Sprout 1 vs 2 Gambit Youngsters

Στις τελευταίες 3 αναμετρήσεις, οι 2 ολοκληρώθηκαν με περισσότερα από 2,5 γκολ.

Ολοκληρώθηκε
D
1
:
2
V
HT 0-1
Ανάλυση
Ανά χρόνο
Δείγμα
Μέσος όρος Πόντοι ανά αγώνα (H2H)
2.33τελευταίοι 3 αγώνες
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Sprout
60%6Ν 0Ι 4Η σε 10
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Gambit Youngsters
60%6Ν 0Ι 4Η σε 10

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
3
Νίκες Sprout
2
Ισοπαλίες
0
Νίκες Gambit Youngsters
1
Μέσος όρος γκολ
2.3

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
66.7%
33.3%
2.5
66.7%
33.3%

Over/Under H2H - Χάρτες Αγώνας

Γραμμή
Over %
Under %
1.5
66.7%
33.3%
2.5
66.7%
33.3%
3.5
0%
100%

Over/Under H2H - Γύροι Mapa

Γραμμή
Over %
Under %
24.5
0%
100%
26.5
0%
100%
28.5
0%
100%

Over/Under H2H - Kills Mapa

Γραμμή
Over %
Under %
40.5
0%
100%
50.5
0%
100%
60.5
0%
100%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Sprout
Ποσοστό
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
0%

Χάντικαπ Χάρτες Μεταξύ τους (H2H) - Αγώνας

Sprout
Ποσοστό
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
0%

Χάντικαπ Ατομικά - Sprout (Τελευταίοι 10 αγώνες)

Γραμμή
Ποσοστό
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
20%

Χάντικαπ Ατομικά - Gambit Youngsters (Τελευταίοι 10 αγώνες)

Γραμμή
Ποσοστό
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
50%

Γκολ Τελική διάρκεια

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
60%
40%
2.5
20%
80%

Χάρτες Αγώνας

Γραμμή
Over %
Under %
1.5
60%
40%
2.5
20%
80%
3.5
0%
100%

Γύροι Mapa

Γραμμή
Over %
Under %
24.5
0%
100%
26.5
0%
100%
28.5
0%
100%

Kills Mapa

Γραμμή
Over %
Under %
40.5
0%
100%
50.5
0%
100%
60.5
0%
100%

Γκολ Τελική διάρκεια

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
80%
20%
2.5
30%
70%

Χάρτες Αγώνας

Γραμμή
Over %
Under %
1.5
80%
20%
2.5
30%
70%
3.5
0%
100%

Γύροι Mapa

Γραμμή
Over %
Under %
24.5
0%
100%
26.5
0%
100%
28.5
0%
100%

Kills Mapa

Γραμμή
Over %
Under %
40.5
0%
100%
50.5
0%
100%
60.5
0%
100%

Σκοράρουν και οι δύο

Σκοράρουν και οι δύο - Ναι
67%
Σκοράρουν και οι δύο - Όχι
33%

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
66.7%
33.3%
2.5
66.7%
33.3%

Over/Under H2H - Χάρτες Αγώνας

Γραμμή
Over %
Under %
1.5
66.7%
33.3%
2.5
66.7%
33.3%
3.5
0%
100%

Over/Under H2H - Γύροι Mapa

Γραμμή
Over %
Under %
24.5
0%
100%
26.5
0%
100%
28.5
0%
100%

Over/Under H2H - Kills Mapa

Γραμμή
Over %
Under %
40.5
0%
100%
50.5
0%
100%
60.5
0%
100%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Sprout
Ποσοστό
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
0%

Χάντικαπ Χάρτες Μεταξύ τους (H2H) - Αγώνας

Sprout
Ποσοστό
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
0%

Sprout — τελευταίοι 5 αγώνες

Hellcase Cup|Πεμ 28/05/20 11:00
Ολοκληρώθηκε
Sprout
Έμβλημα της ομάδας Sprout
2
:
1
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Excellency
Excellency
Hellcase Cup|Τετ 27/05/20 11:00
Ολοκληρώθηκε
Sprout
Έμβλημα της ομάδας Sprout
2
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας pro100
Pro100
ESEA|Τρι 26/05/20 14:00
Ολοκληρώθηκε
Sprout
Έμβλημα της ομάδας Sprout
1
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας FATE
FATE
Hellcase Cup|Δευ 25/05/20 11:00
Ολοκληρώθηκε
Sprout
Έμβλημα της ομάδας Sprout
0
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Excellency
Excellency
Merkur Masters|Κυρ 24/05/20 11:00
Ολοκληρώθηκε
Sprout
Έμβλημα της ομάδας Sprout
2
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Unicorns of Love
Unicorns of Love
Σελίδα 1 από 2

