Taltech Basketball 65 vs 73 Keila Korvpallikool

Στις τελευταίες 10 αναμετρήσεις, οι 10 ολοκληρώθηκαν με περισσότερα από 2,5 γκολ.

Ολοκληρώθηκε
D
65
:
73
V
HT 33-38
Ανάλυση
Ανά χρόνο
Δείγμα
Μέσος όρος Πόντοι ανά αγώνα (H2H)
161.70τελευταίοι 10 αγώνες
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Taltech Basketball
60%6Ν 0Ι 4Η σε 10
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Keila Korvpallikool
10%1Ν 0Ι 9Η σε 10

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
10
Νίκες Taltech Basketball
9
Ισοπαλίες
0
Νίκες Keila Korvpallikool
1
Μέσος όρος πόντων
161.7

Over/Under H2H - Πόντοι

Γραμμή
Over %
Under %
150.5
70%
30%
160.5
40%
60%
170.5
20%
80%

Over/Under H2H - Πόντοι 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
70.5
90%
10%
80.5
40%
60%
85.5
20%
80%

Over/Under H2H - Πόντοι Τέταρτο

Γραμμή
Over %
Under %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Χάντικαπ Πόντοι Μεταξύ τους (H2H)

Taltech Basketball
Ποσοστό
-14.5
30%
-10.5
60%
-7.5
60%

Χάντικαπ Πόντοι Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Taltech Basketball
Ποσοστό
-14.5
20%
-10.5
40%
-7.5
40%

Χάντικαπ Πόντοι Μεταξύ τους (H2H) - Τέταρτο

Taltech Basketball
Ποσοστό
-14.5
5%
-10.5
15%
-7.5
27.5%

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
10
Νίκες Taltech Basketball
9
Ισοπαλίες
0
Νίκες Keila Korvpallikool
1
Μέσος όρος πόντων
161.7

Over/Under H2H - Πόντοι

Γραμμή
Over %
Under %
150.5
70%
30%
160.5
40%
60%
170.5
20%
80%

Over/Under H2H - Πόντοι 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
70.5
90%
10%
80.5
40%
60%
85.5
20%
80%

Over/Under H2H - Πόντοι Τέταρτο

Γραμμή
Over %
Under %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Χάντικαπ Πόντοι Μεταξύ τους (H2H)

Taltech Basketball
Ποσοστό
-14.5
30%
-10.5
60%
-7.5
60%

Χάντικαπ Πόντοι Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Taltech Basketball
Ποσοστό
-14.5
20%
-10.5
40%
-7.5
40%

Χάντικαπ Πόντοι Μεταξύ τους (H2H) - Τέταρτο

Taltech Basketball
Ποσοστό
-14.5
5%
-10.5
15%
-7.5
27.5%

Taltech Basketball — τελευταίοι 5 αγώνες

Estonia KML|Σαβ 11/04/26 14:00
Ολοκληρώθηκε
Taltech Basketball
Έμβλημα της ομάδας Taltech Basketball
83
:
58
Ημίχρονο: 32-35
Έμβλημα της ομάδας Keila Korvpallikool
Keila Korvpallikool
Latvian-Estonian League|Σαβ 14/03/26 17:00
Ολοκληρώθηκε
BasketballClub Tartu
Έμβλημα της ομάδας BasketballClub Tartu
76
:
78
Ημίχρονο: 29-33
Έμβλημα της ομάδας Taltech Basketball
Taltech Basketball
European North Basketball League|Τετ 11/03/26 17:45
Ολοκληρώθηκε
Iraklis BC
Έμβλημα της ομάδας Iraklis BC
76
:
63
Ημίχρονο: 44-25
Έμβλημα της ομάδας Taltech Basketball
Taltech Basketball
Latvian-Estonian League|Κυρ 08/03/26 16:00
Ολοκληρώθηκε
BC Kalev/Cramo
Έμβλημα της ομάδας BC Kalev/Cramo
91
:
78
Ημίχρονο: 50-43
Έμβλημα της ομάδας Taltech Basketball
Taltech Basketball
Latvian-Estonian League|Τετ 04/03/26 16:30
Ολοκληρώθηκε
Taltech Basketball
Έμβλημα της ομάδας Taltech Basketball
109
:
92
Ημίχρονο: 54-45
Έμβλημα της ομάδας BK Latvijas Universitāte
BK Latvijas Universitāte
Σελίδα 1 από 2

