Vaqueros De Bayamon 101 vs 98 Cangrejeros De Santurce

Στις τελευταίες 3 αναμετρήσεις, οι 3 ολοκληρώθηκαν με περισσότερα από 2,5 γκολ.

Ολοκληρώθηκε
V
101
:
98
D
HT 0-0
Ανάλυση
Ανά χρόνο
Δείγμα
Μέσος όρος Πόντοι ανά αγώνα (H2H)
161.33τελευταίοι 3 αγώνες
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Vaqueros De Bayamon
40%4Ν 0Ι 6Η σε 10
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Cangrejeros De Santurce
40%4Ν 0Ι 6Η σε 10

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
3
Νίκες Vaqueros De Bayamon
3
Ισοπαλίες
0
Νίκες Cangrejeros De Santurce
0
Μέσος όρος πόντων
161.3

Over/Under H2H - Πόντοι

Γραμμή
Over %
Under %
150.5
66.7%
33.3%
160.5
66.7%
33.3%
170.5
66.7%
33.3%

Over/Under H2H - Πόντοι 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
70.5
66.7%
33.3%
80.5
33.3%
66.7%
85.5
0%
100%

Over/Under H2H - Πόντοι Τέταρτο

Γραμμή
Over %
Under %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Χάντικαπ Πόντοι Μεταξύ τους (H2H)

Vaqueros De Bayamon
Ποσοστό
-14.5
33.3%
-10.5
66.7%
-7.5
100%

Χάντικαπ Πόντοι Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Vaqueros De Bayamon
Ποσοστό
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
33.3%

Χάντικαπ Πόντοι Μεταξύ τους (H2H) - Τέταρτο

Vaqueros De Bayamon
Ποσοστό
-14.5
0%
-10.5
16.7%
-7.5
25%

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
3
Νίκες Vaqueros De Bayamon
3
Ισοπαλίες
0
Νίκες Cangrejeros De Santurce
0
Μέσος όρος πόντων
161.3

Over/Under H2H - Πόντοι

Γραμμή
Over %
Under %
150.5
66.7%
33.3%
160.5
66.7%
33.3%
170.5
66.7%
33.3%

Over/Under H2H - Πόντοι 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
70.5
66.7%
33.3%
80.5
33.3%
66.7%
85.5
0%
100%

Over/Under H2H - Πόντοι Τέταρτο

Γραμμή
Over %
Under %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Χάντικαπ Πόντοι Μεταξύ τους (H2H)

Vaqueros De Bayamon
Ποσοστό
-14.5
33.3%
-10.5
66.7%
-7.5
100%

Χάντικαπ Πόντοι Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Vaqueros De Bayamon
Ποσοστό
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
33.3%

Χάντικαπ Πόντοι Μεταξύ τους (H2H) - Τέταρτο

Vaqueros De Bayamon
Ποσοστό
-14.5
0%
-10.5
16.7%
-7.5
25%

Vaqueros De Bayamon — τελευταίοι 5 αγώνες

Puerto Rico BSN|Πεμ 14/04/22 21:00
Ολοκληρώθηκε
Puerto Rico BSN|Τρι 12/04/22 21:00
Ολοκληρώθηκε
Cariduros de Fajardo
Έμβλημα της ομάδας Cariduros de Fajardo
78
:
71
Ημίχρονο: 47-46
Έμβλημα της ομάδας Vaqueros De Bayamon
Vaqueros De Bayamon
Puerto Rico BSN|Πεμ 04/11/21 21:00
Ολοκληρώθηκε
Mets de Guaynabo
Έμβλημα της ομάδας Mets de Guaynabo
84
:
81
Ημίχρονο: 40-41
Έμβλημα της ομάδας Vaqueros De Bayamon
Vaqueros De Bayamon
Puerto Rico BSN|Τρι 02/11/21 21:00
Ολοκληρώθηκε
Vaqueros De Bayamon
Έμβλημα της ομάδας Vaqueros De Bayamon
93
:
60
Ημίχρονο: 36-33
Έμβλημα της ομάδας Mets de Guaynabo
Mets de Guaynabo
Puerto Rico BSN|Κυρ 31/10/21 21:00
Ολοκληρώθηκε
Mets de Guaynabo
Έμβλημα της ομάδας Mets de Guaynabo
84
:
66
Ημίχρονο: 34-34
Έμβλημα της ομάδας Vaqueros De Bayamon
Vaqueros De Bayamon
Σελίδα 1 από 2

