Ryan Bevan | Στατιστικά | Ποδόσφαιρο

Τρέχουσα ομάδα του Ryan Bevan

Έμβλημα της ομάδας Briton Ferry Llansawel AFCΕπαληθευμένη ομάδαBriton Ferry Llansawel AFC

Ποιος είναι ο επόμενος αγώνας του/της Ryan Bevan;

Ο επόμενος αγώνας του/της Ryan Bevan είναι εναντίον του/της Afan United FC στο FAW Welsh Cup, στις 16/10 και ώρα 03:45 μ.μ. (ώρα Μπραζίλια).

Συγκρίνετε τον/την Ryan Bevan με άλλον παίκτη

Επιλέξτε άλλον παίκτη και δείτε τη στατιστική σύγκριση δίπλα-δίπλα.

Σύγκριση του/της Ryan Bevan με

Ακολουθήστε τον/την Ryan Bevan

Αποθηκεύστε τον/την Ryan Bevan στον λογαριασμό σας για να βρίσκετε τους επόμενους αγώνες και τα στατιστικά όταν επιστρέφετε.

Ακολουθήστε τον/την Ryan Bevan

Ryan Bevan

0G 1A

τελευταίοι 10 αγώνες
R

Ryan Bevan

Παίκτης
10 αγώνες
Η
Η
Η
Η
Η

Στατιστικά - Ryan Bevan

Όλοι οι 10 αγώνες
ΣτατιστικόΤιμή
Σύνοψη
Αγώνες που έπαιξε10
Μέσα λεπτά ανά αγώνα47.50
Μέση βαθμολογία6.36
Ποσοστό νικών ομάδας10.0%
Ασίστ ανά αγώνα0.10
Κίτρινες κάρτες0
Πάσες και άμυνα
Πάσες ανά αγώνα10.60
Ακρίβεια πασών72.6%
Τάκλιν ανά αγώνα0.10
Κοψίματα ανά αγώνα0.40
Ποσοστό επιτυχίας μονομαχιών100.0%
Πειθαρχία
Φάουλ που διέπραξε ανά αγώνα0.30
Σύνολο κίτρινων καρτών0
Σύνολο κόκκινων καρτών0
Αναλυτικοί μέσοι όροι ανά αγώνα
Aggregated raw minutesplayed Per Game47.50
Βαθμολογία ανά αγώνα5.72
Ασίστ ανά αγώνα0.10
Φάουλ ανά αγώνα0.30
Aggregated raw wasfouled Per Game0.50
Aggregated raw totalpasses Per Game10.60

Σύνοψη - Ryan Bevan

Αγώνες
10
Μέσα λεπτά
47.5
Μέση βαθμολογία
6.36

Γκολ & ασίστ

Γκολ
0
Ασίστ
1
Συμμετοχές σε γκολ
1
Γκολ ανά αγώνα
0.00
Ασίστ ανά αγώνα
0.10

Πάσες

Συνολικές πάσες
106
Ακριβείς πάσες
77
Πάσες ανά αγώνα
10.6
Ακρίβεια πασών
72.6%

Άμυνα

Τάκλιν
1
Κοψίματα
4
Τάκλιν ανά αγώνα
0.10
Κοψίματα ανά αγώνα
0.40

Πειθαρχία

Φάουλ
3
Κίτρινες κάρτες
0
Κόκκινες κάρτες
0
Φάουλ ανά αγώνα
0.30

Αποτελέσματα ομάδας

Νίκες
1 (10.0%)
Ισοπαλίες
1 (10.0%)
Ήττες
8 (80.0%)

Σύγκριση εντός και εκτός έδρας

Στατιστικό
Εντός
Εκτός
Ασίστ/αγώνα
Εντός: 100.0%
Εκτός: 0.0%
Τάκλιν/αγώνα
Εντός: 0.0%
Εκτός: 100.0%
Φάουλ/αγώνα
Εντός: 77.0%
Εκτός: 23.0%
Ποσοστό νικών
Εντός: 16.7%
Εκτός: 20.0%

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Ασίστ/αγώνα
0.10
Ακριβείς πάσες/αγώνα
7.70
Τάκλιν/αγώνα
0.10
Κοψίματα/αγώνα
0.40

Ryan Bevan — Στατιστικά

τελευταίοι 10 αγώνες

Επισκόπηση

Ανάλυση του παίκτη Ryan Bevan σε 10 καταγεγραμμένους αγώνες. Δείτε στατιστικά γκολ, ασίστ και τάσεων αγώνα.

Αναλυτικά στατιστικά

10 αγώνες. Δείτε τα αναλυτικά στατιστικά του παίκτη.

Απόδοση

Ο παίκτης έχει καταγεγραμμένους 10 αγώνες για ανάλυση απόδοσης.

Πρόσφατη φόρμα

Ανάλυση των 5 πρόσφατων αγώνων του παίκτη για τις τρέχουσες τάσεις.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Ο παίκτης έχει 10 αγώνες. Δείτε στατιστικά ανά γήπεδο.

Τάσεις

Με 10 καταγεγραμμένους αγώνες, αναλύστε τις τάσεις του παίκτη.

Πρόσφατοι αγώνες του/της Ryan Bevan

Πόσα γκολ έχει ο/η Ryan Bevan;

Ο/Η Ryan Bevan έχει 0 γκολ σε 10 αγώνες (όλοι οι 10 αγώνες), με 1 ασίστ ασίστ, 0 κίτρινες κάρτες κίτρινες κάρτες και 0 κόκκινες κάρτες κόκκινες κάρτες.

Πηγή: ιστορικό παρόχου στατιστικών.

M · Wales · ομάδες: Briton Ferry Llansawel AFC

Γκολ ανά διαγωνισμό

Σύνολα στο ίδιο δείγμα αγώνων (όλοι οι 10 αγώνες).

Γκολ του/της Ryan Bevan ανά διαγωνισμό: αγώνες, γκολ και ασίστ.
ΔιαγωνισμόςΑγώνεςΓκολΑσίστ
Cymru Premier1001

Ποια είναι η μέση βαθμολογία του/της Ryan Bevan;

Ο/Η Ryan Bevan έχει μέση βαθμολογία 6,36 (δείγμα: 9 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα). Δείγμα: τελευταίοι 10 αγώνες.

Μέση βαθμολογία
6,36

9 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα

Η βαθμολογία (rating) είναι η αξιολόγηση της απόδοσης που δίνει ο πάροχος δεδομένων μετά από κάθε αγώνα, σε κλίμακα από 0 έως 10, συνδυάζοντας ενέργειες με και χωρίς μπάλα. Δημοσιεύουμε τον μέσο όρο των αγώνων στους οποίους ο πάροχος κατέγραψε βαθμολογία.

Η βαθμολογία και το xG προέρχονται από τον πάροχο δεδομένων αγώνων και δεν υπολογίζονται από το Green365. Οι αγώνες χωρίς καταγραφή από τον πάροχο εξαιρούνται από τον μέσο όρο, και ο παραπάνω αριθμός σας δείχνει ακριβώς πόσοι συμπεριλήφθηκαν — δείτε τη μεθοδολογία.

Παίκτες