Στατιστικά πρωταθλήματος για το C EPS Ilias C EPS Ilias 25/26
Το C EPS Ilias C EPS Ilias 25/26 έχει μέσο όρο 3,96 γκολ ανά αγώνα σε 200 αγώνες που εκπροσωπούνται στη βαθμολογία· στους 499 ολοκληρωμένους αγώνες του δείγματος, το 75,8% ολοκληρώθηκε με πάνω από 2,5 γκολ και το 51,7% με γκολ και από τις δύο ομάδες.
Μέσοι όροι σεζόν
- Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα: 3,96 (200 αγώνες στη βαθμολογία)
- Γκολ που σημειώθηκαν φέτος: 792
- Ομάδες στη βαθμολογία: 21
- Over 2.5 γκολ: 75,8% (499 ολοκληρωμένοι αγώνες)
- Over 1.5 γκολ: 88,6%
- Over 3.5 γκολ: 50,3%
- Σκοράρουν και οι δύο ομάδες: 51,7%
- Νίκη γηπεδούχου / ισοπαλία / νίκη φιλοξενούμενου: 45,9% / 11,8% / 42,3%
Γκολ α' ημιχρόνου
- Μέσος όρος γκολ α' ημιχρόνου: 1,21 (52 αγώνες με σκορ ημιχρόνου)
- Over 0.5 γκολ α' ημιχρόνου: 50,0%
- Over 1.5 γκολ α' ημιχρόνου: 34,6%
Γκολ ανά αγώνα ανά ομάδα
| Ομάδα | Α | Γκολ/αγώνα | Γκολ κατά/αγώνα |
|---|---|---|---|
| Pegasus Prasinou AC | 18 | 4,94 | 0,56 |
| Ethnikos Gerakiou AC | 18 | 3,50 | 0,67 |
| Neos Atromitos Lasteikon | 20 | 3,25 | 1,85 |
| AS Olympiakos Lampetiou | 20 | 2,95 | 0,80 |
| APO Olenas | 20 | 2,70 | 0,95 |
| AO Pelops Pelopiou | 20 | 2,35 | 1,45 |
| Proodos Salmonis AFC | 20 | 2,15 | 2,00 |
| Alfeionis Alfeiousas AC | 20 | 2,00 | 1,10 |
| Iliakos Lechainon AFC | 18 | 1,89 | 1,89 |
| Neos Ifaistos Vounargou | 18 | 1,83 | 1,50 |
| AC Leontes Amaliadas | 18 | 1,83 | 2,50 |
| Dafni Andravidas AGC | 18 | 1,72 | 2,06 |
| Kentavroi 2025 | 20 | 1,65 | 1,30 |
| Ermis Platanou A.O. | 20 | 1,65 | 1,85 |
| Olympiakos Savalion FC | 18 | 1,61 | 1,94 |
| Ifitos Kalivion Ilidas | 18 | 1,56 | 2,61 |
| Aetos Alpokhoriou AO | 18 | 1,22 | 3,39 |
| Argonautis Katakolon FC | 20 | 1,20 | 3,10 |
| Agios Dimitrios Pournariou AC | 20 | 0,85 | 4,90 |
| Agios Georgios Pyrgou AC | 20 | 0,75 | 2,20 |
| Iliakos Vartholomiou FC | 18 | 0,00 | 3,00 |
Η βαθμολογία ενημερώθηκε 13/10/2026 · ποσοστά υπολογισμένα σε 499 ολοκληρωμένους αγώνες · μεθοδολογία