Bsv Bern Muri 38 vs 33 Wacker Thun

Στις τελευταίες 10 αναμετρήσεις, οι 10 ολοκληρώθηκαν με περισσότερα από 2,5 γκολ.

Ολοκληρώθηκε
V
38
:
33
D
HT 19-17
Ανάλυση
Ανά χρόνο
Δείγμα
Μέσος όρος Γκολ ανά αγώνα (H2H)
56.60τελευταίοι 10 αγώνες
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Bsv Bern Muri
30%3Ν 1Ι 6Η σε 10
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Wacker Thun
40%4Ν 0Ι 6Η σε 10

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
10
Νίκες Bsv Bern Muri
3
Ισοπαλίες
1
Νίκες Wacker Thun
6
Μέσος όρος γκολ
56.6

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
45.5
100%
0%
50.5
80%
20%
55.5
60%
40%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
25.5
80%
20%
30.5
30%
70%
35.5
10%
90%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Bsv Bern Muri
Ποσοστό
-6.5
0%
-4.5
10%
-2.5
20%

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
10
Νίκες Bsv Bern Muri
3
Ισοπαλίες
1
Νίκες Wacker Thun
6
Μέσος όρος γκολ
56.6

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
45.5
100%
0%
50.5
80%
20%
55.5
60%
40%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
25.5
80%
20%
30.5
30%
70%
35.5
10%
90%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Bsv Bern Muri
Ποσοστό
-6.5
0%
-4.5
10%
-2.5
20%

Bsv Bern Muri — τελευταίοι 5 αγώνες

MNLA|Τετ 09/11/22 15:15
Ολοκληρώθηκε
Bsv Bern Muri
Έμβλημα της ομάδας Bsv Bern Muri
35
:
29
Ημίχρονο: 15-14
Έμβλημα της ομάδας Pfadi Winterthur
Pfadi Winterthur
MNLA|Σαβ 05/11/22 15:00
Ολοκληρώθηκε
Bsv Bern Muri
Έμβλημα της ομάδας Bsv Bern Muri
32
:
37
Ημίχρονο: 15-13
Έμβλημα της ομάδας Kadetten Schaffhausen
Kadetten Schaffhausen
MNLA|Σαβ 29/10/22 14:00
Ολοκληρώθηκε
RTV 1879 Basel
Έμβλημα της ομάδας RTV 1879 Basel
30
:
36
Ημίχρονο: 13-17
Έμβλημα της ομάδας Bsv Bern Muri
Bsv Bern Muri
MNLA|Κυρ 23/10/22 12:00
Ολοκληρώθηκε
HSC Kreuzlingen
Έμβλημα της ομάδας HSC Kreuzlingen
29
:
28
Ημίχρονο: 16-14
Έμβλημα της ομάδας Bsv Bern Muri
Bsv Bern Muri
MNLA|Τετ 19/10/22 14:30
Ολοκληρώθηκε
TSV St. Otmar/St. Gallen
Έμβλημα της ομάδας TSV St. Otmar/St. Gallen
29
:
36
Ημίχρονο: 14-14
Έμβλημα της ομάδας Bsv Bern Muri
Bsv Bern Muri
Σελίδα 1 από 2

Wacker Thun — τελευταίοι 5 αγώνες

MNLA|Τετ 09/11/22 15:30
Ολοκληρώθηκε
Wacker Thun
Έμβλημα της ομάδας Wacker Thun
37
:
35
Ημίχρονο: 18-13
Έμβλημα της ομάδας TSV St. Otmar/St. Gallen
TSV St. Otmar/St. Gallen
EHF European Cup |Σαβ 05/11/22 13:00
Ολοκληρώθηκε
Wacker Thun
Έμβλημα της ομάδας Wacker Thun
23
:
25
Ημίχρονο: 15-12
Έμβλημα της ομάδας Kras Volendam
Kras Volendam
MNLA|Τετ 02/11/22 15:30
Ολοκληρώθηκε
HC Kriens-Lucerne
Έμβλημα της ομάδας HC Kriens-Lucerne
37
:
27
Ημίχρονο: 19-13
Έμβλημα της ομάδας Wacker Thun
Wacker Thun
EHF European Cup |Σαβ 29/10/22 14:00
Ολοκληρώθηκε
Kras Volendam
Έμβλημα της ομάδας Kras Volendam
27
:
31
Ημίχρονο: 12-13
Έμβλημα της ομάδας Wacker Thun
Wacker Thun
MNLA|Τετ 26/10/22 14:30
Ολοκληρώθηκε
Wacker Thun
Έμβλημα της ομάδας Wacker Thun
24
:
27
Ημίχρονο: 10-15
Έμβλημα της ομάδας HSC Suhr Aarau
HSC Suhr Aarau
Σελίδα 1 από 2

