Rk Jeruzalem Ormoz 30 vs 27 Mrk Ljubljana

Στις τελευταίες 3 αναμετρήσεις, οι 3 ολοκληρώθηκαν με περισσότερα από 2,5 γκολ.

Ολοκληρώθηκε
V
30
:
27
D
HT 17-15
Ανάλυση
Ανά χρόνο
Δείγμα
Μέσος όρος Γκολ ανά αγώνα (H2H)
58.33τελευταίοι 3 αγώνες
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Rk Jeruzalem Ormoz
30%3Ν 1Ι 6Η σε 10
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Mrk Ljubljana
0%0Ν 1Ι 9Η σε 10

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
3
Νίκες Rk Jeruzalem Ormoz
3
Ισοπαλίες
0
Νίκες Mrk Ljubljana
0
Μέσος όρος γκολ
58.3

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
45.5
100%
0%
50.5
100%
0%
55.5
66.7%
33.3%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
25.5
66.7%
33.3%
30.5
0%
100%
35.5
0%
100%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Rk Jeruzalem Ormoz
Ποσοστό
-6.5
0%
-4.5
33.3%
-2.5
66.7%

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
3
Νίκες Rk Jeruzalem Ormoz
3
Ισοπαλίες
0
Νίκες Mrk Ljubljana
0
Μέσος όρος γκολ
58.3

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
45.5
100%
0%
50.5
100%
0%
55.5
66.7%
33.3%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
25.5
66.7%
33.3%
30.5
0%
100%
35.5
0%
100%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Rk Jeruzalem Ormoz
Ποσοστό
-6.5
0%
-4.5
33.3%
-2.5
66.7%

Rk Jeruzalem Ormoz — τελευταίοι 5 αγώνες

1. liga|Σαβ 05/03/22 14:00
Ολοκληρώθηκε
1. liga|Σαβ 26/02/22 15:00
Ολοκληρώθηκε
Rk Jeruzalem Ormoz
Έμβλημα της ομάδας Rk Jeruzalem Ormoz
25
:
19
Ημίχρονο: 14-10
Έμβλημα της ομάδας RD Riko Ribnica
RD Riko Ribnica
1. liga|Σαβ 19/02/22 14:30
Ολοκληρώθηκε
RD Slovan
Έμβλημα της ομάδας RD Slovan
32
:
22
Ημίχρονο: 18-13
Έμβλημα της ομάδας Rk Jeruzalem Ormoz
Rk Jeruzalem Ormoz
1. liga|Παρ 11/02/22 14:00
Ολοκληρώθηκε
RD Urbanscape Loka
Έμβλημα της ομάδας RD Urbanscape Loka
28
:
22
Ημίχρονο: 12-8
Έμβλημα της ομάδας Rk Jeruzalem Ormoz
Rk Jeruzalem Ormoz
1. liga|Σαβ 18/12/21 14:00
Ολοκληρώθηκε
RD Koper
Έμβλημα της ομάδας RD  Koper
38
:
25
Ημίχρονο: 17-17
Έμβλημα της ομάδας Rk Jeruzalem Ormoz
Rk Jeruzalem Ormoz
Σελίδα 1 από 2

Mrk Ljubljana — τελευταίοι 5 αγώνες

1. liga|Σαβ 05/03/22 15:00
Ολοκληρώθηκε
Mrk Ljubljana
Έμβλημα της ομάδας Mrk Ljubljana
26
:
30
Ημίχρονο: 10-13
Έμβλημα της ομάδας RD  Koper
RD Koper
1. liga|Σαβ 26/02/22 15:00
Ολοκληρώθηκε
Šmartno Herz Factor Banka
Έμβλημα της ομάδας Šmartno Herz Factor Banka
27
:
27
Ημίχρονο: 16-14
Έμβλημα της ομάδας Mrk Ljubljana
Mrk Ljubljana
1. liga|Σαβ 19/02/22 15:00
Ολοκληρώθηκε
Mrk Ljubljana
Έμβλημα της ομάδας Mrk Ljubljana
29
:
34
Ημίχρονο: 12-16
Έμβλημα της ομάδας RK Maribor Branik
RK Maribor Branik
1. liga|Σαβ 12/02/22 15:00
Ολοκληρώθηκε
RK Sviš
Έμβλημα της ομάδας RK Sviš
32
:
24
Ημίχρονο: 14-9
Έμβλημα της ομάδας Mrk Ljubljana
Mrk Ljubljana
1. liga|Σαβ 18/12/21 15:00
Ολοκληρώθηκε
MRD Dobova
Έμβλημα της ομάδας MRD Dobova
32
:
30
Ημίχρονο: 18-16
Έμβλημα της ομάδας Mrk Ljubljana
Mrk Ljubljana
Σελίδα 1 από 2

