Alain Eyenga | Στατιστικά | Ποδόσφαιρο

Τρέχουσα ομάδα του Alain Eyenga

Έμβλημα της ομάδας PVF-Công An Nhân DânΕπαληθευμένη ομάδαPVF-Công An Nhân Dân

Ποιος είναι ο επόμενος αγώνας του/της Alain Eyenga;

Ο επόμενος αγώνας του/της Alain Eyenga είναι εναντίον του/της Becamex Ho Chi Minh City FC στο V-League 2, στις 07/11 και ώρα 08:00 π.μ. (ώρα Μπραζίλια).

Συγκρίνετε τον/την Alain Eyenga με άλλον παίκτη

Επιλέξτε άλλον παίκτη και δείτε τη στατιστική σύγκριση δίπλα-δίπλα.

Σύγκριση του/της Alain Eyenga με

Ακολουθήστε τον/την Alain Eyenga

Αποθηκεύστε τον/την Alain Eyenga στον λογαριασμό σας για να βρίσκετε τους επόμενους αγώνες και τα στατιστικά όταν επιστρέφετε.

Ακολουθήστε τον/την Alain Eyenga

Alain Eyenga

1G 1A

τελευταίοι 10 αγώνες
Alain Eyenga

Alain Eyenga

Παίκτης
10 αγώνες
Ν
Η
Ι
Η
Η
Alain Eyenga

Στατιστικά - Alain Eyenga

Όλοι οι 10 αγώνες
ΣτατιστικόΤιμή
Σύνοψη
Αγώνες που έπαιξε10
Μέσα λεπτά ανά αγώνα80.40
Μέση βαθμολογία6.92
Ποσοστό νικών ομάδας10.0%
Γκολ ανά αγώνα0.10
Ασίστ ανά αγώνα0.10
Γκολ και ασίστ
Γκολ ανά αγώνα0.10
Ασίστ ανά αγώνα0.10
Συμμετοχές σε γκολ ανά αγώνα0.20
Πάσες και άμυνα
Πάσες ανά αγώνα35.40
Ακρίβεια πασών80.8%
Τάκλιν ανά αγώνα0.30
Κοψίματα ανά αγώνα2.20
Ποσοστό επιτυχίας μονομαχιών100.0%
Πειθαρχία
Φάουλ που διέπραξε ανά αγώνα0.80
Σύνολο κίτρινων καρτών0
Σύνολο κόκκινων καρτών0
Αναλυτικοί μέσοι όροι ανά αγώνα
Aggregated raw minutesplayed Per Game80.40
Βαθμολογία ανά αγώνα5.54
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.14
Γκολ ανά αγώνα0.10
Ασίστ ανά αγώνα0.10
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.40

Σύνοψη - Alain Eyenga

Αγώνες
10
Μέσα λεπτά
80.4
Μέση βαθμολογία
6.92

Γκολ & ασίστ

Γκολ
1
Ασίστ
1
Συμμετοχές σε γκολ
2
Γκολ ανά αγώνα
0.10
Ασίστ ανά αγώνα
0.10

Πάσες

Συνολικές πάσες
354
Ακριβείς πάσες
286
Πάσες ανά αγώνα
35.4
Ακρίβεια πασών
80.8%

Άμυνα

Τάκλιν
3
Κοψίματα
22
Τάκλιν ανά αγώνα
0.30
Κοψίματα ανά αγώνα
2.20

Πειθαρχία

Φάουλ
8
Κίτρινες κάρτες
0
Κόκκινες κάρτες
0
Φάουλ ανά αγώνα
0.80

Αποτελέσματα ομάδας

Νίκες
1 (10.0%)
Ισοπαλίες
3 (30.0%)
Ήττες
6 (60.0%)

Σύγκριση εντός και εκτός έδρας

Στατιστικό
Εντός
Εκτός
Γκολ/αγώνα
Εντός: 0.0%
Εκτός: 100.0%
Ασίστ/αγώνα
Εντός: 100.0%
Εκτός: 0.0%
Σουτ εντός στόχου/αγώνα
Εντός: 50.0%
Εκτός: 50.0%

