Townsville Fire 70 vs 94 Southside Flyers

Στις τελευταίες 4 αναμετρήσεις, οι 4 ολοκληρώθηκαν με περισσότερα από 2,5 γκολ.

Ολοκληρώθηκε
D
70
:
94
V
HT 34-42
Ανάλυση
Ανά χρόνο
Δείγμα
Μέσος όρος Πόντοι ανά αγώνα (H2H)
159.00τελευταίοι 4 αγώνες
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Townsville Fire
50%5Ν 0Ι 5Η σε 10
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Southside Flyers
60%6Ν 0Ι 4Η σε 10

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
4
Νίκες Townsville Fire
0
Ισοπαλίες
0
Νίκες Southside Flyers
4
Μέσος όρος πόντων
159.0

Over/Under H2H - Πόντοι

Γραμμή
Over %
Under %
150.5
50%
50%
160.5
25%
75%
170.5
25%
75%

Over/Under H2H - Πόντοι 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
70.5
100%
0%
80.5
50%
50%
85.5
50%
50%

Over/Under H2H - Πόντοι Τέταρτο

Γραμμή
Over %
Under %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Χάντικαπ Πόντοι Μεταξύ τους (H2H)

Townsville Fire
Ποσοστό
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Χάντικαπ Πόντοι Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Townsville Fire
Ποσοστό
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Χάντικαπ Πόντοι Μεταξύ τους (H2H) - Τέταρτο

Townsville Fire
Ποσοστό
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
4
Νίκες Townsville Fire
0
Ισοπαλίες
0
Νίκες Southside Flyers
4
Μέσος όρος πόντων
159.0

Over/Under H2H - Πόντοι

Γραμμή
Over %
Under %
150.5
50%
50%
160.5
25%
75%
170.5
25%
75%

Over/Under H2H - Πόντοι 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
70.5
100%
0%
80.5
50%
50%
85.5
50%
50%

Over/Under H2H - Πόντοι Τέταρτο

Γραμμή
Over %
Under %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Χάντικαπ Πόντοι Μεταξύ τους (H2H)

Townsville Fire
Ποσοστό
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Χάντικαπ Πόντοι Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Townsville Fire
Ποσοστό
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Χάντικαπ Πόντοι Μεταξύ τους (H2H) - Τέταρτο

Townsville Fire
Ποσοστό
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Townsville Fire — τελευταίοι 5 αγώνες

WNBL|Τρι 24/11/20 06:05
Ολοκληρώθηκε
Bendigo Spirit
Έμβλημα της ομάδας Bendigo Spirit
51
:
99
Ημίχρονο: 23-51
Έμβλημα της ομάδας Townsville Fire
Townsville Fire
WNBL|Κυρ 22/11/20 01:05
Ολοκληρώθηκε
Melbourne Boomers
Έμβλημα της ομάδας Melbourne Boomers
75
:
87
Ημίχρονο: 43-47
Έμβλημα της ομάδας Townsville Fire
Townsville Fire
WNBL|Σαβ 21/11/20 03:05
Ολοκληρώθηκε
Townsville Fire
Έμβλημα της ομάδας Townsville Fire
91
:
81
Ημίχρονο: 40-47
Έμβλημα της ομάδας Bendigo Spirit
Bendigo Spirit
WNBL|Πεμ 19/11/20 05:05
Ολοκληρώθηκε
Southside Flyers
Έμβλημα της ομάδας Southside Flyers
101
:
89
Ημίχρονο: 52-45
Έμβλημα της ομάδας Townsville Fire
Townsville Fire
WNBL|Τρι 17/11/20 06:05
Ολοκληρώθηκε
Townsville Fire
Έμβλημα της ομάδας Townsville Fire
81
:
78
Ημίχρονο: 47-43
Έμβλημα της ομάδας Sydney Uni Flames
Sydney Uni Flames
Σελίδα 1 από 2

Southside Flyers — τελευταίοι 5 αγώνες

WNBL|Τετ 25/11/20 04:30
Ολοκληρώθηκε
Perth Lynx
Έμβλημα της ομάδας Perth Lynx
62
:
102
Ημίχρονο: 30-57
Έμβλημα της ομάδας Southside Flyers
Southside Flyers
WNBL|Δευ 23/11/20 04:00
Ολοκληρώθηκε
Southside Flyers
Έμβλημα της ομάδας Southside Flyers
72
:
95
Ημίχρονο: 32-44
Έμβλημα της ομάδας Canberra Capitals
Canberra Capitals
WNBL|Σαβ 21/11/20 05:35
Ολοκληρώθηκε
Southside Flyers
Έμβλημα της ομάδας Southside Flyers
117
:
71
Ημίχρονο: 54-42
Έμβλημα της ομάδας Perth Lynx
Perth Lynx
WNBL|Πεμ 19/11/20 05:05
Ολοκληρώθηκε
Southside Flyers
Έμβλημα της ομάδας Southside Flyers
101
:
89
Ημίχρονο: 52-45
Έμβλημα της ομάδας Townsville Fire
Townsville Fire
WNBL|Κυρ 15/11/20 01:00
Ολοκληρώθηκε
Southside Flyers
Έμβλημα της ομάδας Southside Flyers
99
:
72
Ημίχρονο: 49-38
Έμβλημα της ομάδας Sydney Uni Flames
Sydney Uni Flames
Σελίδα 1 από 2

