Hellraisers 2 vs 0 Team Unique

Στις τελευταίες 7 αναμετρήσεις, οι 4 ολοκληρώθηκαν με περισσότερα από 2,5 γκολ.

Ολοκληρώθηκε
V
2
:
0
D
HT 1-0
Ανάλυση
Ανά χρόνο
Δείγμα
Μέσος όρος Πόντοι ανά αγώνα (H2H)
2.57τελευταίοι 7 αγώνες
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Hellraisers
40%4Ν 0Ι 6Η σε 10
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Team Unique
40%4Ν 0Ι 6Η σε 10

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
7
Νίκες Hellraisers
4
Ισοπαλίες
0
Νίκες Team Unique
3
Μέσος όρος γκολ
2.6

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
100%
0%
2.5
57.1%
42.9%

Over/Under H2H - Χάρτες Αγώνας

Γραμμή
Over %
Under %
1.5
100%
0%
2.5
57.1%
42.9%
3.5
0%
100%

Over/Under H2H - Γύροι Mapa

Γραμμή
Over %
Under %
24.5
0%
100%
26.5
0%
100%
28.5
0%
100%

Over/Under H2H - Kills Mapa

Γραμμή
Over %
Under %
40.5
0%
100%
50.5
0%
100%
60.5
0%
100%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Hellraisers
Ποσοστό
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
14.3%

Χάντικαπ Χάρτες Μεταξύ τους (H2H) - Αγώνας

Hellraisers
Ποσοστό
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
14.3%

Χάντικαπ Ατομικά - Hellraisers (Τελευταίοι 10 αγώνες)

Γραμμή
Ποσοστό
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
0%

Χάντικαπ Ατομικά - Team Unique (Τελευταίοι 10 αγώνες)

Γραμμή
Ποσοστό
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
10%

Γκολ Τελική διάρκεια

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
100%
0%
2.5
60%
40%

Χάρτες Αγώνας

Γραμμή
Over %
Under %
1.5
100%
0%
2.5
60%
40%
3.5
0%
100%

Γύροι Mapa

Γραμμή
Over %
Under %
24.5
30%
70%
26.5
30%
70%
28.5
30%
70%

Kills Mapa

Γραμμή
Over %
Under %
40.5
20%
80%
50.5
20%
80%
60.5
10%
90%

Γκολ Τελική διάρκεια

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
100%
0%
2.5
80%
20%

Χάρτες Αγώνας

Γραμμή
Over %
Under %
1.5
100%
0%
2.5
80%
20%
3.5
0%
100%

Γύροι Mapa

Γραμμή
Over %
Under %
24.5
0%
100%
26.5
0%
100%
28.5
0%
100%

Kills Mapa

Γραμμή
Over %
Under %
40.5
0%
100%
50.5
0%
100%
60.5
0%
100%

Σκοράρουν και οι δύο

Σκοράρουν και οι δύο - Ναι
57%
Σκοράρουν και οι δύο - Όχι
43%

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
100%
0%
2.5
57.1%
42.9%

Over/Under H2H - Χάρτες Αγώνας

Γραμμή
Over %
Under %
1.5
100%
0%
2.5
57.1%
42.9%
3.5
0%
100%

Over/Under H2H - Γύροι Mapa

Γραμμή
Over %
Under %
24.5
0%
100%
26.5
0%
100%
28.5
0%
100%

Over/Under H2H - Kills Mapa

Γραμμή
Over %
Under %
40.5
0%
100%
50.5
0%
100%
60.5
0%
100%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Hellraisers
Ποσοστό
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
14.3%

Χάντικαπ Χάρτες Μεταξύ τους (H2H) - Αγώνας

Hellraisers
Ποσοστό
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
14.3%

Hellraisers — τελευταίοι 5 αγώνες

Dota 2 Champions League|Τρι 17/08/21 12:00
Ολοκληρώθηκε
Hellraisers
Έμβλημα της ομάδας Hellraisers
0
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας V-Gaming
V-Gaming
Dota 2 Champions League|Δευ 16/08/21 12:00
Ολοκληρώθηκε
Hellraisers
Έμβλημα της ομάδας Hellraisers
2
:
1
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Nemiga Gaming
Nemiga Gaming
Dota 2 Champions League|Κυρ 15/08/21 09:00
Ολοκληρώθηκε
Hellraisers
Έμβλημα της ομάδας Hellraisers
0
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Fantastic Five
Fantastic Five
The International|Σαβ 26/06/21 07:00
Ολοκληρώθηκε
Hellraisers
Έμβλημα της ομάδας Hellraisers
1
:
2
Ημίχρονο: 9-22
Έμβλημα της ομάδας Team Empire
Team Empire
The International|Παρ 25/06/21 11:30
Ολοκληρώθηκε
Hellraisers
Έμβλημα της ομάδας Hellraisers
1
:
2
Ημίχρονο: 36-17
Έμβλημα της ομάδας Team Spirit
Team Spirit
Σελίδα 1 από 2

