Sinners 1 vs 2 Enterprise

Στις τελευταίες 8 αναμετρήσεις, οι 1 ολοκληρώθηκαν με περισσότερα από 2,5 γκολ.

Ολοκληρώθηκε
D
1
:
2
V
HT 1-0
Ανάλυση
Ανά χρόνο
Δείγμα
Μέσος όρος Πόντοι ανά αγώνα (H2H)
1.88τελευταίοι 8 αγώνες
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Sinners
50%5Ν 0Ι 5Η σε 10
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Enterprise
50%5Ν 0Ι 5Η σε 10

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
8
Νίκες Sinners
7
Ισοπαλίες
1
Νίκες Enterprise
0
Μέσος όρος γκολ
1.9

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
75%
25%
2.5
12.5%
87.5%

Over/Under H2H - Χάρτες Αγώνας

Γραμμή
Over %
Under %
1.5
75%
25%
2.5
12.5%
87.5%
3.5
0%
100%

Over/Under H2H - Γύροι Mapa

Γραμμή
Over %
Under %
24.5
0%
100%
26.5
0%
100%
28.5
0%
100%

Over/Under H2H - Kills Mapa

Γραμμή
Over %
Under %
40.5
0%
100%
50.5
0%
100%
60.5
0%
100%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Sinners
Ποσοστό
-3.5
0%
-2.5
12.5%
-1.5
62.5%

Χάντικαπ Χάρτες Μεταξύ τους (H2H) - Αγώνας

Sinners
Ποσοστό
-3.5
0%
-2.5
12.5%
-1.5
62.5%

Χάντικαπ Ατομικά - Sinners (Τελευταίοι 10 αγώνες)

Γραμμή
Ποσοστό
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
50%

Χάντικαπ Ατομικά - Enterprise (Τελευταίοι 10 αγώνες)

Γραμμή
Ποσοστό
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
20%

Γκολ Τελική διάρκεια

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
70%
30%
2.5
10%
90%

Χάρτες Αγώνας

Γραμμή
Over %
Under %
1.5
70%
30%
2.5
10%
90%
3.5
0%
100%

Γύροι Mapa

Γραμμή
Over %
Under %
24.5
0%
100%
26.5
0%
100%
28.5
0%
100%

Kills Mapa

Γραμμή
Over %
Under %
40.5
0%
100%
50.5
0%
100%
60.5
0%
100%

Γκολ Τελική διάρκεια

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
90%
10%
2.5
40%
60%

Χάρτες Αγώνας

Γραμμή
Over %
Under %
1.5
90%
10%
2.5
40%
60%
3.5
10%
90%

Γύροι Mapa

Γραμμή
Over %
Under %
24.5
0%
100%
26.5
0%
100%
28.5
0%
100%

Kills Mapa

Γραμμή
Over %
Under %
40.5
0%
100%
50.5
0%
100%
60.5
0%
100%

Σκοράρουν και οι δύο

Σκοράρουν και οι δύο - Ναι
13%
Σκοράρουν και οι δύο - Όχι
88%

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
75%
25%
2.5
12.5%
87.5%

Over/Under H2H - Χάρτες Αγώνας

Γραμμή
Over %
Under %
1.5
75%
25%
2.5
12.5%
87.5%
3.5
0%
100%

Over/Under H2H - Γύροι Mapa

Γραμμή
Over %
Under %
24.5
0%
100%
26.5
0%
100%
28.5
0%
100%

Over/Under H2H - Kills Mapa

Γραμμή
Over %
Under %
40.5
0%
100%
50.5
0%
100%
60.5
0%
100%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Sinners
Ποσοστό
-3.5
0%
-2.5
12.5%
-1.5
62.5%

Χάντικαπ Χάρτες Μεταξύ τους (H2H) - Αγώνας

Sinners
Ποσοστό
-3.5
0%
-2.5
12.5%
-1.5
62.5%

Sinners — τελευταίοι 5 αγώνες

SAZKA eLEAGUE|Παρ 22/10/21 10:00
Ολοκληρώθηκε
Sinners
Έμβλημα της ομάδας Sinners
2
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας eSuba
ESuba
V4 Future Sports Festival|Πεμ 21/10/21 15:30
Ολοκληρώθηκε
Sinners
Έμβλημα της ομάδας Sinners
2
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Wisla Krakow
Wisla Krakow
DreamHack Open|Πεμ 21/10/21 08:30
Ολοκληρώθηκε
Sinners
Έμβλημα της ομάδας Sinners
1
:
2
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας GamerLegion
GamerLegion
DreamHack Open|Τετ 20/10/21 12:30
Ολοκληρώθηκε
Sinners
Έμβλημα της ομάδας Sinners
2
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Entropiq
Entropiq
DreamHack Open|Τετ 20/10/21 08:30
Ολοκληρώθηκε
Sinners
Έμβλημα της ομάδας Sinners
0
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας SKADE
SKADE
Σελίδα 1 από 2