Townsville Fire εναντίον Southside Flyers — ιστορικό H2H

WNBL|Πεμ 19/11/20 05:05
Ολοκληρώθηκε
Southside Flyers
Έμβλημα της ομάδας Southside Flyers
101
:
89
Ημίχρονο: 52-45
Έμβλημα της ομάδας Townsville Fire
Townsville Fire
WNBL|Παρ 13/12/19 05:30
Ολοκληρώθηκε
Southside Flyers
Έμβλημα της ομάδας Southside Flyers
81
:
62
Ημίχρονο: 53-44
Έμβλημα της ομάδας Townsville Fire
Townsville Fire
WNBL|Σαβ 23/11/19 05:05
Ολοκληρώθηκε
Townsville Fire
Έμβλημα της ομάδας Townsville Fire
59
:
91
Ημίχρονο: 29-46
Έμβλημα της ομάδας Southside Flyers
Southside Flyers
WNBL|Σαβ 12/10/19 05:00
Ολοκληρώθηκε
Southside Flyers
Έμβλημα της ομάδας Southside Flyers
81
:
72
Ημίχρονο: 41-35
Έμβλημα της ομάδας Townsville Fire
Townsville Fire

Ποιο είναι το ιστορικό μεταξύ Townsville Fire και Southside Flyers;

Ιστορικό μεταξύ Townsville Fire και Southside Flyers: 4 αναμετρήσεις — {home} 0 νίκες, 0 ισοπαλίες, {away} 4 νίκες (τελευταίοι 4 αγώνες). 636 γκολ σημειώθηκαν στο ιστορικό των αναμετρήσεων. Σκόραραν και οι δύο ομάδες στο 100,0% των αγώνων. Ενημερώθηκε 19/11/2020 às 02:05.

Πηγή: ιστορικό αναμετρήσεων από τον πάροχο στατιστικών.

Νίκες Townsville Fire
0
Ισοπαλίες
0
Νίκες Southside Flyers
4
Γκολ στο ιστορικό
636

Μεγαλύτερες νίκες

  • Southside Flyers: Townsville Fire 59 x 91 Southside Flyers

Τελευταίες αναμετρήσεις

  1. Townsville Fire 89 x 101 Southside Flyers
  2. Townsville Fire 62 x 81 Southside Flyers
  3. Townsville Fire 59 x 91 Southside Flyers
  4. Townsville Fire 72 x 81 Southside Flyers

Townsville Fire x Southside Flyers — Στατιστικά

Επισκόπηση

Αναμέτρηση μπάσκετ μεταξύ Townsville Fire και Southside Flyers. 10 αγώνες στη βάση μας.

Αναλυτικά στατιστικά

Στους τελευταίους 10 αγώνες, η Townsville Fire έχει 5 νίκες και 5 ήττες, με 878 πόντους υπέρ και 805 κατά. Η Southside Flyers έχει 5 νίκες και 5 ήττες σε 10 αγώνες, με 791 πόντους υπέρ και 784 κατά.

Απόδοση

Η Townsville Fire έχει ποσοστό νικών 50% με μέσο όρο 87.8 πόντους ανά αγώνα. Η Southside Flyers έχει 50% και μέσο όρο 79.1 πόντους.

Ιστορικό αναμετρήσεων

Σε 10 αναμετρήσεις, η Townsville Fire νίκησε 8 και η Southside Flyers νίκησε 2.

Πρόσφατη φόρμα

Στους τελευταίους 5 αγώνες, η Townsville Fire έχει 2 νίκες και 3 ήττες. Η Southside Flyers έχει 1 νίκες και 4 ήττες.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Εντός έδρας, η Townsville Fire έχει ποσοστό νικών 60% και μέσο όρο 78.7 πόντους. Εκτός έδρας, η Southside Flyers έχει ποσοστό νικών 30%.

Τάσεις

Ο μέσος όρος συνολικών πόντων σε αυτές τις αναμετρήσεις είναι 161.4 ανά αγώνα. Αναλύστε τα όρια συνόλων.