Στατιστικά πρωταθλήματος για το CampoBet 3 Division 3rd Division 26/27
Το CampoBet 3 Division 3rd Division 26/27 έχει μέσο όρο 3,38 γκολ ανά αγώνα σε 66 αγώνες που εκπροσωπούνται στη βαθμολογία· στους 500 ολοκληρωμένους αγώνες του δείγματος, το 53,0% ολοκληρώθηκε με πάνω από 2,5 γκολ και το 56,4% με γκολ και από τις δύο ομάδες.
Μέσοι όροι σεζόν
- Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα: 3,38 (66 αγώνες στη βαθμολογία)
- Γκολ που σημειώθηκαν φέτος: 223
- Ομάδες στη βαθμολογία: 12
- Over 2.5 γκολ: 53,0% (500 ολοκληρωμένοι αγώνες)
- Over 1.5 γκολ: 77,2%
- Over 3.5 γκολ: 35,2%
- Σκοράρουν και οι δύο ομάδες: 56,4%
- Νίκη γηπεδούχου / ισοπαλία / νίκη φιλοξενούμενου: 45,8% / 24,0% / 30,2%
Γκολ α' ημιχρόνου
- Μέσος όρος γκολ α' ημιχρόνου: 1,33 (500 αγώνες με σκορ ημιχρόνου)
- Over 0.5 γκολ α' ημιχρόνου: 71,6%
- Over 1.5 γκολ α' ημιχρόνου: 38,8%
Γκολ ανά αγώνα ανά ομάδα
| Ομάδα | Α | Γκολ/αγώνα | Γκολ κατά/αγώνα |
|---|---|---|---|
| Holbæk B&I | 11 | 2,36 | 1,64 |
| Hørsholm-Usserød IK | 11 | 2,18 | 1,91 |
| Brønshøj BK | 11 | 2,00 | 1,09 |
| FC Helsingør | 11 | 1,82 | 1,36 |
| Naesby | 11 | 1,82 | 1,45 |
| Frem | 11 | 1,73 | 1,73 |
| Holstebro BK | 11 | 1,64 | 2,36 |
| Vanløse IF | 11 | 1,45 | 0,82 |
| Sundby BK | 11 | 1,45 | 1,73 |
| ASA Aarhus | 11 | 1,36 | 1,45 |
| Ringsted IF | 11 | 1,36 | 2,82 |
| Ishøj IF | 11 | 1,09 | 1,91 |
Η βαθμολογία ενημερώθηκε 13/10/2026 · ποσοστά υπολογισμένα σε 500 ολοκληρωμένους αγώνες · μεθοδολογία