Valur 25 vs 28 Haukar

Στις τελευταίες 10 αναμετρήσεις, οι 10 ολοκληρώθηκαν με περισσότερα από 2,5 γκολ.

Ολοκληρώθηκε
D
25
:
28
V
HT 0-0
Ανάλυση
Ανά χρόνο
Δείγμα
Μέσος όρος Γκολ ανά αγώνα (H2H)
51.70τελευταίοι 10 αγώνες
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Valur
80%8Ν 0Ι 2Η σε 10
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Haukar
50%5Ν 0Ι 5Η σε 10

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
10
Νίκες Valur
4
Ισοπαλίες
1
Νίκες Haukar
5
Μέσος όρος γκολ
51.7

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
45.5
90%
10%
50.5
50%
50%
55.5
40%
60%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
25.5
83.3%
16.7%
30.5
0%
100%
35.5
0%
100%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Valur
Ποσοστό
-6.5
10%
-4.5
20%
-2.5
30%

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
10
Νίκες Valur
4
Ισοπαλίες
1
Νίκες Haukar
5
Μέσος όρος γκολ
51.7

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
45.5
90%
10%
50.5
50%
50%
55.5
40%
60%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
25.5
83.3%
16.7%
30.5
0%
100%
35.5
0%
100%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Valur
Ποσοστό
-6.5
10%
-4.5
20%
-2.5
30%

Valur — τελευταίοι 5 αγώνες

Urvalsdeild|Σαβ 26/09/20 14:30
Ολοκληρώθηκε
Urvalsdeild|Παρ 18/09/20 14:30
Ολοκληρώθηκε
Valur
Έμβλημα της ομάδας Valur
43
:
24
Ημίχρονο: 20-14
Έμβλημα της ομάδας ÍR Reykjavik
ÍR Reykjavik
Urvalsdeild|Σαβ 12/09/20 15:00
Ολοκληρώθηκε
Super Cup|Κυρ 06/09/20 15:30
Ολοκληρώθηκε
Valur
Έμβλημα της ομάδας Valur
24
:
26
Ημίχρονο: 12-14
Έμβλημα της ομάδας ÍBV
ÍBV
Urvalsdeild|Τετ 11/03/20 16:30
Ολοκληρώθηκε
Σελίδα 1 από 2

Haukar — τελευταίοι 5 αγώνες

Urvalsdeild|Παρ 25/09/20 17:30
Ολοκληρώθηκε
Stjarnan
Έμβλημα της ομάδας Stjarnan
26
:
32
Ημίχρονο: 14-15
Έμβλημα της ομάδας Haukar
Haukar
Urvalsdeild|Σαβ 19/09/20 14:30
Ολοκληρώθηκε
Urvalsdeild|Πεμ 10/09/20 16:30
Ολοκληρώθηκε
Urvalsdeild|Πεμ 12/03/20 16:30
Ολοκληρώθηκε
Selfoss
Έμβλημα της ομάδας Selfoss
25
:
35
Ημίχρονο: 8-15
Έμβλημα της ομάδας Haukar
Haukar
Cup|Πεμ 05/03/20 15:00
Ολοκληρώθηκε
ÍBV
Έμβλημα της ομάδας ÍBV
27
:
26
Ημίχρονο: 14-11
Έμβλημα της ομάδας Haukar
Haukar
Σελίδα 1 από 2

Valur εναντίον Haukar — ιστορικό H2H

Urvalsdeild|Κυρ 09/02/20 16:30
Ολοκληρώθηκε
Haukar
Έμβλημα της ομάδας Haukar
26
:
32
Ημίχρονο: 12-15
Έμβλημα της ομάδας Valur
Valur
Cup|Πεμ 21/11/19 16:30
Ολοκληρώθηκε
Haukar
Έμβλημα της ομάδας Haukar
30
:
26
Ημίχρονο: 16-14
Έμβλημα της ομάδας Valur
Valur
Urvalsdeild|Σαβ 12/10/19 17:15
Ολοκληρώθηκε
Valur
Έμβλημα της ομάδας Valur
24
:
25
Ημίχρονο: 15-14
Έμβλημα της ομάδας Haukar
Haukar
Urvalsdeild|Σαβ 06/04/19 16:00
Ολοκληρώθηκε
Urvalsdeild|Δευ 03/12/18 17:30
Ολοκληρώθηκε
Σελίδα 1 από 2

Ποιο είναι το ιστορικό μεταξύ Valur και Haukar;

Ιστορικό μεταξύ Valur και Haukar: 10 αναμετρήσεις — {home} 4 νίκες, 1 ισοπαλίες, {away} 5 νίκες (τελευταίοι 10 αγώνες). 517 γκολ σημειώθηκαν στο ιστορικό των αναμετρήσεων. Σκόραραν και οι δύο ομάδες στο 100,0% των αγώνων. Ενημερώθηκε 09/02/2020 às 13:30.

Πηγή: ιστορικό αναμετρήσεων από τον πάροχο στατιστικών.

Νίκες Valur
4
Ισοπαλίες
1
Νίκες Haukar
5
Γκολ στο ιστορικό
517

Μεγαλύτερες νίκες

  • Valur: Valur 29 x 22 Haukar
  • Haukar: Valur 19 x 29 Haukar

Τελευταίες αναμετρήσεις

  1. Valur 32 x 26 Haukar
  2. Valur 26 x 30 Haukar
  3. Valur 24 x 25 Haukar
  4. Valur 26 x 23 Haukar
  5. Valur 26 x 24 Haukar
  6. Valur 19 x 29 Haukar
  7. Valur 20 x 22 Haukar
  8. Valur 29 x 22 Haukar
  9. Valur 26 x 30 Haukar
  10. Valur 29 x 29 Haukar

Valur x Haukar — Στατιστικά

Επισκόπηση

Valur - Haukar στο χάντμπολ. 10 καταγεγραμμένοι αγώνες. Άθλημα με πολλά γκολ και ανάλυση τερμάτων και απόδοσης.

Απόδοση

Η Valur έχει ποσοστό νικών 80% και μέσο όρο 37 γκολ. Haukar: 100%.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Η Valur έχει ποσοστό νικών 80% εντός έδρας.

Τάσεις

Μέσος όρος 61.4 γκολ ανά αγώνα χάντμπολ.