Bc Cherkaski Mavpy 75 vs 74 Bc Odesa

Στις τελευταίες 10 αναμετρήσεις, οι 10 ολοκληρώθηκαν με περισσότερα από 2,5 γκολ.

Ολοκληρώθηκε
V
75
:
74
D
HT 39-38
Ανάλυση
Ανά χρόνο
Δείγμα
Μέσος όρος Πόντοι ανά αγώνα (H2H)
157.80τελευταίοι 10 αγώνες
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Bc Cherkaski Mavpy
70%7Ν 0Ι 3Η σε 10
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Bc Odesa
50%5Ν 0Ι 5Η σε 10

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
10
Νίκες Bc Cherkaski Mavpy
4
Ισοπαλίες
0
Νίκες Bc Odesa
6
Μέσος όρος πόντων
157.8

Over/Under H2H - Πόντοι

Γραμμή
Over %
Under %
150.5
70%
30%
160.5
50%
50%
170.5
20%
80%

Over/Under H2H - Πόντοι 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
70.5
60%
40%
80.5
40%
60%
85.5
10%
90%

Over/Under H2H - Πόντοι Τέταρτο

Γραμμή
Over %
Under %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Χάντικαπ Πόντοι Μεταξύ τους (H2H)

Bc Cherkaski Mavpy
Ποσοστό
-14.5
10%
-10.5
10%
-7.5
20%

Χάντικαπ Πόντοι Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Bc Cherkaski Mavpy
Ποσοστό
-14.5
10%
-10.5
20%
-7.5
20%

Χάντικαπ Πόντοι Μεταξύ τους (H2H) - Τέταρτο

Bc Cherkaski Mavpy
Ποσοστό
-14.5
0%
-10.5
2.5%
-7.5
12.5%

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
10
Νίκες Bc Cherkaski Mavpy
4
Ισοπαλίες
0
Νίκες Bc Odesa
6
Μέσος όρος πόντων
157.8

Over/Under H2H - Πόντοι

Γραμμή
Over %
Under %
150.5
70%
30%
160.5
50%
50%
170.5
20%
80%

Over/Under H2H - Πόντοι 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
70.5
60%
40%
80.5
40%
60%
85.5
10%
90%

Over/Under H2H - Πόντοι Τέταρτο

Γραμμή
Over %
Under %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Χάντικαπ Πόντοι Μεταξύ τους (H2H)

Bc Cherkaski Mavpy
Ποσοστό
-14.5
10%
-10.5
10%
-7.5
20%

Χάντικαπ Πόντοι Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Bc Cherkaski Mavpy
Ποσοστό
-14.5
10%
-10.5
20%
-7.5
20%

Χάντικαπ Πόντοι Μεταξύ τους (H2H) - Τέταρτο

Bc Cherkaski Mavpy
Ποσοστό
-14.5
0%
-10.5
2.5%
-7.5
12.5%

Bc Cherkaski Mavpy — τελευταίοι 5 αγώνες

FBU Superleague|Τετ 18/10/23 12:00
Ολοκληρώθηκε
Bc Cherkaski Mavpy
Έμβλημα της ομάδας Bc Cherkaski Mavpy
65
:
78
Ημίχρονο: 29-47
Έμβλημα της ομάδας BC Dnipro
BC Dnipro
FBU Superleague|Τρι 17/10/23 09:00
Ολοκληρώθηκε
Bc Cherkaski Mavpy
Έμβλημα της ομάδας Bc Cherkaski Mavpy
71
:
51
Ημίχρονο: 36-26
Έμβλημα της ομάδας Krivbasbasket
Krivbasbasket
FBU Superleague|Κυρ 08/10/23 08:00
Ολοκληρώθηκε
BC Rivne
Έμβλημα της ομάδας BC Rivne
71
:
82
Ημίχρονο: 37-38
Έμβλημα της ομάδας Bc Cherkaski Mavpy
Bc Cherkaski Mavpy
FBU Superleague|Σαβ 07/10/23 12:00
Ολοκληρώθηκε
BC Hoverla
Έμβλημα της ομάδας BC Hoverla
74
:
68
Ημίχρονο: 37-39
Έμβλημα της ομάδας Bc Cherkaski Mavpy
Bc Cherkaski Mavpy
FBU Superleague|Παρ 06/10/23 10:00
Ολοκληρώθηκε
BC Lvivska Politekhnika
Έμβλημα της ομάδας BC Lvivska Politekhnika
55
:
67
Ημίχρονο: 30-30
Έμβλημα της ομάδας Bc Cherkaski Mavpy
Bc Cherkaski Mavpy
Σελίδα 1 από 2

Bc Odesa — τελευταίοι 5 αγώνες

FBU Superleague|Κυρ 22/10/23 11:00
Ολοκληρώθηκε
BC Lvivska Politekhnika
Έμβλημα της ομάδας BC Lvivska Politekhnika
91
:
80
Ημίχρονο: 47-43
Έμβλημα της ομάδας Bc Odesa
Bc Odesa
FBU Superleague|Σαβ 21/10/23 06:00
Ολοκληρώθηκε
BC Hoverla
Έμβλημα της ομάδας BC Hoverla
78
:
73
Ημίχρονο: 40-36
Έμβλημα της ομάδας Bc Odesa
Bc Odesa
FBU Superleague|Παρ 20/10/23 06:00
Ολοκληρώθηκε
BC Rivne
Έμβλημα της ομάδας BC Rivne
86
:
52
Ημίχρονο: 51-13
Έμβλημα της ομάδας Bc Odesa
Bc Odesa
FBU Superleague|Πεμ 05/10/23 12:00
Ολοκληρώθηκε
Bc Odesa
Έμβλημα της ομάδας Bc Odesa
58
:
79
Ημίχρονο: 36-39
Έμβλημα της ομάδας BC Dnipro
BC Dnipro
FBU Superleague|Τετ 04/10/23 10:00
Ολοκληρώθηκε
Bc Odesa
Έμβλημα της ομάδας Bc Odesa
67
:
44
Ημίχρονο: 40-26
Έμβλημα της ομάδας Krivbasbasket
Krivbasbasket
Σελίδα 1 από 2

