Aboubacar Camara | Στατιστικά | Ποδόσφαιρο

Τρέχουσα ομάδα του Aboubacar Camara

Έμβλημα της ομάδας Red Bull SalzburgΕπαληθευμένη ομάδαRed Bull Salzburg

Ποιος είναι ο επόμενος αγώνας του/της Aboubacar Camara;

Ο επόμενος αγώνας του/της Aboubacar Camara είναι εναντίον του/της RSC Anderlecht στο UEFA Europa League, στις 05/11 και ώρα 02:45 μ.μ. (ώρα Μπραζίλια).

Συγκρίνετε τον/την Aboubacar Camara με άλλον παίκτη

Επιλέξτε άλλον παίκτη και δείτε τη στατιστική σύγκριση δίπλα-δίπλα.

Σύγκριση του/της Aboubacar Camara με

Ακολουθήστε τον/την Aboubacar Camara

Αποθηκεύστε τον/την Aboubacar Camara στον λογαριασμό σας για να βρίσκετε τους επόμενους αγώνες και τα στατιστικά όταν επιστρέφετε.

Ακολουθήστε τον/την Aboubacar Camara

Aboubacar Camara

2G 3A

τελευταίοι 10 αγώνες
Aboubacar Camara

Aboubacar Camara

Παίκτης
10 αγώνες
Ν
Ν
Ν
Ν
Ν
Aboubacar Camara

Στατιστικά - Aboubacar Camara

Όλοι οι 10 αγώνες
ΣτατιστικόΤιμή
Σύνοψη
Αγώνες που έπαιξε10
Μέσα λεπτά ανά αγώνα65.50
Μέση βαθμολογία7.16
Ποσοστό νικών ομάδας60.0%
Γκολ ανά αγώνα0.20
Ασίστ ανά αγώνα0.30
Γκολ και ασίστ
Γκολ ανά αγώνα0.20
Ασίστ ανά αγώνα0.30
Συμμετοχές σε γκολ ανά αγώνα0.50
Πάσες και άμυνα
Πάσες ανά αγώνα14.60
Ακρίβεια πασών74.7%
Κοψίματα ανά αγώνα0.90
Ποσοστό επιτυχίας μονομαχιών100.0%
Πειθαρχία
Φάουλ που διέπραξε ανά αγώνα0.90
Σύνολο κίτρινων καρτών0
Σύνολο κόκκινων καρτών0
Αναλυτικοί μέσοι όροι ανά αγώνα
Aggregated raw minutesplayed Per Game65.50
Βαθμολογία ανά αγώνα5.73
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.22
Γκολ ανά αγώνα0.20
Ασίστ ανά αγώνα0.30
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.80

Σύνοψη - Aboubacar Camara

Αγώνες
10
Μέσα λεπτά
65.5
Μέση βαθμολογία
7.16

Γκολ & ασίστ

Γκολ
2
Ασίστ
3
Συμμετοχές σε γκολ
5
Γκολ ανά αγώνα
0.20
Ασίστ ανά αγώνα
0.30

Πάσες

Συνολικές πάσες
146
Ακριβείς πάσες
109
Πάσες ανά αγώνα
14.6
Ακρίβεια πασών
74.7%

Άμυνα

Τάκλιν
0
Κοψίματα
9
Τάκλιν ανά αγώνα
0.00
Κοψίματα ανά αγώνα
0.90

Πειθαρχία

Φάουλ
9
Κίτρινες κάρτες
0
Κόκκινες κάρτες
0
Φάουλ ανά αγώνα
0.90

Αποτελέσματα ομάδας

Νίκες
6 (60.0%)
Ισοπαλίες
2 (20.0%)
Ήττες
2 (20.0%)

Σύγκριση εντός και εκτός έδρας

Στατιστικό
Εντός
Εκτός
Γκολ/αγώνα
Εντός: 16.7%
Εκτός: 83.3%
Ασίστ/αγώνα
Εντός: 69.8%
Εκτός: 30.2%
Σουτ εντός στόχου/αγώνα
Εντός: 32.4%
Εκτός: 67.6%