Rk Jeruzalem Ormoz εναντίον Mrk Ljubljana — ιστορικό H2H

1. liga|Παρ 08/10/21 15:15
Ολοκληρώθηκε
MRK Ljubljana
Έμβλημα της ομάδας MRK Ljubljana
26
:
27
Ημίχρονο: 11-13
Έμβλημα της ομάδας RK Jeruzalem Ormož
RK Jeruzalem Ormož
1. liga|Παρ 23/04/21 14:00
Ολοκληρώθηκε
MRK Ljubljana
Έμβλημα της ομάδας MRK Ljubljana
28
:
34
Ημίχρονο: 16-12
Έμβλημα της ομάδας RK Jeruzalem Ormož
RK Jeruzalem Ormož
1. liga|Σαβ 21/11/20 15:00
Ολοκληρώθηκε
RK Jeruzalem Ormož
Έμβλημα της ομάδας RK Jeruzalem Ormož
32
:
28
Ημίχρονο: 13-13
Έμβλημα της ομάδας MRK Ljubljana
MRK Ljubljana

Ποιο είναι το ιστορικό μεταξύ Rk Jeruzalem Ormoz και Mrk Ljubljana;

Ιστορικό μεταξύ Rk Jeruzalem Ormoz και Mrk Ljubljana: 3 αναμετρήσεις — {home} 3 νίκες, 0 ισοπαλίες, {away} 0 νίκες (τελευταίοι 3 αγώνες). 175 γκολ σημειώθηκαν στο ιστορικό των αναμετρήσεων. Σκόραραν και οι δύο ομάδες στο 100,0% των αγώνων. Ενημερώθηκε 08/10/2021 às 12:15.

Πηγή: ιστορικό αναμετρήσεων από τον πάροχο στατιστικών.

Νίκες Rk Jeruzalem Ormoz
3
Ισοπαλίες
0
Νίκες Mrk Ljubljana
0
Γκολ στο ιστορικό
175

Μεγαλύτερες νίκες

  • Rk Jeruzalem Ormoz: Rk Jeruzalem Ormoz 34 x 28 Mrk Ljubljana

Τελευταίες αναμετρήσεις

  1. Rk Jeruzalem Ormoz 27 x 26 Mrk Ljubljana
  2. Rk Jeruzalem Ormoz 34 x 28 Mrk Ljubljana
  3. Rk Jeruzalem Ormoz 32 x 28 Mrk Ljubljana

Rk Jeruzalem Ormoz x Mrk Ljubljana — Στατιστικά

Επισκόπηση

RK Jeruzalem Ormož - MRK Ljubljana στο χάντμπολ. 6 καταγεγραμμένοι αγώνες. Άθλημα με πολλά γκολ και ανάλυση τερμάτων και απόδοσης.

Αναλυτικά στατιστικά

RK Jeruzalem Ormož: 2 νίκες, 5 ήττες, 278 γκολ. MRK Ljubljana: 4 νίκες, 281 γκολ και 4 ήττες.

Απόδοση

Η RK Jeruzalem Ormož έχει ποσοστό νικών 20% και μέσο όρο 27.8 γκολ. MRK Ljubljana: 40%.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Η RK Jeruzalem Ormož έχει ποσοστό νικών 20% εντός έδρας.

Τάσεις

Μέσος όρος 57.17 γκολ ανά αγώνα χάντμπολ.