Nate Kasher | Στατιστικά | Μπάσκετ

Συγκρίνετε τον/την Nate Kasher με άλλον παίκτη

Επιλέξτε άλλον παίκτη και δείτε τη στατιστική σύγκριση δίπλα-δίπλα.

Σύγκριση του/της Nate Kasher με

Nate Kasher

0G 0A

τελευταίοι 5 αγώνες
N

Nate Kasher

Παίκτης
5 αγώνες
Η
Ν
Ν
Ν
Ν

Στατιστικά - Nate Kasher

Όλοι οι 5 αγώνες
ΣτατιστικόΤιμή
Σύνοψη
Αγώνες που έπαιξε5
Ποσοστό νικών ομάδας80.0%
Κίτρινες κάρτες0
Σύνολο κίτρινων καρτών0
Σύνολο κόκκινων καρτών0
Αναλυτικοί μέσοι όροι ανά αγώνα
Aggregated raw points Per Game0.40
Aggregated raw defensiverebounds Per Game0.60
Aggregated raw offensiverebounds Per Game0.20
Aggregated raw fieldgoalattempts Per Game0.20
Aggregated raw twopointattempts Per Game0.20
Aggregated raw freethrowattempts Per Game0.40

Σύνοψη - Nate Kasher

Αγώνες
5
Πόντοι ανά αγώνα
0.4

Σκοράρισμα

Πόντοι ανά αγώνα
0.4
Εύστοχα σουτ εντός πεδιάς ανά αγώνα
0.0
Τρίποντα ανά αγώνα
0.0
Ελεύθερες βολές ανά αγώνα
0.4

Ριμπάουντ

Αμυντικά ριμπάουντ ανά αγώνα
0.6
Επιθετικά ριμπάουντ ανά αγώνα
0.2
Συνολικά ριμπάουντ ανά αγώνα
0.8

Αποτελέσματα ομάδας

Νίκες
4 (80.0%)
Ισοπαλίες
0 (0.0%)
Ήττες
1 (20.0%)

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Πόντοι/αγώνα
0.40
Αμυντικά ριμπάουντ/αγώνα
0.60
Επιθετικά ριμπάουντ/αγώνα
0.20
Προσπάθειες εντός πεδιάς/αγώνα
0.20

Nate Kasher — Στατιστικά

τελευταίοι 5 αγώνες

Επισκόπηση

Ανάλυση του παίκτη Nate Kasher σε 5 καταγεγραμμένους αγώνες. Δείτε στατιστικά γκολ, ασίστ και τάσεων αγώνα.

Αναλυτικά στατιστικά

5 αγώνες. Δείτε τα αναλυτικά στατιστικά του παίκτη.

Απόδοση

Ο παίκτης έχει καταγεγραμμένους 5 αγώνες για ανάλυση απόδοσης.

Πρόσφατη φόρμα

Ανάλυση των 5 πρόσφατων αγώνων του παίκτη για τις τρέχουσες τάσεις.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Ο παίκτης έχει 5 αγώνες. Δείτε στατιστικά ανά γήπεδο.

Τάσεις

Με 5 καταγεγραμμένους αγώνες, αναλύστε τις τάσεις του παίκτη.

Πρόσφατοι αγώνες του/της Nate Kasher

Παίκτες