταξύ τους (H2H) - Αγώνας

Execration
Ποσοστό
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
0%

Χάντικαπ Ατομικά - Execration (Τελευταίοι 10 αγώνες)

Γραμμή
Ποσοστό
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
0%

Χάντικαπ Ατομικά - Tsm (Τελευταίοι 10 αγώνες)

Γραμμή
Ποσοστό
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
10%

Γκολ Τελική διάρκεια

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
80%
20%
2.5
0%
100%

Χάρτες Αγώνας

Γραμμή
Over %
Under %
1.5
80%
20%
2.5
0%
100%
3.5
0%
100%

Γύροι Mapa

Γραμμή
Over %
Under %
24.5
100%
0%
26.5
75%
25%
28.5
75%
25%

Kills Mapa

Γραμμή
Over %
Under %
40.5
50%
50%
50.5
25%
75%
60.5
25%
75%

Γκολ Τελική διάρκεια

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
100%
0%
2.5
20%
80%

Χάρτες Αγώνας

Γραμμή
Over %
Under %
1.5
100%
0%
2.5
20%
80%
3.5
0%
100%

Γύροι Mapa

Γραμμή
Over %
Under %
24.5
100%
0%
26.5
100%
0%
28.5
100%
0%

Kills Mapa

Γραμμή
Over %
Under %
40.5
83.3%
16.7%
50.5
66.7%
33.3%
60.5
16.7%
83.3%

Σκοράρουν και οι δύο

Σκοράρουν και οι δύο - Ναι
67%
Σκοράρουν και οι δύο - Όχι
33%

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
66.7%
33.3%
2.5
0%
100%

Over/Under H2H - Χάρτες Αγώνας

Γραμμή
Over %
Under %
1.5
66.7%
33.3%
2.5
0%
100%
3.5
0%
100%

Over/Under H2H - Γύροι Mapa

Γραμμή
Over %
Under %
24.5
0%
100%
26.5
0%
100%
28.5
0%
100%

Over/Under H2H - Kills Mapa

Γραμμή
Over %
Under %
40.5
0%
100%
50.5
0%
100%
60.5
0%
100%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Execration
Ποσοστό
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
0%

Χάντικαπ Χάρτες Μεταξύ τους (H2H) - Αγώνας

Execration
Ποσοστό
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
0%

Execration — τελευταίοι 5 αγώνες

ESL One|Πεμ 27/04/23 09:30
Ολοκληρώθηκε
Execration
Έμβλημα της ομάδας Execration
0
:
2
Ημίχρονο: 10-37
Έμβλημα της ομάδας Gaimin Gladiators
Gaimin Gladiators
ESL One|Πεμ 27/04/23 07:00
Ολοκληρώθηκε
Execration
Έμβλημα της ομάδας Execration
0
:
2
Ημίχρονο: 25-45
Έμβλημα της ομάδας Team Aster
Team Aster
ESL One|Τετ 26/04/23 09:45
Ολοκληρώθηκε
Execration
Έμβλημα της ομάδας Execration
0
:
2
Ημίχρονο: 9-31
Έμβλημα της ομάδας Evil Geniuses
Evil Geniuses
ESL One|Τετ 26/04/23 07:00
Ολοκληρώθηκε
Execration
Έμβλημα της ομάδας Execration
0
:
2
Ημίχρονο: 8-17
Έμβλημα της ομάδας LGD Gaming
LGD Gaming
DreamLeague|Πεμ 13/04/23 08:05
Ολοκληρώθηκε
Σελίδα 1 από 2

Tsm — τελευταίοι 5 αγώνες

ESL One|Παρ 28/04/23 07:00
Ολοκληρώθηκε
Tsm
Έμβλημα της ομάδας Tsm
0
:
2
Ημίχρονο: 8-38
Έμβλημα της ομάδας Team Liquid
Team Liquid
ESL One|Πεμ 27/04/23 09:30
Ολοκληρώθηκε
Tsm
Έμβλημα της ομάδας Tsm
1
:
1
Ημίχρονο: 45-12
Έμβλημα της ομάδας Evil Geniuses
Evil Geniuses
ESL One|Τετ 26/04/23 09:45
Ολοκληρώθηκε
Tsm
Έμβλημα της ομάδας Tsm
0
:
2
Ημίχρονο: 19-34
Έμβλημα της ομάδας BetBoom Team
BetBoom Team
ESL One|Τετ 26/04/23 07:00
Ολοκληρώθηκε
DreamLeague|Πεμ 20/04/23 09:30
Ολοκληρώθηκε
Tsm
Έμβλημα της ομάδας Tsm
0
:
2
Ημίχρονο: 40-48
Έμβλημα της ομάδας Shopify Rebellion
Shopify Rebellion
Σελίδα 1 από 2

Execration εναντίον Tsm — ιστορικό H2H

DreamLeague|Πεμ 13/04/23 08:05
Ολοκληρώθηκε
DreamLeague|Κυρ 09/04/23 12:00
Ολοκληρώθηκε
Dota Pro Circtuit Major|Παρ 24/02/23 12:00
Ολοκληρώθηκε

Ποιο είναι το ιστορικό μεταξύ Execration και Tsm;

Ιστορικό μεταξύ Execration και Tsm: 3 αναμετρήσεις — {home} 0 νίκες, 2 ισοπαλίες, {away} 1 νίκες (τελευταίοι 3 αγώνες). 5 γκολ σημειώθηκαν στο ιστορικό των αναμετρήσεων. Μέσος όρος 1,67 γκολ ανά αγώνα σε αυτό το ιστορικό. Σκόραραν και οι δύο ομάδες στο 67,0% των αγώνων. Ενημερώθηκε 13/04/2023 às 05:05.

Πηγή: ιστορικό αναμετρήσεων από τον πάροχο στατιστικών.

Νίκες Execration
0
Ισοπαλίες
2
Νίκες Tsm
1
Γκολ στο ιστορικό
5
Μέσος όρος γκολ/αγώνα
1,67

Μεγαλύτερες νίκες

  • Tsm: Execration 0 x 1 Tsm

Τελευταίες αναμετρήσεις

  1. Execration 0 x 1 Tsm
  2. Execration 1 x 1 Tsm
  3. Execration 1 x 1 Tsm

Execration x Tsm — Στατιστικά

Επισκόπηση

Execration - TSM στα esports. 5 αγώνες με ανάλυση χαρτών και γύρων.

Αναλυτικά στατιστικά

Execration: 5 νίκες, 5 ήττες. TSM: 6 νίκες, 2 ήττες.

Απόδοση

Execration: 50%. TSM: 60%.

Πρόσφατη φόρμα

Πρόσφατη φόρμα: η Execration έχει 2 νίκες και 3 ήττες. Η TSM έχει 4 νίκες και 1 ήττες.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Η Execration έχει πρόσφατο ποσοστό νικών 50%.

Τάσεις

Μέσος όρος 1.8 χάρτες ανά αγώνα.