Anthony Aires | Στατιστικά | Ποδόσφαιρο

Τρέχουσα ομάδα του Anthony Aires

Έμβλημα της ομάδας CerroΕπαληθευμένη ομάδαCerro

Ποιος είναι ο επόμενος αγώνας του/της Anthony Aires;

Ο επόμενος αγώνας του/της Anthony Aires είναι εναντίον του/της Montevideo City Torque στο Liga AUF Uruguaya, στις 25/10 και ώρα 01:00 μ.μ. (ώρα Μπραζίλια).

Συγκρίνετε τον/την Anthony Aires με άλλον παίκτη

Επιλέξτε άλλον παίκτη και δείτε τη στατιστική σύγκριση δίπλα-δίπλα.

Σύγκριση του/της Anthony Aires με

Ακολουθήστε τον/την Anthony Aires

Αποθηκεύστε τον/την Anthony Aires στον λογαριασμό σας για να βρίσκετε τους επόμενους αγώνες και τα στατιστικά όταν επιστρέφετε.

Ακολουθήστε τον/την Anthony Aires

Anthony Aires

0G 0A

τελευταίοι 6 αγώνες
A

Anthony Aires

Παίκτης
6 αγώνες
Ι
Η
Ι
Ν
Ι

Στατιστικά - Anthony Aires

Όλοι οι 6 αγώνες
ΣτατιστικόΤιμή
Σύνοψη
Αγώνες που έπαιξε6
Μέσα λεπτά ανά αγώνα23.50
Μέση βαθμολογία6.50
Ποσοστό νικών ομάδας33.3%
Κίτρινες κάρτες0
Πάσες και άμυνα
Πάσες ανά αγώνα5.30
Ακρίβεια πασών87.5%
Τάκλιν ανά αγώνα0.17
Κοψίματα ανά αγώνα0.33
Ποσοστό επιτυχίας μονομαχιών100.0%
Πειθαρχία
Φάουλ που διέπραξε ανά αγώνα0.33
Σύνολο κίτρινων καρτών0
Σύνολο κόκκινων καρτών0
Αναλυτικοί μέσοι όροι ανά αγώνα
Aggregated raw minutesplayed Per Game23.50
Βαθμολογία ανά αγώνα5.42
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.01
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.17
Φάουλ ανά αγώνα0.33
Aggregated raw wasfouled Per Game0.50

Σύνοψη - Anthony Aires

Αγώνες
6
Μέσα λεπτά
23.5
Μέση βαθμολογία
6.50

Πάσες

Συνολικές πάσες
32
Ακριβείς πάσες
28
Πάσες ανά αγώνα
5.3
Ακρίβεια πασών
87.5%

Άμυνα

Τάκλιν
1
Κοψίματα
2
Τάκλιν ανά αγώνα
0.17
Κοψίματα ανά αγώνα
0.33

Πειθαρχία

Φάουλ
2
Κίτρινες κάρτες
0
Κόκκινες κάρτες
0
Φάουλ ανά αγώνα
0.33

Αποτελέσματα ομάδας

Νίκες
2 (33.3%)
Ισοπαλίες
3 (50.0%)
Ήττες
1 (16.7%)

Σύγκριση εντός και εκτός έδρας

Στατιστικό
Εντός
Εκτός
Σουτ εντός στόχου/αγώνα
Εντός: 100.0%
Εκτός: 0.0%
Τάκλιν/αγώνα
Εντός: 100.0%
Εκτός: 0.0%
Φάουλ/αγώνα
Εντός: 100.0%
Εκτός: 0.0%
Ποσοστό νικών
Εντός: 50.0%
Εκτός: 25.0%

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Σουτ εντός στόχου/αγώνα
0.17
Ακριβείς πάσες/αγώνα
4.67
Τάκλιν/αγώνα
0.17
Κοψίματα/αγώνα
0.33

Anthony Aires — Στατιστικά

τελευταίοι 6 αγώνες

Επισκόπηση

Ανάλυση του παίκτη Anthony Aires σε 6 καταγεγραμμένους αγώνες. Δείτε στατιστικά γκολ, ασίστ και τάσεων αγώνα.

Αναλυτικά στατιστικά

6 αγώνες. Δείτε τα αναλυτικά στατιστικά του παίκτη.

Απόδοση

Ο παίκτης έχει καταγεγραμμένους 6 αγώνες για ανάλυση απόδοσης.

Πρόσφατη φόρμα

Πρόσφατη φόρμα: 1 νίκες, 3 ισοπαλίες και 1 ήττες στους τελευταίους αγώνες.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Ο παίκτης έχει 6 αγώνες. Δείτε στατιστικά ανά γήπεδο.

Τάσεις

Με 6 καταγεγραμμένους αγώνες, αναλύστε τις τάσεις του παίκτη.

Πρόσφατοι αγώνες του/της Anthony Aires

Πόσα γκολ έχει ο/η Anthony Aires;

Ο/Η Anthony Aires έχει 0 γκολ σε 6 αγώνες (όλοι οι 6 αγώνες), με 0 ασίστ ασίστ, 0 κίτρινες κάρτες κίτρινες κάρτες και 0 κόκκινες κάρτες κόκκινες κάρτες.

Πηγή: ιστορικό παρόχου στατιστικών.

F · Uruguay · ομάδες: Cerro

Γκολ ανά διαγωνισμό

Σύνολα στο ίδιο δείγμα αγώνων (όλοι οι 6 αγώνες).

Γκολ του/της Anthony Aires ανά διαγωνισμό: αγώνες, γκολ και ασίστ.
ΔιαγωνισμόςΑγώνεςΓκολΑσίστ
Liga AUF Uruguaya600

Ποια είναι η μέση βαθμολογία του/της Anthony Aires;

Ο/Η Anthony Aires έχει μέση βαθμολογία 6,50 (δείγμα: 5 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα). Δείγμα: τελευταίοι 6 αγώνες.

Μέση βαθμολογία
6,50

5 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα

Η βαθμολογία (rating) είναι η αξιολόγηση της απόδοσης που δίνει ο πάροχος δεδομένων μετά από κάθε αγώνα, σε κλίμακα από 0 έως 10, συνδυάζοντας ενέργειες με και χωρίς μπάλα. Δημοσιεύουμε τον μέσο όρο των αγώνων στους οποίους ο πάροχος κατέγραψε βαθμολογία.

Η βαθμολογία και το xG προέρχονται από τον πάροχο δεδομένων αγώνων και δεν υπολογίζονται από το Green365. Οι αγώνες χωρίς καταγραφή από τον πάροχο εξαιρούνται από τον μέσο όρο, και ο παραπάνω αριθμός σας δείχνει ακριβώς πόσοι συμπεριλήφθηκαν — δείτε τη μεθοδολογία.

Παίκτες