Acs Kids Tampa 2015 Brasov J2 26 vs 34 Css Sibiu J2

Στις τελευταίες 3 αναμετρήσεις, οι 3 ολοκληρώθηκαν με περισσότερα από 2,5 γκολ.

Ολοκληρώθηκε
D
26
:
34
V
HT 0-0
Ανάλυση
Ανά χρόνο
Δείγμα
Μέσος όρος Γκολ ανά αγώνα (H2H)
69.67τελευταίοι 3 αγώνες
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Acs Kids Tampa 2015 Brasov J2
60%6Ν 0Ι 4Η σε 10
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Css Sibiu J2
10%1Ν 0Ι 9Η σε 10

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
3
Νίκες Acs Kids Tampa 2015 Brasov J2
3
Ισοπαλίες
0
Νίκες Css Sibiu J2
0
Μέσος όρος γκολ
69.7

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
45.5
100%
0%
50.5
100%
0%
55.5
100%
0%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
25.5
0%
100%
30.5
0%
100%
35.5
0%
100%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Acs Kids Tampa 2015 Brasov J2
Ποσοστό
-6.5
66.7%
-4.5
66.7%
-2.5
100%

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
3
Νίκες Acs Kids Tampa 2015 Brasov J2
3
Ισοπαλίες
0
Νίκες Css Sibiu J2
0
Μέσος όρος γκολ
69.7

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
45.5
100%
0%
50.5
100%
0%
55.5
100%
0%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
25.5
0%
100%
30.5
0%
100%
35.5
0%
100%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Acs Kids Tampa 2015 Brasov J2
Ποσοστό
-6.5
66.7%
-4.5
66.7%
-2.5
100%

Acs Kids Tampa 2015 Brasov J2 — τελευταίοι 5 αγώνες

Juniori 2 Feminin|Κυρ 01/03/26 10:00
Ολοκληρώθηκε
Juniori 2 Feminin|Κυρ 22/02/26 10:00
Ολοκληρώθηκε
Juniori 2 Feminin|Κυρ 01/02/26 07:00
Ολοκληρώθηκε
Juniori 2 Feminin|Πεμ 29/01/26 07:00
Ολοκληρώθηκε
Juniori 2 Feminin|Κυρ 07/12/25 07:00
Ολοκληρώθηκε
Σελίδα 1 από 2

Css Sibiu J2 — τελευταίοι 5 αγώνες

Juniori 2 Feminin|Κυρ 01/03/26 10:00
Ολοκληρώθηκε
Juniori 2 Feminin|Κυρ 22/02/26 09:00
Ολοκληρώθηκε
Juniori 2 Feminin|Πεμ 19/02/26 13:00
Ολοκληρώθηκε
Juniori 2 Feminin|Κυρ 01/02/26 07:00
Ολοκληρώθηκε
Juniori 2 Feminin|Πεμ 29/01/26 10:00
Ολοκληρώθηκε
Σελίδα 1 από 2

Acs Kids Tampa 2015 Brasov J2 εναντίον Css Sibiu J2 — ιστορικό H2H

Juniori 2 Feminin|Κυρ 02/11/25 07:00
Ολοκληρώθηκε
Juniori 2 Feminin|Τετ 26/03/25 10:00
Ολοκληρώθηκε
Juniori 2 Feminin|Τετ 04/12/24 07:00
Ολοκληρώθηκε

Ποιο είναι το ιστορικό μεταξύ Acs Kids Tampa 2015 Brasov J2 και Css Sibiu J2;

Ιστορικό μεταξύ Acs Kids Tampa 2015 Brasov J2 και Css Sibiu J2: 3 αναμετρήσεις — {home} 3 νίκες, 0 ισοπαλίες, {away} 0 νίκες (τελευταίοι 3 αγώνες). 209 γκολ σημειώθηκαν στο ιστορικό των αναμετρήσεων. Σκόραραν και οι δύο ομάδες στο 100,0% των αγώνων. Ενημερώθηκε 02/11/2025 às 04:00.

Πηγή: ιστορικό αναμετρήσεων από τον πάροχο στατιστικών.

Νίκες Acs Kids Tampa 2015 Brasov J2
3
Ισοπαλίες
0
Νίκες Css Sibiu J2
0
Γκολ στο ιστορικό
209

Μεγαλύτερες νίκες

  • Acs Kids Tampa 2015 Brasov J2: Acs Kids Tampa 2015 Brasov J2 43 x 30 Css Sibiu J2

Τελευταίες αναμετρήσεις

  1. Acs Kids Tampa 2015 Brasov J2 39 x 31 Css Sibiu J2
  2. Acs Kids Tampa 2015 Brasov J2 35 x 31 Css Sibiu J2
  3. Acs Kids Tampa 2015 Brasov J2 43 x 30 Css Sibiu J2

Acs Kids Tampa 2015 Brasov J2 x Css Sibiu J2 — Στατιστικά

Επισκόπηση

ACS Kids Tampa 2015 Braşov J2 - CSS Sibiu J2 στο χάντμπολ. 4 καταγεγραμμένοι αγώνες. Άθλημα με πολλά γκολ και ανάλυση τερμάτων και απόδοσης.

Αναλυτικά στατιστικά

ACS Kids Tampa 2015 Braşov J2: 7 νίκες, 3 ήττες, 389 γκολ. CSS Sibiu J2: 2 νίκες, 288 γκολ και 8 ήττες.

Απόδοση

Η ACS Kids Tampa 2015 Braşov J2 έχει ποσοστό νικών 70% και μέσο όρο 38.9 γκολ. CSS Sibiu J2: 20%.

Πρόσφατη φόρμα

Πρόσφατη φόρμα: η ACS Kids Tampa 2015 Braşov J2 έχει 4 νίκες και 1 ήττες. Η CSS Sibiu J2 έχει 1 νίκες και 4 ήττες.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Η ACS Kids Tampa 2015 Braşov J2 έχει ποσοστό νικών 70% εντός έδρας.

Τάσεις

Μέσος όρος 67.25 γκολ ανά αγώνα χάντμπολ.