Bc Cherkaski Mavpy εναντίον Bc Odesa — ιστορικό H2H

FBU Superleague|Τρι 28/03/23 12:00
Ολοκληρώθηκε
BC Odesa
Έμβλημα της ομάδας BC Odesa
90
:
82
Ημίχρονο: 30-35
Έμβλημα της ομάδας BC Cherkaski Mavpy
BC Cherkaski Mavpy
FBU Superleague|Παρ 24/03/23 13:00
Ολοκληρώθηκε
BC Cherkaski Mavpy
Έμβλημα της ομάδας BC Cherkaski Mavpy
78
:
89
Ημίχρονο: 33-49
Έμβλημα της ομάδας BC Odesa
BC Odesa
FBU Superleague|Παρ 09/12/22 07:00
Ολοκληρώθηκε
BC Odesa
Έμβλημα της ομάδας BC Odesa
83
:
76
Ημίχρονο: 43-41
Έμβλημα της ομάδας BC Cherkaski Mavpy
BC Cherkaski Mavpy
FBU Superleague|Τετ 30/11/22 09:00
Ολοκληρώθηκε
BC Cherkaski Mavpy
Έμβλημα της ομάδας BC Cherkaski Mavpy
73
:
94
Ημίχρονο: 34-46
Έμβλημα της ομάδας BC Odesa
BC Odesa
FBU Superleague|Τετ 02/02/22 14:00
Ολοκληρώθηκε
BC Cherkaski Mavpy
Έμβλημα της ομάδας BC Cherkaski Mavpy
82
:
78
Ημίχρονο: 46-31
Έμβλημα της ομάδας BC Odesa
BC Odesa
Σελίδα 1 από 2

Ποιο είναι το ιστορικό μεταξύ Bc Cherkaski Mavpy και Bc Odesa;

Ιστορικό μεταξύ Bc Cherkaski Mavpy και Bc Odesa: 10 αναμετρήσεις — {home} 4 νίκες, 0 ισοπαλίες, {away} 6 νίκες (τελευταίοι 10 αγώνες). 1578 γκολ σημειώθηκαν στο ιστορικό των αναμετρήσεων. Σκόραραν και οι δύο ομάδες στο 100,0% των αγώνων. Ενημερώθηκε 28/03/2023 às 09:00.

Πηγή: ιστορικό αναμετρήσεων από τον πάροχο στατιστικών.

Νίκες Bc Cherkaski Mavpy
4
Ισοπαλίες
0
Νίκες Bc Odesa
6
Γκολ στο ιστορικό
1578

Μεγαλύτερες νίκες

  • Bc Cherkaski Mavpy: Bc Cherkaski Mavpy 100 x 77 Bc Odesa
  • Bc Odesa: Bc Cherkaski Mavpy 73 x 94 Bc Odesa

Τελευταίες αναμετρήσεις

  1. Bc Cherkaski Mavpy 82 x 90 Bc Odesa
  2. Bc Cherkaski Mavpy 78 x 89 Bc Odesa
  3. Bc Cherkaski Mavpy 76 x 83 Bc Odesa
  4. Bc Cherkaski Mavpy 73 x 94 Bc Odesa
  5. Bc Cherkaski Mavpy 82 x 78 Bc Odesa
  6. Bc Cherkaski Mavpy 69 x 71 Bc Odesa
  7. Bc Cherkaski Mavpy 81 x 86 Bc Odesa
  8. Bc Cherkaski Mavpy 100 x 77 Bc Odesa
  9. Bc Cherkaski Mavpy 71 x 65 Bc Odesa
  10. Bc Cherkaski Mavpy 71 x 62 Bc Odesa

Bc Cherkaski Mavpy x Bc Odesa — Στατιστικά

Επισκόπηση

Αναμέτρηση μπάσκετ μεταξύ BC Cherkaski Mavpy και BC Odesa. 10 αγώνες στη βάση μας.

Αναλυτικά στατιστικά

Στους τελευταίους 10 αγώνες, η BC Cherkaski Mavpy έχει 3 νίκες και 7 ήττες, με 693 πόντους υπέρ και 835 κατά. Η BC Odesa έχει 3 νίκες και 7 ήττες σε 10 αγώνες, με 729 πόντους υπέρ και 769 κατά.

Απόδοση

Η BC Cherkaski Mavpy έχει ποσοστό νικών 30% με μέσο όρο 69.3 πόντους ανά αγώνα. Η BC Odesa έχει 30% και μέσο όρο 72.9 πόντους.

Ιστορικό αναμετρήσεων

Σε 10 αναμετρήσεις, η BC Cherkaski Mavpy νίκησε 3 και η BC Odesa νίκησε 7.

Πρόσφατη φόρμα

Στους τελευταίους 5 αγώνες, η BC Cherkaski Mavpy έχει 1 νίκες και 4 ήττες. Η BC Odesa έχει 1 νίκες και 4 ήττες.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Εντός έδρας, η BC Cherkaski Mavpy έχει ποσοστό νικών 10% και μέσο όρο 72 πόντους. Εκτός έδρας, η BC Odesa έχει ποσοστό νικών 40%.

Τάσεις

Ο μέσος όρος συνολικών πόντων σε αυτές τις αναμετρήσεις είναι 156.1 ανά αγώνα. Αναλύστε τα όρια συνόλων.