Στατιστικά πρωταθλήματος για το A.F. Santarém Κύπελλο do Ribatejo A.F. Santarém Taça do Ribatejo 26/27
Το A.F. Santarém Κύπελλο do Ribatejo A.F. Santarém Taça do Ribatejo 26/27 έχει μέσο όρο 3,61 γκολ ανά αγώνα σε 33 αγώνες που εκπροσωπούνται στη βαθμολογία· στους 198 ολοκληρωμένους αγώνες του δείγματος, το 66,2% ολοκληρώθηκε με πάνω από 2,5 γκολ και το 54,5% με γκολ και από τις δύο ομάδες.
Μέσοι όροι σεζόν
- Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα: 3,61 (33 αγώνες στη βαθμολογία)
- Γκολ που σημειώθηκαν φέτος: 119
- Ομάδες στη βαθμολογία: 23
- Over 2.5 γκολ: 66,2% (198 ολοκληρωμένοι αγώνες)
- Over 1.5 γκολ: 83,8%
- Over 3.5 γκολ: 42,9%
- Σκοράρουν και οι δύο ομάδες: 54,5%
- Νίκη γηπεδούχου / ισοπαλία / νίκη φιλοξενούμενου: 49,5% / 10,1% / 40,4%
Γκολ ανά αγώνα ανά ομάδα
| Ομάδα | Α | Γκολ/αγώνα | Γκολ κατά/αγώνα |
|---|---|---|---|
| CD Salvaterrense | 3 | 5,00 | 0,33 |
| CD Vilarense | 3 | 3,67 | 1,33 |
| AA Santarém | 3 | 3,33 | 1,33 |
| GD Forense | 3 | 3,00 | 2,33 |
| SC Ferreira do Zêzere | 3 | 2,67 | 2,33 |
| SCD Glória do Ribatejo | 2 | 2,50 | 0,00 |
| Uniao Almeirim FC | 3 | 2,33 | 0,67 |
| VFC Mindense | 3 | 2,00 | 1,33 |
| Rebocho | 3 | 2,00 | 3,00 |
| Ortiga | 3 | 2,00 | 1,33 |
| Atalaiense | 3 | 1,67 | 3,00 |
| GDR Sardoal Os Lagartos | 3 | 1,67 | 5,67 |
| CP Pego | 3 | 1,33 | 0,67 |
| QT SC Rio Maior | 3 | 1,33 | 2,67 |
| Tramagal SU | 3 | 1,33 | 0,33 |
| G.D. Benavente | 3 | 1,33 | 0,67 |
| GCDR Bairrense | 3 | 1,00 | 1,33 |
| CCD Caxarias | 2 | 1,00 | 1,00 |
| Espinheirense | 3 | 0,67 | 2,00 |
| CDR Alferrarede | 3 | 0,33 | 3,67 |
| GD Benfica do Ribatejo | 3 | 0,33 | 2,67 |
| CA Riachense | 3 | 0,33 | 0,67 |
| AC Pernes | 2 | 0,00 | 2,50 |
Η βαθμολογία ενημερώθηκε 17/10/2026 · ποσοστά υπολογισμένα σε 198 ολοκληρωμένους αγώνες · μεθοδολογία