Bsv Bern Muri εναντίον Wacker Thun — ιστορικό H2H

MNLA|Πεμ 15/09/22 14:15
Ολοκληρώθηκε
BSV Bern Muri
Έμβλημα της ομάδας BSV Bern Muri
31
:
35
Ημίχρονο: 21-19
Έμβλημα της ομάδας Wacker Thun
Wacker Thun
MNLA|Παρ 11/03/22 15:30
Ολοκληρώθηκε
Wacker Thun
Έμβλημα της ομάδας Wacker Thun
33
:
28
Ημίχρονο: 16-11
Έμβλημα της ομάδας BSV Bern Muri
BSV Bern Muri
MNLA|Σαβ 11/12/21 15:00
Ολοκληρώθηκε
BSV Bern Muri
Έμβλημα της ομάδας BSV Bern Muri
26
:
21
Ημίχρονο: 9-8
Έμβλημα της ομάδας Wacker Thun
Wacker Thun
MNLA|Σαβ 02/10/21 14:00
Ολοκληρώθηκε
Wacker Thun
Έμβλημα της ομάδας Wacker Thun
26
:
24
Ημίχρονο: 12-12
Έμβλημα της ομάδας BSV Bern Muri
BSV Bern Muri
MNLA|Σαβ 17/04/21 12:00
Ολοκληρώθηκε
Wacker Thun
Έμβλημα της ομάδας Wacker Thun
30
:
26
Ημίχρονο: 17-14
Έμβλημα της ομάδας BSV Bern Muri
BSV Bern Muri
Σελίδα 1 από 2

Ποιο είναι το ιστορικό μεταξύ Bsv Bern Muri και Wacker Thun;

Ιστορικό μεταξύ Bsv Bern Muri και Wacker Thun: 10 αναμετρήσεις — {home} 3 νίκες, 1 ισοπαλίες, {away} 6 νίκες (τελευταίοι 10 αγώνες). 566 γκολ σημειώθηκαν στο ιστορικό των αναμετρήσεων. Σκόραραν και οι δύο ομάδες στο 100,0% των αγώνων. Ενημερώθηκε 15/09/2022 às 11:15.

Πηγή: ιστορικό αναμετρήσεων από τον πάροχο στατιστικών.

Νίκες Bsv Bern Muri
3
Ισοπαλίες
1
Νίκες Wacker Thun
6
Γκολ στο ιστορικό
566

Μεγαλύτερες νίκες

  • Bsv Bern Muri: Bsv Bern Muri 26 x 21 Wacker Thun
  • Wacker Thun: Bsv Bern Muri 28 x 33 Wacker Thun

Τελευταίες αναμετρήσεις

  1. Bsv Bern Muri 31 x 35 Wacker Thun
  2. Bsv Bern Muri 28 x 33 Wacker Thun
  3. Bsv Bern Muri 26 x 21 Wacker Thun
  4. Bsv Bern Muri 24 x 26 Wacker Thun
  5. Bsv Bern Muri 26 x 30 Wacker Thun
  6. Bsv Bern Muri 24 x 28 Wacker Thun
  7. Bsv Bern Muri 26 x 26 Wacker Thun
  8. Bsv Bern Muri 36 x 33 Wacker Thun
  9. Bsv Bern Muri 29 x 28 Wacker Thun
  10. Bsv Bern Muri 27 x 29 Wacker Thun

Bsv Bern Muri x Wacker Thun — Στατιστικά

Επισκόπηση

BSV Bern Muri - Wacker Thun στο χάντμπολ. 10 καταγεγραμμένοι αγώνες. Άθλημα με πολλά γκολ και ανάλυση τερμάτων και απόδοσης.

Αναλυτικά στατιστικά

BSV Bern Muri: 5 νίκες, 4 ήττες, 309 γκολ. Wacker Thun: 3 νίκες, 304 γκολ και 6 ήττες.

Απόδοση

Η BSV Bern Muri έχει ποσοστό νικών 50% και μέσο όρο 30.9 γκολ. Wacker Thun: 30%.

Ιστορικό αναμετρήσεων

Σε 10 αναμετρήσεις: BSV Bern Muri 4, Wacker Thun 3, ισοπαλίες 3.

Πρόσφατη φόρμα

Πρόσφατη φόρμα: η BSV Bern Muri έχει 2 νίκες και 3 ήττες. Η Wacker Thun έχει 1 νίκες και 4 ήττες.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Η BSV Bern Muri έχει ποσοστό νικών 70% εντός έδρας.

Τάσεις

Μέσος όρος 61.2 γκολ ανά αγώνα χάντμπολ.