Enterprise — τελευταίοι 5 αγώνες

ESEA|Παρ 22/10/21 14:00
Ολοκληρώθηκε
Enterprise
Έμβλημα της ομάδας Enterprise
1
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Infinite
Infinite
SAZKA eLEAGUE|Παρ 22/10/21 06:00
Ολοκληρώθηκε
Enterprise
Έμβλημα της ομάδας Enterprise
2
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Entropiq Prague
Entropiq Prague
REPUBLEAGUE|Πεμ 21/10/21 11:00
Ολοκληρώθηκε
Enterprise
Έμβλημα της ομάδας Enterprise
1
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Dynamo Eclot
Dynamo Eclot
Eden Esports|Δευ 18/10/21 05:00
Ολοκληρώθηκε
Enterprise
Έμβλημα της ομάδας Enterprise
0
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Young Ninjas
Young Ninjas
ESEA|Κυρ 17/10/21 14:00
Ολοκληρώθηκε
Enterprise
Έμβλημα της ομάδας Enterprise
0
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Copenhagen Flames
Copenhagen Flames
Σελίδα 1 από 2

Sinners εναντίον Enterprise — ιστορικό H2H

SAZKA eLEAGUE|Κυρ 05/09/21 15:00
Ολοκληρώθηκε
Sinners
Έμβλημα της ομάδας Sinners
1
:
1
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Enterprise
Enterprise
SAZKA eLEAGUE|Σαβ 19/06/21 08:15
Ολοκληρώθηκε
Sinners
Έμβλημα της ομάδας Sinners
2
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Enterprise
Enterprise
SAZKA eLEAGUE|Κυρ 06/06/21 10:30
Ολοκληρώθηκε
Sinners
Έμβλημα της ομάδας Sinners
2
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Enterprise
Enterprise
SAZKA eLEAGUE|Κυρ 18/10/20 10:30
Ολοκληρώθηκε
Sinners
Έμβλημα της ομάδας Sinners
3
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Enterprise
Enterprise
SAZKA eLEAGUE|Κυρ 04/10/20 08:00
Ολοκληρώθηκε
Sinners
Έμβλημα της ομάδας Sinners
2
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Enterprise
Enterprise
Σελίδα 1 από 2

Ποιο είναι το ιστορικό μεταξύ Sinners και Enterprise;

Ιστορικό μεταξύ Sinners και Enterprise: 8 αναμετρήσεις — {home} 7 νίκες, 1 ισοπαλίες, {away} 0 νίκες (τελευταίοι 8 αγώνες). 15 γκολ σημειώθηκαν στο ιστορικό των αναμετρήσεων. Μέσος όρος 1,88 γκολ ανά αγώνα σε αυτό το ιστορικό. Σκόραραν και οι δύο ομάδες στο 12,9% των αγώνων. Ενημερώθηκε 05/09/2021 às 12:00.

Πηγή: ιστορικό αναμετρήσεων από τον πάροχο στατιστικών.

Νίκες Sinners
7
Ισοπαλίες
1
Νίκες Enterprise
0
Γκολ στο ιστορικό
15
Μέσος όρος γκολ/αγώνα
1,88

Μεγαλύτερες νίκες

  • Sinners: Sinners 3 x 0 Enterprise

Τελευταίες αναμετρήσεις

  1. Sinners 1 x 1 Enterprise
  2. Sinners 2 x 0 Enterprise
  3. Sinners 2 x 0 Enterprise
  4. Sinners 3 x 0 Enterprise
  5. Sinners 2 x 0 Enterprise
  6. Sinners 2 x 0 Enterprise
  7. Sinners 1 x 0 Enterprise
  8. Sinners 1 x 0 Enterprise

Sinners x Enterprise — Στατιστικά

Επισκόπηση

Sinners - Enterprise στα esports. 10 αγώνες με ανάλυση χαρτών και γύρων.

Αναλυτικά στατιστικά

Sinners: 6 νίκες, 4 ήττες. Enterprise: 4 νίκες, 6 ήττες.

Απόδοση

Sinners: 60%. Enterprise: 40%.

Ιστορικό αναμετρήσεων

Σε 10 αναμετρήσεις: Sinners 7, Enterprise 3.

Πρόσφατη φόρμα

Πρόσφατη φόρμα: η Sinners έχει 4 νίκες και 1 ήττες. Η Enterprise έχει 2 νίκες και 3 ήττες.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Η Sinners έχει πρόσφατο ποσοστό νικών 60%.

Τάσεις

Μέσος όρος 2.3 χάρτες ανά αγώνα.