Team Unique — τελευταίοι 5 αγώνες

ESL One|Τρι 10/08/21 12:00
Ολοκληρώθηκε
Team Unique
Έμβλημα της ομάδας Team Unique
1
:
2
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Spider Pigzs
Spider Pigzs
ESL One|Δευ 09/08/21 15:30
Ολοκληρώθηκε
Team Unique
Έμβλημα της ομάδας Team Unique
1
:
2
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας V-Gaming
V-Gaming
ESL One|Δευ 09/08/21 12:00
Ολοκληρώθηκε
Team Unique
Έμβλημα της ομάδας Team Unique
2
:
1
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας it's coming rome
It's coming rome
Dota 2 Champions League|Κυρ 08/08/21 12:00
Ολοκληρώθηκε
Team Unique
Έμβλημα της ομάδας Team Unique
1
:
2
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Hellbear Smashers
Hellbear Smashers
Dota 2 Champions League|Σαβ 07/08/21 15:00
Ολοκληρώθηκε
Team Unique
Έμβλημα της ομάδας Team Unique
0
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Team Spirit
Team Spirit
Σελίδα 1 από 2

Hellraisers εναντίον Team Unique — ιστορικό H2H

Pinnacle Cup|Σαβ 08/05/21 08:00
Ολοκληρώθηκε
Team Unique
Έμβλημα της ομάδας Team Unique
1
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας HellRaisers
HellRaisers
Epic League|Σαβ 13/03/21 13:00
Ολοκληρώθηκε
HellRaisers
Έμβλημα της ομάδας HellRaisers
2
:
1
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Team Unique
Team Unique
BTS Pro Series|Σαβ 19/09/20 09:00
Ολοκληρώθηκε
HellRaisers
Έμβλημα της ομάδας HellRaisers
0
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Team Unique
Team Unique
OMEGA|Δευ 17/08/20 15:00
Ολοκληρώθηκε
HellRaisers
Έμβλημα της ομάδας HellRaisers
1
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Team Unique
Team Unique
Parimatch League|Σαβ 04/07/20 10:00
Ολοκληρώθηκε
HellRaisers
Έμβλημα της ομάδας HellRaisers
2
:
1
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Team Unique
Team Unique
Σελίδα 1 από 2

Ποιο είναι το ιστορικό μεταξύ Hellraisers και Team Unique;

Ιστορικό μεταξύ Hellraisers και Team Unique: 7 αναμετρήσεις — {home} 4 νίκες, 0 ισοπαλίες, {away} 3 νίκες (τελευταίοι 7 αγώνες). 18 γκολ σημειώθηκαν στο ιστορικό των αναμετρήσεων. Μέσος όρος 2,57 γκολ ανά αγώνα σε αυτό το ιστορικό. Σκόραραν και οι δύο ομάδες στο 57,0% των αγώνων. Ενημερώθηκε 08/05/2021 às 05:00.

Πηγή: ιστορικό αναμετρήσεων από τον πάροχο στατιστικών.

Νίκες Hellraisers
4
Ισοπαλίες
0
Νίκες Team Unique
3
Γκολ στο ιστορικό
18
Μέσος όρος γκολ/αγώνα
2,57

Μεγαλύτερες νίκες

  • Hellraisers: Hellraisers 2 x 0 Team Unique
  • Team Unique: Hellraisers 0 x 2 Team Unique

Τελευταίες αναμετρήσεις

  1. Hellraisers 2 x 1 Team Unique
  2. Hellraisers 2 x 1 Team Unique
  3. Hellraisers 0 x 2 Team Unique
  4. Hellraisers 1 x 2 Team Unique
  5. Hellraisers 2 x 1 Team Unique
  6. Hellraisers 0 x 2 Team Unique
  7. Hellraisers 2 x 0 Team Unique

Hellraisers x Team Unique — Στατιστικά

Επισκόπηση

HellRaisers - Team Unique στα esports. 9 αγώνες με ανάλυση χαρτών και γύρων.

Αναλυτικά στατιστικά

HellRaisers: 9 νίκες, 1 ήττες. Team Unique: 4 νίκες, 6 ήττες.

Απόδοση

HellRaisers: 90%. Team Unique: 40%.

Ιστορικό αναμετρήσεων

Σε 9 αναμετρήσεις: HellRaisers 5, Team Unique 4.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Η HellRaisers έχει πρόσφατο ποσοστό νικών 70%.

Τάσεις

Μέσος όρος 2.44 χάρτες ανά αγώνα.