Valur 2 Reykjavik 20 vs 29 Hk Kopavogur

Στις τελευταίες 3 αναμετρήσεις, οι 3 ολοκληρώθηκαν με περισσότερα από 2,5 γκολ.

Ολοκληρώθηκε
D
20
:
29
V
HT 10-16
Ανάλυση
Ανά χρόνο
Δείγμα
Μέσος όρος Γκολ ανά αγώνα (H2H)
57.67τελευταίοι 3 αγώνες
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Valur 2 Reykjavik
20%2Ν 0Ι 8Η σε 10
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Hk Kopavogur
80%8Ν 0Ι 2Η σε 10

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
3
Νίκες Valur 2 Reykjavik
0
Ισοπαλίες
1
Νίκες Hk Kopavogur
2
Μέσος όρος γκολ
57.7

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
45.5
100%
0%
50.5
66.7%
33.3%
55.5
66.7%
33.3%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
25.5
100%
0%
30.5
0%
100%
35.5
0%
100%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Valur 2 Reykjavik
Ποσοστό
-6.5
0%
-4.5
0%
-2.5
0%

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
3
Νίκες Valur 2 Reykjavik
0
Ισοπαλίες
1
Νίκες Hk Kopavogur
2
Μέσος όρος γκολ
57.7

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
45.5
100%
0%
50.5
66.7%
33.3%
55.5
66.7%
33.3%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
25.5
100%
0%
30.5
0%
100%
35.5
0%
100%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Valur 2 Reykjavik
Ποσοστό
-6.5
0%
-4.5
0%
-2.5
0%

Valur 2 Reykjavik — τελευταίοι 5 αγώνες

Grill 66 Deildin, Women|Δευ 15/12/25 15:00
Ολοκληρώθηκε
Grótta Seltjarnarnes
Έμβλημα της ομάδας Grótta Seltjarnarnes
29
:
26
Ημίχρονο: 17-10
Έμβλημα της ομάδας Valur 2 Reykjavik
Valur 2 Reykjavik
Grill 66 Deildin, Women|Πεμ 11/12/25 17:00
Ολοκληρώθηκε
Afturelding Mosfellsbær
Έμβλημα της ομάδας Afturelding Mosfellsbær
27
:
32
Ημίχρονο: 13-18
Έμβλημα της ομάδας Valur 2 Reykjavik
Valur 2 Reykjavik
Grill 66 Deildin, Women|Πεμ 13/11/25 17:30
Ολοκληρώθηκε
Fram 2 Reykjavík
Έμβλημα της ομάδας Fram 2 Reykjavík
36
:
34
Ημίχρονο: 15-16
Έμβλημα της ομάδας Valur 2 Reykjavik
Valur 2 Reykjavik
Grill 66 Deildin, Women|Τρι 11/11/25 17:20
Ολοκληρώθηκε
Fjölnir Reykjavík
Έμβλημα της ομάδας Fjölnir Reykjavík
27
:
17
Ημίχρονο: 14-9
Έμβλημα της ομάδας Valur 2 Reykjavik
Valur 2 Reykjavik
Grill 66 Deildin, Women|Κυρ 02/11/25 15:00
Ολοκληρώθηκε
Valur 2 Reykjavik
Έμβλημα της ομάδας Valur 2 Reykjavik
24
:
26
Ημίχρονο: 10-16
Έμβλημα της ομάδας FH Hafnarfjörður
FH Hafnarfjörður
Σελίδα 1 από 2

