Andree Neumayer | Στατιστικά | Ποδόσφαιρο

Τρέχουσα ομάδα του Andree Neumayer

Έμβλημα της ομάδας Wiener Sport-ClubΕπαληθευμένη ομάδαWiener Sport-Club

Ποιος είναι ο επόμενος αγώνας του/της Andree Neumayer;

Ο επόμενος αγώνας του/της Andree Neumayer είναι εναντίον του/της SV Horn στο Regionalliga Ost, στις 23/10 και ώρα 02:30 μ.μ. (ώρα Μπραζίλια).

Συγκρίνετε τον/την Andree Neumayer με άλλον παίκτη

Επιλέξτε άλλον παίκτη και δείτε τη στατιστική σύγκριση δίπλα-δίπλα.

Σύγκριση του/της Andree Neumayer με

Ακολουθήστε τον/την Andree Neumayer

Αποθηκεύστε τον/την Andree Neumayer στον λογαριασμό σας για να βρίσκετε τους επόμενους αγώνες και τα στατιστικά όταν επιστρέφετε.

Ακολουθήστε τον/την Andree Neumayer

Andree Neumayer

0G 0A

τελευταίοι 9 αγώνες
Andree Neumayer

Andree Neumayer

Παίκτης
9 αγώνες
Η
Ν
Ν
Η
Ν
Andree Neumayer

Στατιστικά - Andree Neumayer

Όλοι οι 9 αγώνες
ΣτατιστικόΤιμή
Σύνοψη
Αγώνες που έπαιξε9
Μέσα λεπτά ανά αγώνα50.30
Μέση βαθμολογία6.60
Ποσοστό νικών ομάδας77.8%
Κίτρινες κάρτες0
Πάσες και άμυνα
Πάσες ανά αγώνα18.00
Ακρίβεια πασών80.9%
Τάκλιν ανά αγώνα0.22
Κοψίματα ανά αγώνα1.33
Ποσοστό επιτυχίας μονομαχιών100.0%
Πειθαρχία
Φάουλ που διέπραξε ανά αγώνα1.00
Σύνολο κίτρινων καρτών0
Σύνολο κόκκινων καρτών0
Αναλυτικοί μέσοι όροι ανά αγώνα
Aggregated raw minutesplayed Per Game50.33
Βαθμολογία ανά αγώνα5.87
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.03
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.11
Φάουλ ανά αγώνα1.00
Aggregated raw totalpasses Per Game18.00

Σύνοψη - Andree Neumayer

Αγώνες
9
Μέσα λεπτά
50.3
Μέση βαθμολογία
6.60

Πάσες

Συνολικές πάσες
162
Ακριβείς πάσες
131
Πάσες ανά αγώνα
18.0
Ακρίβεια πασών
80.9%

Άμυνα

Τάκλιν
2
Κοψίματα
12
Τάκλιν ανά αγώνα
0.22
Κοψίματα ανά αγώνα
1.33

Πειθαρχία

Φάουλ
9
Κίτρινες κάρτες
0
Κόκκινες κάρτες
0
Φάουλ ανά αγώνα
1.00

Αποτελέσματα ομάδας

Νίκες
7 (77.8%)
Ισοπαλίες
0 (0.0%)
Ήττες
2 (22.2%)

Σύγκριση εντός και εκτός έδρας

Στατιστικό
Εντός
Εκτός
Σουτ εντός στόχου/αγώνα
Εντός: 0.0%
Εκτός: 100.0%
Τάκλιν/αγώνα
Εντός: 21.9%
Εκτός: 78.1%
Φάουλ/αγώνα
Εντός: 100.0%
Εκτός: 0.0%
Ποσοστό νικών
Εντός: 71.4%
Εκτός: 100.0%

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Σουτ εντός στόχου/αγώνα
0.11
Ακριβείς πάσες/αγώνα
14.56
Τάκλιν/αγώνα
0.22
Κοψίματα/αγώνα
1.33

Andree Neumayer — Στατιστικά

τελευταίοι 9 αγώνες

Επισκόπηση

Ανάλυση του παίκτη Andree Neumayer σε 9 καταγεγραμμένους αγώνες. Δείτε στατιστικά γκολ, ασίστ και τάσεων αγώνα.

Αναλυτικά στατιστικά

9 αγώνες. Δείτε τα αναλυτικά στατιστικά του παίκτη.

Απόδοση

Ο παίκτης έχει καταγεγραμμένους 9 αγώνες για ανάλυση απόδοσης.

Πρόσφατη φόρμα

Ανάλυση των 5 πρόσφατων αγώνων του παίκτη για τις τρέχουσες τάσεις.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Ο παίκτης έχει 9 αγώνες. Δείτε στατιστικά ανά γήπεδο.

Τάσεις

Με 9 καταγεγραμμένους αγώνες, αναλύστε τις τάσεις του παίκτη.

Πρόσφατοι αγώνες του/της Andree Neumayer

Πόσα γκολ έχει ο/η Andree Neumayer;

Ο/Η Andree Neumayer έχει 0 γκολ σε 9 αγώνες (όλοι οι 9 αγώνες), με 0 ασίστ ασίστ, 0 κίτρινες κάρτες κίτρινες κάρτες και 0 κόκκινες κάρτες κόκκινες κάρτες.

Πηγή: ιστορικό παρόχου στατιστικών.

M · Austria · ομάδες: Wiener Sport-Club, SKN St. Pölten

Γκολ ανά διαγωνισμό

Σύνολα στο ίδιο δείγμα αγώνων (όλοι οι 9 αγώνες).

Γκολ του/της Andree Neumayer ανά διαγωνισμό: αγώνες, γκολ και ασίστ.
ΔιαγωνισμόςΑγώνεςΓκολΑσίστ
2. Liga800
ÖFB Cup100

Ποια είναι η μέση βαθμολογία του/της Andree Neumayer;

Ο/Η Andree Neumayer έχει μέση βαθμολογία 6,60 (δείγμα: 8 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα). Δείγμα: τελευταίοι 9 αγώνες.

Μέση βαθμολογία
6,60

8 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα

Η βαθμολογία (rating) είναι η αξιολόγηση της απόδοσης που δίνει ο πάροχος δεδομένων μετά από κάθε αγώνα, σε κλίμακα από 0 έως 10, συνδυάζοντας ενέργειες με και χωρίς μπάλα. Δημοσιεύουμε τον μέσο όρο των αγώνων στους οποίους ο πάροχος κατέγραψε βαθμολογία.

Η βαθμολογία και το xG προέρχονται από τον πάροχο δεδομένων αγώνων και δεν υπολογίζονται από το Green365. Οι αγώνες χωρίς καταγραφή από τον πάροχο εξαιρούνται από τον μέσο όρο, και ο παραπάνω αριθμός σας δείχνει ακριβώς πόσοι συμπεριλήφθηκαν — δείτε τη μεθοδολογία.

Παίκτες