Cangrejeros De Santurce — τελευταίοι 5 αγώνες

Puerto Rico BSN|Πεμ 14/04/22 21:00
Ολοκληρώθηκε
Puerto Rico BSN|Τετ 13/04/22 21:00
Ολοκληρώθηκε
Cangrejeros De Santurce
Έμβλημα της ομάδας Cangrejeros De Santurce
73
:
63
Ημίχρονο: 12-13
Έμβλημα της ομάδας Brujos de Guayama
Brujos de Guayama
Champions League Americas|Τετ 06/04/22 12:30
Ολοκληρώθηκε
Champions League Americas|Τρι 15/03/22 22:30
Ολοκληρώθηκε
Cangrejeros De Santurce
Έμβλημα της ομάδας Cangrejeros De Santurce
83
:
96
Ημίχρονο: 40-48
Έμβλημα της ομάδας Real Estelí
Real Estelí
Champions League Americas|Δευ 14/03/22 22:30
Ολοκληρώθηκε
Edmonton Stingers
Έμβλημα της ομάδας Edmonton Stingers
93
:
87
Ημίχρονο: 45-42
Έμβλημα της ομάδας Cangrejeros De Santurce
Cangrejeros De Santurce
Σελίδα 1 από 2

Vaqueros De Bayamon εναντίον Cangrejeros De Santurce — ιστορικό H2H

Puerto Rico BSN|Πεμ 07/10/21 21:00
Ολοκληρώθηκε
Puerto Rico BSN|Δευ 04/10/21 21:00
Ολοκληρώθηκε
Puerto Rico BSN|Τετ 11/08/21 21:00
Ολοκληρώθηκε
Vaqueros de Bayamón
Έμβλημα της ομάδας Vaqueros de Bayamón
100
:
75
Ημίχρονο: 42-41
Έμβλημα της ομάδας Cangrejeros De Santurce
Cangrejeros De Santurce

Ποιο είναι το ιστορικό μεταξύ Vaqueros De Bayamon και Cangrejeros De Santurce;

Ιστορικό μεταξύ Vaqueros De Bayamon και Cangrejeros De Santurce: 3 αναμετρήσεις — {home} 3 νίκες, 0 ισοπαλίες, {away} 0 νίκες (τελευταίοι 3 αγώνες). 484 γκολ σημειώθηκαν στο ιστορικό των αναμετρήσεων. Σκόραραν και οι δύο ομάδες στο 100,0% των αγώνων. Ενημερώθηκε 07/10/2021 às 18:00.

Πηγή: ιστορικό αναμετρήσεων από τον πάροχο στατιστικών.

Νίκες Vaqueros De Bayamon
3
Ισοπαλίες
0
Νίκες Cangrejeros De Santurce
0
Γκολ στο ιστορικό
484

Μεγαλύτερες νίκες

  • Vaqueros De Bayamon: Vaqueros De Bayamon 100 x 75 Cangrejeros De Santurce

Τελευταίες αναμετρήσεις

  1. Vaqueros De Bayamon 67 x 59 Cangrejeros De Santurce
  2. Vaqueros De Bayamon 97 x 86 Cangrejeros De Santurce
  3. Vaqueros De Bayamon 100 x 75 Cangrejeros De Santurce

Vaqueros De Bayamon x Cangrejeros De Santurce — Στατιστικά

Επισκόπηση

Αναμέτρηση μπάσκετ μεταξύ Vaqueros de Bayamón και Cangrejeros De Santurce. 10 αγώνες στη βάση μας.

Αναλυτικά στατιστικά

Στους τελευταίους 10 αγώνες, η Vaqueros de Bayamón έχει 6 νίκες και 4 ήττες, με 903 πόντους υπέρ και 846 κατά. Η Cangrejeros De Santurce έχει 6 νίκες και 4 ήττες σε 10 αγώνες, με 931 πόντους υπέρ και 912 κατά.

Απόδοση

Η Vaqueros de Bayamón έχει ποσοστό νικών 60% με μέσο όρο 90.3 πόντους ανά αγώνα. Η Cangrejeros De Santurce έχει 60% και μέσο όρο 93.1 πόντους.

Ιστορικό αναμετρήσεων

Σε 10 αναμετρήσεις, η Vaqueros de Bayamón νίκησε 5 και η Cangrejeros De Santurce νίκησε 5.

Πρόσφατη φόρμα

Στους τελευταίους 5 αγώνες, η Vaqueros de Bayamón έχει 3 νίκες και 2 ήττες. Η Cangrejeros De Santurce έχει 4 νίκες και 1 ήττες.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Εντός έδρας, η Vaqueros de Bayamón έχει ποσοστό νικών 80% και μέσο όρο 100 πόντους. Εκτός έδρας, η Cangrejeros De Santurce έχει ποσοστό νικών 40%.

Τάσεις

Ο μέσος όρος συνολικών πόντων σε αυτές τις αναμετρήσεις είναι 177.5 ανά αγώνα. Αναλύστε τα όρια συνόλων.