Gambit Youngsters — τελευταίοι 5 αγώνες

Hellcase Cup|Τετ 27/05/20 14:00
Ολοκληρώθηκε
Gambit Youngsters
Έμβλημα της ομάδας Gambit Youngsters
2
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Excellency
Excellency
Home Sweet Home Cup|Τρι 26/05/20 14:50
Ολοκληρώθηκε
Gambit Youngsters
Έμβλημα της ομάδας Gambit Youngsters
2
:
1
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας HAVU
HAVU
Home Sweet Home Cup|Τρι 26/05/20 11:50
Ολοκληρώθηκε
Gambit Youngsters
Έμβλημα της ομάδας Gambit Youngsters
2
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Ambush
Ambush
Home Sweet Home Cup|Τρι 26/05/20 05:50
Ολοκληρώθηκε
Gambit Youngsters
Έμβλημα της ομάδας Gambit Youngsters
0
:
1
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας HAVU
HAVU
Hellcase Cup|Δευ 25/05/20 14:00
Ολοκληρώθηκε
Gambit Youngsters
Έμβλημα της ομάδας Gambit Youngsters
2
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας pro100
Pro100
Σελίδα 1 από 2

Sprout εναντίον Gambit Youngsters — ιστορικό H2H

Home Sweet Home Cup|Παρ 15/05/20 07:20
Ολοκληρώθηκε
Sprout
Έμβλημα της ομάδας Sprout
1
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Gambit Youngsters
Gambit Youngsters
European Champions Cup|Τρι 29/10/19 17:00
Ολοκληρώθηκε
Sprout
Έμβλημα της ομάδας Sprout
2
:
1
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Gambit Youngsters
Gambit Youngsters
European Champions Cup|Δευ 28/10/19 12:00
Ολοκληρώθηκε
Sprout
Έμβλημα της ομάδας Sprout
1
:
2
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Gambit Youngsters
Gambit Youngsters

Ποιο είναι το ιστορικό μεταξύ Sprout και Gambit Youngsters;

Ιστορικό μεταξύ Sprout και Gambit Youngsters: 3 αναμετρήσεις — {home} 2 νίκες, 0 ισοπαλίες, {away} 1 νίκες (τελευταίοι 3 αγώνες). 7 γκολ σημειώθηκαν στο ιστορικό των αναμετρήσεων. Μέσος όρος 2,33 γκολ ανά αγώνα σε αυτό το ιστορικό. Σκόραραν και οι δύο ομάδες στο 67,0% των αγώνων. Ενημερώθηκε 15/05/2020 às 04:20.

Πηγή: ιστορικό αναμετρήσεων από τον πάροχο στατιστικών.

Νίκες Sprout
2
Ισοπαλίες
0
Νίκες Gambit Youngsters
1
Γκολ στο ιστορικό
7
Μέσος όρος γκολ/αγώνα
2,33

Μεγαλύτερες νίκες

  • Sprout: Sprout 1 x 0 Gambit Youngsters
  • Gambit Youngsters: Sprout 1 x 2 Gambit Youngsters

Τελευταίες αναμετρήσεις

  1. Sprout 1 x 0 Gambit Youngsters
  2. Sprout 2 x 1 Gambit Youngsters
  3. Sprout 1 x 2 Gambit Youngsters

Sprout x Gambit Youngsters — Στατιστικά

Επισκόπηση

Sprout - Gambit Youngsters στα esports. 5 αγώνες με ανάλυση χαρτών και γύρων.

Αναλυτικά στατιστικά

Sprout: 2 νίκες, 8 ήττες. Gambit Youngsters: 8 νίκες, 2 ήττες.

Απόδοση

Sprout: 20%. Gambit Youngsters: 80%.

Ιστορικό αναμετρήσεων

Σε 5 αναμετρήσεις: Sprout 3, Gambit Youngsters 2.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Η Sprout έχει πρόσφατο ποσοστό νικών 10%.

Τάσεις

Μέσος όρος 2.6 χάρτες ανά αγώνα.