Keila Korvpallikool — τελευταίοι 5 αγώνες

Estonia KML|Σαβ 11/04/26 14:00
Ολοκληρώθηκε
TalTech Basketball
Έμβλημα της ομάδας TalTech Basketball
83
:
58
Ημίχρονο: 32-35
Έμβλημα της ομάδας Keila Korvpallikool
Keila Korvpallikool
Latvian-Estonian League|Σαβ 14/03/26 16:00
Ολοκληρώθηκε
Keila Korvpallikool
Έμβλημα της ομάδας Keila Korvpallikool
74
:
96
Ημίχρονο: 44-40
Έμβλημα της ομάδας Valmiera Glass VIA
Valmiera Glass VIA
Latvian-Estonian League|Τετ 11/03/26 17:30
Ολοκληρώθηκε
Keila Coolbet
Έμβλημα της ομάδας Keila Coolbet
93
:
83
Ημίχρονο: 59-45
Έμβλημα της ομάδας Keila Korvpallikool
Keila Korvpallikool
Latvian-Estonian League|Σαβ 07/03/26 16:00
Ολοκληρώθηκε
Keila Korvpallikool
Έμβλημα της ομάδας Keila Korvpallikool
119
:
115
Ημίχρονο: 42-46
Έμβλημα της ομάδας BK Latvijas Universitāte
BK Latvijas Universitāte
Latvian-Estonian League|Τρι 03/03/26 17:30
Ολοκληρώθηκε
Keila Korvpallikool
Έμβλημα της ομάδας Keila Korvpallikool
73
:
98
Ημίχρονο: 35-48
Έμβλημα της ομάδας BC Kalev/Cramo
BC Kalev/Cramo
Σελίδα 1 από 2

Taltech Basketball εναντίον Keila Korvpallikool — ιστορικό H2H

Estonia KML|Σαβ 11/04/26 14:00
Ολοκληρώθηκε
TalTech Basketball
Έμβλημα της ομάδας TalTech Basketball
83
:
58
Ημίχρονο: 32-35
Έμβλημα της ομάδας Keila Korvpallikool
Keila Korvpallikool
Latvian-Estonian League|Σαβ 10/01/26 13:00
Ολοκληρώθηκε
Keila Korvpallikool
Έμβλημα της ομάδας Keila Korvpallikool
79
:
81
Ημίχρονο: 32-47
Έμβλημα της ομάδας TalTech Basketball
TalTech Basketball
Latvian-Estonian League|Τετ 12/11/25 13:30
Ολοκληρώθηκε
TalTech Basketball
Έμβλημα της ομάδας TalTech Basketball
110
:
82
Ημίχρονο: 51-38
Έμβλημα της ομάδας Keila Korvpallikool
Keila Korvpallikool
Latvian-Estonian League|Σαβ 15/03/25 12:00
Ολοκληρώθηκε
TalTech Basketball
Έμβλημα της ομάδας TalTech Basketball
101
:
88
Ημίχρονο: 56-44
Έμβλημα της ομάδας Keila Korvpallikool
Keila Korvpallikool
Latvian-Estonian League|Σαβ 19/10/24 12:00
Ολοκληρώθηκε
Keila Korvpallikool
Έμβλημα της ομάδας Keila Korvpallikool
66
:
77
Ημίχρονο: 36-37
Έμβλημα της ομάδας TalTech Basketball
TalTech Basketball
Σελίδα 1 από 2

Taltech Basketball

Keila Korvpallikool

Στατιστικά παικτών στο Taltech Basketball x Keila Korvpallikool

Στο Taltech Basketball x Keila Korvpallikool, ο/η Eric Schmalz ήταν ο κορυφαίος του αγώνα με 26 πόντους. Τα δεδομένα καταγράφηκαν στις 14/04/2026.