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Γκολ/αγώνα
0.10
Ασίστ/αγώνα
0.10
Σουτ εντός στόχου/αγώνα
0.40
Ακριβείς πάσες/αγώνα
28.60

Alain Eyenga — Στατιστικά

τελευταίοι 10 αγώνες

Επισκόπηση

Προφίλ παίκτη Alain Eyenga: αναλύθηκαν 10 αγώνες με 1 γκολ. Χρησιμοποιήστε αυτά τα στατιστικά για τις αγορές σκόρερ.

Αναλυτικά στατιστικά

1 γκολ στην καριέρα. Αναλύστε αυτό το στοιχείο.

Απόδοση

Μέσος όρος 0.1 γκολ και 0.1 ασίστ ανά αγώνα. Σημαντικοί αριθμοί για τη διοργάνωση.

Πρόσφατη φόρμα

Πρόσφατη φόρμα: 1 νίκες, 1 ισοπαλίες και 3 ήττες στους τελευταίους αγώνες.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Ο παίκτης έχει 10 αγώνες. Δείτε στατιστικά ανά γήπεδο.

Τάσεις

Με 10 καταγεγραμμένους αγώνες, αναλύστε τις τάσεις του παίκτη.

Πρόσφατοι αγώνες του/της Alain Eyenga

Πόσα γκολ έχει ο/η Alain Eyenga;

Ο/Η Alain Eyenga έχει 1 γκολ σε 10 αγώνες (όλοι οι 10 αγώνες), με 1 ασίστ ασίστ, 0 κίτρινες κάρτες κίτρινες κάρτες και 0 κόκκινες κάρτες κόκκινες κάρτες.

Πηγή: ιστορικό παρόχου στατιστικών.

D · Cameroon · ομάδες: PVF-Công An Nhân Dân

Γκολ ανά διαγωνισμό

Σύνολα στο ίδιο δείγμα αγώνων (όλοι οι 10 αγώνες).

Γκολ του/της Alain Eyenga ανά διαγωνισμό: αγώνες, γκολ και ασίστ.
ΔιαγωνισμόςΑγώνεςΓκολΑσίστ
V-League 11011

Ποια είναι η μέση βαθμολογία και το xG του/της Alain Eyenga;

Ο/Η Alain Eyenga έχει μέση βαθμολογία 6,92 (δείγμα: 8 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα) και 0,23 xG ανά αγώνα (δείγμα: 6 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα). Δείγμα: τελευταίοι 10 αγώνες.

Μέση βαθμολογία
6,92

8 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα

Η βαθμολογία (rating) είναι η αξιολόγηση της απόδοσης που δίνει ο πάροχος δεδομένων μετά από κάθε αγώνα, σε κλίμακα από 0 έως 10, συνδυάζοντας ενέργειες με και χωρίς μπάλα. Δημοσιεύουμε τον μέσο όρο των αγώνων στους οποίους ο πάροχος κατέγραψε βαθμολογία.

xG ανά αγώνα
0,23

6 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα

Το xG (expected goals, αναμενόμενα γκολ) μετρά την ποιότητα των σουτ: κάθε σουτ λαμβάνει τιμή από 0 έως 1 με βάση την ιστορική πιθανότητα να γίνει γκολ. Ένα xG 0,50 σε έναν αγώνα σημαίνει μισό αναμενόμενο γκολ από το άθροισμα των σουτ του αγώνα.

Η βαθμολογία και το xG προέρχονται από τον πάροχο δεδομένων αγώνων και δεν υπολογίζονται από το Green365. Οι αγώνες χωρίς καταγραφή από τον πάροχο εξαιρούνται από τον μέσο όρο, και ο παραπάνω αριθμός σας δείχνει ακριβώς πόσοι συμπεριλήφθηκαν — δείτε τη μεθοδολογία.

Παίκτες