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Γκολ/αγώνα
0.20
Ασίστ/αγώνα
0.30
Σουτ εντός στόχου/αγώνα
0.80
Ακριβείς πάσες/αγώνα
10.90

Aboubacar Camara — Στατιστικά

τελευταίοι 10 αγώνες

Επισκόπηση

Προφίλ παίκτη Aboubacar Camara: αναλύθηκαν 10 αγώνες με 2 γκολ. Χρησιμοποιήστε αυτά τα στατιστικά για τις αγορές σκόρερ.

Αναλυτικά στατιστικά

2 γκολ στην καριέρα. Αναλύστε αυτό το στοιχείο.

Απόδοση

Μέσος όρος 0.2 γκολ και 0.3 ασίστ ανά αγώνα. Σημαντικοί αριθμοί για τη διοργάνωση.

Πρόσφατη φόρμα

Ανάλυση των 5 πρόσφατων αγώνων του παίκτη για τις τρέχουσες τάσεις.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Ο παίκτης έχει 10 αγώνες. Δείτε στατιστικά ανά γήπεδο.

Τάσεις

Με 10 καταγεγραμμένους αγώνες, αναλύστε τις τάσεις του παίκτη.

Πρόσφατοι αγώνες του/της Aboubacar Camara

Πόσα γκολ έχει ο/η Aboubacar Camara;

Ο/Η Aboubacar Camara έχει 2 γκολ σε 10 αγώνες (όλοι οι 10 αγώνες), με 3 ασίστ ασίστ, 0 κίτρινες κάρτες κίτρινες κάρτες και 0 κόκκινες κάρτες κόκκινες κάρτες.

Πηγή: ιστορικό παρόχου στατιστικών.

F · Burkina Faso · ομάδες: Red Bull Salzburg, FC Liefering

Γκολ ανά διαγωνισμό

Σύνολα στο ίδιο δείγμα αγώνων (όλοι οι 10 αγώνες).

Γκολ του/της Aboubacar Camara ανά διαγωνισμό: αγώνες, γκολ και ασίστ.
ΔιαγωνισμόςΑγώνεςΓκολΑσίστ
2. Liga823
Austrian Bundesliga100
Club Friendly Games100

Ποια είναι η μέση βαθμολογία και το xG του/της Aboubacar Camara;

Ο/Η Aboubacar Camara έχει μέση βαθμολογία 7,16 (δείγμα: 8 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα) και 0,31 xG ανά αγώνα (δείγμα: 7 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα). Δείγμα: τελευταίοι 10 αγώνες.

Μέση βαθμολογία
7,16

8 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα

Η βαθμολογία (rating) είναι η αξιολόγηση της απόδοσης που δίνει ο πάροχος δεδομένων μετά από κάθε αγώνα, σε κλίμακα από 0 έως 10, συνδυάζοντας ενέργειες με και χωρίς μπάλα. Δημοσιεύουμε τον μέσο όρο των αγώνων στους οποίους ο πάροχος κατέγραψε βαθμολογία.

xG ανά αγώνα
0,31

7 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα

Το xG (expected goals, αναμενόμενα γκολ) μετρά την ποιότητα των σουτ: κάθε σουτ λαμβάνει τιμή από 0 έως 1 με βάση την ιστορική πιθανότητα να γίνει γκολ. Ένα xG 0,50 σε έναν αγώνα σημαίνει μισό αναμενόμενο γκολ από το άθροισμα των σουτ του αγώνα.

Η βαθμολογία και το xG προέρχονται από τον πάροχο δεδομένων αγώνων και δεν υπολογίζονται από το Green365. Οι αγώνες χωρίς καταγραφή από τον πάροχο εξαιρούνται από τον μέσο όρο, και ο παραπάνω αριθμός σας δείχνει ακριβώς πόσοι συμπεριλήφθηκαν — δείτε τη μεθοδολογία.

Παίκτες