Aleksa Golubović | Στατιστικά | Ποδόσφαιρο

Τρέχουσα ομάδα του Aleksa Golubović

Έμβλημα της ομάδας FK Sutjeska NikšićΕπαληθευμένη ομάδαFK Sutjeska Nikšić

Ποιος είναι ο επόμενος αγώνας του/της Aleksa Golubović;

Ο επόμενος αγώνας του/της Aleksa Golubović είναι εναντίον του/της OFK Petrovac στο Montenegrin First League, στις 07/11 και ώρα 11:00 π.μ. (ώρα Μπραζίλια).

Συγκρίνετε τον/την Aleksa Golubović με άλλον παίκτη

Επιλέξτε άλλον παίκτη και δείτε τη στατιστική σύγκριση δίπλα-δίπλα.

Σύγκριση του/της Aleksa Golubović με

Ακολουθήστε τον/την Aleksa Golubović

Αποθηκεύστε τον/την Aleksa Golubović στον λογαριασμό σας για να βρίσκετε τους επόμενους αγώνες και τα στατιστικά όταν επιστρέφετε.

Ακολουθήστε τον/την Aleksa Golubović

Aleksa Golubović

2G 1A

τελευταίοι 6 αγώνες
Aleksa Golubović

Aleksa Golubović

Παίκτης
6 αγώνες
Ν
Ι
Η
Ν
Η
Aleksa Golubović

Στατιστικά - Aleksa Golubović

Όλοι οι 6 αγώνες
ΣτατιστικόΤιμή
Σύνοψη
Αγώνες που έπαιξε6
Μέσα λεπτά ανά αγώνα50.30
Μέση βαθμολογία6.92
Ποσοστό νικών ομάδας33.3%
Γκολ ανά αγώνα0.33
Ασίστ ανά αγώνα0.17
Γκολ και ασίστ
Γκολ ανά αγώνα0.33
Ασίστ ανά αγώνα0.17
Συμμετοχές σε γκολ ανά αγώνα0.50
Πάσες και άμυνα
Πάσες ανά αγώνα17.50
Ακρίβεια πασών70.5%
Τάκλιν ανά αγώνα0.33
Κοψίματα ανά αγώνα1.00
Ποσοστό επιτυχίας μονομαχιών100.0%
Πειθαρχία
Φάουλ που διέπραξε ανά αγώνα1.33
Σύνολο κίτρινων καρτών0
Σύνολο κόκκινων καρτών0
Αναλυτικοί μέσοι όροι ανά αγώνα
Aggregated raw minutesplayed Per Game50.33
Βαθμολογία ανά αγώνα5.77
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.17
Γκολ ανά αγώνα0.33
Ασίστ ανά αγώνα0.17
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.33

Σύνοψη - Aleksa Golubović

Αγώνες
6
Μέσα λεπτά
50.3
Μέση βαθμολογία
6.92

Γκολ & ασίστ

Γκολ
2
Ασίστ
1
Συμμετοχές σε γκολ
3
Γκολ ανά αγώνα
0.33
Ασίστ ανά αγώνα
0.17

Πάσες

Συνολικές πάσες
105
Ακριβείς πάσες
74
Πάσες ανά αγώνα
17.5
Ακρίβεια πασών
70.5%

Άμυνα

Τάκλιν
2
Κοψίματα
6
Τάκλιν ανά αγώνα
0.33
Κοψίματα ανά αγώνα
1.00

Πειθαρχία

Φάουλ
8
Κίτρινες κάρτες
0
Κόκκινες κάρτες
0
Φάουλ ανά αγώνα
1.33

Αποτελέσματα ομάδας

Νίκες
2 (33.3%)
Ισοπαλίες
1 (16.7%)
Ήττες
3 (50.0%)

Σύγκριση εντός και εκτός έδρας

Στατιστικό
Εντός
Εκτός
Γκολ/αγώνα
Εντός: 50.0%
Εκτός: 50.0%
Ασίστ/αγώνα
Εντός: 100.0%
Εκτός: 0.0%
Σουτ εντός στόχου/αγώνα
Εντός: 50.0%
Εκτός: 50.0%

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Γκολ/αγώνα
0.33
Ασίστ/αγώνα
0.17
Σουτ εντός στόχου/αγώνα
0.33
Ακριβείς πάσες/αγώνα
12.33

Aleksa Golubović — Στατιστικά

τελευταίοι 6 αγώνες

Επισκόπηση

Προφίλ παίκτη Aleksa Golubović: αναλύθηκαν 6 αγώνες με 2 γκολ. Χρησιμοποιήστε αυτά τα στατιστικά για τις αγορές σκόρερ.

Αναλυτικά στατιστικά

2 γκολ στην καριέρα. Αναλύστε αυτό το στοιχείο.

Απόδοση

Μέσος όρος 0.33 γκολ και 0.17 ασίστ ανά αγώνα. Σημαντικοί αριθμοί για τη διοργάνωση.

Πρόσφατη φόρμα

Πρόσφατη φόρμα παίκτη: στους τελευταίους 5 αγώνες, ο παίκτης σκόραρε 2 γκολ και έδωσε 1 ασίστ. Αναλύστε αυτή την τρέχουσα τάση σκοραρίσματος.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Ο παίκτης έχει 6 αγώνες. Δείτε στατιστικά ανά γήπεδο.

Τάσεις

Με 6 καταγεγραμμένους αγώνες, αναλύστε τις τάσεις του παίκτη.

Πρόσφατοι αγώνες του/της Aleksa Golubović

Πόσα γκολ έχει ο/η Aleksa Golubović;

Ο/Η Aleksa Golubović έχει 2 γκολ σε 6 αγώνες (όλοι οι 6 αγώνες), με 1 ασίστ ασίστ, 0 κίτρινες κάρτες κίτρινες κάρτες και 0 κόκκινες κάρτες κόκκινες κάρτες.

Πηγή: ιστορικό παρόχου στατιστικών.

M · ομάδες: FK Sutjeska Nikšić, OFK Petrovac

Γκολ ανά διαγωνισμό

Σύνολα στο ίδιο δείγμα αγώνων (όλοι οι 6 αγώνες).

Γκολ του/της Aleksa Golubović ανά διαγωνισμό: αγώνες, γκολ και ασίστ.
ΔιαγωνισμόςΑγώνεςΓκολΑσίστ
Montenegrin First League621

Ποια είναι η μέση βαθμολογία του/της Aleksa Golubović;

Ο/Η Aleksa Golubović έχει μέση βαθμολογία 6,92 (δείγμα: 5 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα). Δείγμα: τελευταίοι 6 αγώνες.

Μέση βαθμολογία
6,92

5 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα

Η βαθμολογία (rating) είναι η αξιολόγηση της απόδοσης που δίνει ο πάροχος δεδομένων μετά από κάθε αγώνα, σε κλίμακα από 0 έως 10, συνδυάζοντας ενέργειες με και χωρίς μπάλα. Δημοσιεύουμε τον μέσο όρο των αγώνων στους οποίους ο πάροχος κατέγραψε βαθμολογία.

Η βαθμολογία και το xG προέρχονται από τον πάροχο δεδομένων αγώνων και δεν υπολογίζονται από το Green365. Οι αγώνες χωρίς καταγραφή από τον πάροχο εξαιρούνται από τον μέσο όρο, και ο παραπάνω αριθμός σας δείχνει ακριβώς πόσοι συμπεριλήφθηκαν — δείτε τη μεθοδολογία.

Παίκτες