Hk Kopavogur — τελευταίοι 5 αγώνες

Grill 66 Deildin, Women|Πεμ 18/12/25 16:30
Ολοκληρώθηκε
Hk Kopavogur
Έμβλημα της ομάδας Hk Kopavogur
28
:
24
Ημίχρονο: 15-10
Έμβλημα της ομάδας Víkingur Reykjavík
Víkingur Reykjavík
Grill 66 Deildin, Women|Παρ 12/12/25 17:00
Ολοκληρώθηκε
Hk Kopavogur
Έμβλημα της ομάδας Hk Kopavogur
23
:
25
Ημίχρονο: 12-11
Έμβλημα της ομάδας Grótta Seltjarnarnes
Grótta Seltjarnarnes
Grill 66 Deildin, Women|Παρ 14/11/25 16:30
Ολοκληρώθηκε
Afturelding Mosfellsbær
Έμβλημα της ομάδας Afturelding Mosfellsbær
22
:
25
Ημίχρονο: 7-9
Έμβλημα της ομάδας Hk Kopavogur
Hk Kopavogur
Grill 66 Deildin, Women|Σαβ 08/11/25 11:30
Ολοκληρώθηκε
Hk Kopavogur
Έμβλημα της ομάδας Hk Kopavogur
39
:
29
Ημίχρονο: 22-14
Έμβλημα της ομάδας Fram 2 Reykjavík
Fram 2 Reykjavík
Grill 66 Deildin, Women|Τρι 04/11/25 16:30
Ολοκληρώθηκε
Hk Kopavogur
Έμβλημα της ομάδας Hk Kopavogur
28
:
19
Ημίχρονο: 11-10
Έμβλημα της ομάδας Fjölnir Reykjavík
Fjölnir Reykjavík
Σελίδα 1 από 2

Valur 2 Reykjavik εναντίον Hk Kopavogur — ιστορικό H2H

Grill 66 Deildin, Women|Πεμ 09/10/25 17:00
Ολοκληρώθηκε
HK Kópavogur
Έμβλημα της ομάδας HK Kópavogur
29
:
19
Ημίχρονο: 15-11
Έμβλημα της ομάδας Valur 2 Reykjavík
Valur 2 Reykjavík
Grill 66 Deildin, Women|Κυρ 09/02/25 16:15
Ολοκληρώθηκε
Grill 66 Deildin, Women|Σαβ 19/10/24 11:30
Ολοκληρώθηκε

Ποιο είναι το ιστορικό μεταξύ Valur 2 Reykjavik και Hk Kopavogur;

Ιστορικό μεταξύ Valur 2 Reykjavik και Hk Kopavogur: 3 αναμετρήσεις — {home} 0 νίκες, 1 ισοπαλίες, {away} 2 νίκες (τελευταίοι 3 αγώνες). 173 γκολ σημειώθηκαν στο ιστορικό των αναμετρήσεων. Σκόραραν και οι δύο ομάδες στο 100,0% των αγώνων. Ενημερώθηκε 09/10/2025 às 14:00.

Πηγή: ιστορικό αναμετρήσεων από τον πάροχο στατιστικών.

Νίκες Valur 2 Reykjavik
0
Ισοπαλίες
1
Νίκες Hk Kopavogur
2
Γκολ στο ιστορικό
173

Μεγαλύτερες νίκες

  • Hk Kopavogur: Valur 2 Reykjavik 19 x 29 Hk Kopavogur

Τελευταίες αναμετρήσεις

  1. Valur 2 Reykjavik 19 x 29 Hk Kopavogur
  2. Valur 2 Reykjavik 32 x 33 Hk Kopavogur
  3. Valur 2 Reykjavik 30 x 30 Hk Kopavogur

Valur 2 Reykjavik x Hk Kopavogur — Στατιστικά

Επισκόπηση

Valur 2 Reykjavík - HK Kópavogur στο χάντμπολ. 5 καταγεγραμμένοι αγώνες. Άθλημα με πολλά γκολ και ανάλυση τερμάτων και απόδοσης.

Αναλυτικά στατιστικά

Valur 2 Reykjavík: 4 νίκες, 6 ήττες, 282 γκολ. HK Kópavogur: 4 νίκες, 243 γκολ και 6 ήττες.

Απόδοση

Η Valur 2 Reykjavík έχει ποσοστό νικών 40% και μέσο όρο 28.2 γκολ. HK Kópavogur: 40%.

Πρόσφατη φόρμα

Πρόσφατη φόρμα: η Valur 2 Reykjavík έχει 1 νίκες και 4 ήττες. Η HK Kópavogur έχει 1 νίκες και 4 ήττες.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Η Valur 2 Reykjavík έχει ποσοστό νικών 60% εντός έδρας.

Τάσεις

Μέσος όρος 55.4 γκολ ανά αγώνα χάντμπολ.