Keila Korvpallikool

Στατιστικά παικτών της ομάδας Keila Korvpallikool στο Taltech Basketball x Keila Korvpallikool
ΠαίκτηςPTSREBRORDAQ2P3PLLFP
0Eric SchmalzG269457/143/74/78/102
5Dequan MorrisF166157/126/91/31/11
25Oreoluapo Ivinosa IdoweF134045/135/120/13/53
1Eke RuutelF02020/30/10/20/04
2Ralf SatsG04040/40/00/40/03
7Markus GilbertF87344/104/80/20/13
18Ron LaanemaaG20001/61/20/40/03
13Henri AimreF00000/00/00/00/00
15Jakob Raiden PõldroosF00000/00/00/00/00
3Kirill Ermakov00000/00/00/00/01
17Robin Vent00000/00/00/00/00

TalTech Basketball

Στατιστικά παικτών της ομάδας TalTech Basketball στο Taltech Basketball x Keila Korvpallikool
ΠαίκτηςPTSREBRORDAQ2P3PLLFP
6Oliver MetsaluF1811478/128/110/12/44
22Oliver SuurorgG152025/130/25/110/00
2Taavi JurkatammF1315696/126/100/21/31
15Ran Andre PehkaG44132/122/80/40/14
10Saimon SuttG47431/71/40/32/21
5Kaarel ValbG93213/72/51/22/23
11Kristjan KitsingF61012/40/02/40/02
17Indrek SunelikF22111/11/10/00/03
19Tormi NiitsF23121/41/30/10/02
21Birk Birger AropC00000/00/00/00/00
3Meiko LindebergG00000/00/00/00/00

Ποιο είναι το ιστορικό μεταξύ Taltech Basketball και Keila Korvpallikool;

Ιστορικό μεταξύ Taltech Basketball και Keila Korvpallikool: 10 αναμετρήσεις — {home} 9 νίκες, 0 ισοπαλίες, {away} 1 νίκες (τελευταίοι 10 αγώνες). 1617 γκολ σημειώθηκαν στο ιστορικό των αναμετρήσεων. Σκόραραν και οι δύο ομάδες στο 100,0% των αγώνων. Ενημερώθηκε 11/04/2026 às 11:00.

Πηγή: ιστορικό αναμετρήσεων από τον πάροχο στατιστικών.

Νίκες Taltech Basketball
9
Ισοπαλίες
0
Νίκες Keila Korvpallikool
1
Γκολ στο ιστορικό
1617

Μεγαλύτερες νίκες

  • Taltech Basketball: Taltech Basketball 110 x 82 Keila Korvpallikool
  • Keila Korvpallikool: Taltech Basketball 71 x 87 Keila Korvpallikool

Τελευταίες αναμετρήσεις

  1. Taltech Basketball 83 x 58 Keila Korvpallikool
  2. Taltech Basketball 81 x 79 Keila Korvpallikool
  3. Taltech Basketball 110 x 82 Keila Korvpallikool
  4. Taltech Basketball 101 x 88 Keila Korvpallikool
  5. Taltech Basketball 77 x 66 Keila Korvpallikool
  6. Taltech Basketball 83 x 72 Keila Korvpallikool
  7. Taltech Basketball 86 x 81 Keila Korvpallikool
  8. Taltech Basketball 85 x 80 Keila Korvpallikool
  9. Taltech Basketball 71 x 87 Keila Korvpallikool
  10. Taltech Basketball 85 x 62 Keila Korvpallikool

Taltech Basketball x Keila Korvpallikool — Στατιστικά

Επισκόπηση

Αναμέτρηση μπάσκετ μεταξύ TalTech Basketball και Keila Korvpallikool. 10 αγώνες στη βάση μας.

Αναλυτικά στατιστικά

Στους τελευταίους 10 αγώνες, η TalTech Basketball έχει 7 νίκες και 3 ήττες, με 755 πόντους υπέρ και 717 κατά. Η Keila Korvpallikool έχει 3 νίκες και 7 ήττες σε 10 αγώνες, με 730 πόντους υπέρ και 880 κατά.

Απόδοση

Η TalTech Basketball έχει ποσοστό νικών 70% με μέσο όρο 75.5 πόντους ανά αγώνα. Η Keila Korvpallikool έχει 30% και μέσο όρο 73 πόντους.

Πρόσφατη φόρμα

Στους τελευταίους 5 αγώνες, η TalTech Basketball έχει 4 νίκες και 1 ήττες. Η Keila Korvpallikool έχει 2 νίκες και 3 ήττες.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Εντός έδρας, η TalTech Basketball έχει ποσοστό νικών 70% και μέσο όρο 84.3 πόντους. Εκτός έδρας, η Keila Korvpallikool έχει ποσοστό νικών 20%.

Τάσεις

Ο μέσος όρος συνολικών πόντων σε αυτές τις αναμετρήσεις είναι 161.3 ανά αγώνα. Αναλύστε τα όρια συνόλων.