Claudiu Borțoneanu | Στατιστικά | Ποδόσφαιρο

Τρέχουσα ομάδα του Claudiu Borțoneanu

Έμβλημα της ομάδας AFC Metalul BuzăuΕπαληθευμένη ομάδαAFC Metalul Buzău

Ποιος είναι ο επόμενος αγώνας του/της Claudiu Borțoneanu;

Ο επόμενος αγώνας του/της Claudiu Borțoneanu είναι εναντίον του/της Steaua București στο Liga II, στις 10/11 και ώρα 02:30 μ.μ. (ώρα Μπραζίλια).

Συγκρίνετε τον/την Claudiu Borțoneanu με άλλον παίκτη

Επιλέξτε άλλον παίκτη και δείτε τη στατιστική σύγκριση δίπλα-δίπλα.

Σύγκριση του/της Claudiu Borțoneanu με

Ακολουθήστε τον/την Claudiu Borțoneanu

Αποθηκεύστε τον/την Claudiu Borțoneanu στον λογαριασμό σας για να βρίσκετε τους επόμενους αγώνες και τα στατιστικά όταν επιστρέφετε.

Ακολουθήστε τον/την Claudiu Borțoneanu

Claudiu Borțoneanu

1G 0A

τελευταίοι 10 αγώνες
Claudiu Borțoneanu

Claudiu Borțoneanu

Παίκτης
10 αγώνες
Η
Ν
Η
Ι
Ν
Claudiu Borțoneanu

Στατιστικά - Claudiu Borțoneanu

Όλοι οι 10 αγώνες
ΣτατιστικόΤιμή
Σύνοψη
Αγώνες που έπαιξε10
Μέσα λεπτά ανά αγώνα81.90
Μέση βαθμολογία6.97
Ποσοστό νικών ομάδας60.0%
Γκολ ανά αγώνα0.10
Κίτρινες κάρτες0
Γκολ και ασίστ
Γκολ ανά αγώνα0.10
Συμμετοχές σε γκολ ανά αγώνα0.10
Πάσες και άμυνα
Πάσες ανά αγώνα56.20
Ακρίβεια πασών87.4%
Κοψίματα ανά αγώνα2.40
Ποσοστό επιτυχίας μονομαχιών100.0%
Πειθαρχία
Φάουλ που διέπραξε ανά αγώνα1.40
Σύνολο κίτρινων καρτών0
Σύνολο κόκκινων καρτών0
Αναλυτικοί μέσοι όροι ανά αγώνα
Aggregated raw minutesplayed Per Game81.90
Βαθμολογία ανά αγώνα6.27
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.10
Γκολ ανά αγώνα0.10
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.40
Φάουλ ανά αγώνα1.40

Σύνοψη - Claudiu Borțoneanu

Αγώνες
10
Μέσα λεπτά
81.9
Μέση βαθμολογία
6.97

Γκολ & ασίστ

Γκολ
1
Ασίστ
0
Συμμετοχές σε γκολ
1
Γκολ ανά αγώνα
0.10
Ασίστ ανά αγώνα
0.00

Πάσες

Συνολικές πάσες
562
Ακριβείς πάσες
491
Πάσες ανά αγώνα
56.2
Ακρίβεια πασών
87.4%

Άμυνα

Τάκλιν
0
Κοψίματα
24
Τάκλιν ανά αγώνα
0.00
Κοψίματα ανά αγώνα
2.40

Πειθαρχία

Φάουλ
14
Κίτρινες κάρτες
0
Κόκκινες κάρτες
0
Φάουλ ανά αγώνα
1.40

Αποτελέσματα ομάδας

Νίκες
6 (60.0%)
Ισοπαλίες
1 (10.0%)
Ήττες
3 (30.0%)

Σύγκριση εντός και εκτός έδρας

Στατιστικό
Εντός
Εκτός
Γκολ/αγώνα
Εντός: 0.0%
Εκτός: 100.0%
Σουτ εντός στόχου/αγώνα
Εντός: 40.0%
Εκτός: 60.0%
Φάουλ/αγώνα
Εντός: 47.8%
Εκτός: 52.2%
Ποσοστό νικών
Εντός: 60.0%
Εκτός: 50.0%

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Γκολ/αγώνα
0.10
Σουτ εντός στόχου/αγώνα
0.40
Ακριβείς πάσες/αγώνα
49.10
Κοψίματα/αγώνα
2.40

Claudiu Borțoneanu — Στατιστικά

τελευταίοι 10 αγώνες

Επισκόπηση

Προφίλ παίκτη Claudiu Borțoneanu: αναλύθηκαν 10 αγώνες με 1 γκολ. Χρησιμοποιήστε αυτά τα στατιστικά για τις αγορές σκόρερ.

Αναλυτικά στατιστικά

1 γκολ στην καριέρα. Αναλύστε αυτό το στοιχείο.

Απόδοση

Ο παίκτης σκοράρει κατά μέσο όρο 0.1 γκολ ανά αγώνα. Λάβετε υπόψη αυτό το στοιχείο.

Πρόσφατη φόρμα

Τρέχουσα φόρμα: 1 γκολ στους τελευταίους 5 αγώνες. Αυτή η φόρμα είναι σημαντική για τη διοργάνωση.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Ο παίκτης έχει 10 αγώνες. Δείτε στατιστικά ανά γήπεδο.

Τάσεις

Με 10 καταγεγραμμένους αγώνες, αναλύστε τις τάσεις του παίκτη.

Πρόσφατοι αγώνες του/της Claudiu Borțoneanu

Πόσα γκολ έχει ο/η Claudiu Borțoneanu;

Ο/Η Claudiu Borțoneanu έχει 1 γκολ σε 10 αγώνες (όλοι οι 10 αγώνες), με 0 ασίστ ασίστ, 0 κίτρινες κάρτες κίτρινες κάρτες και 0 κόκκινες κάρτες κόκκινες κάρτες.

Πηγή: ιστορικό παρόχου στατιστικών.

M · Romania · ομάδες: AFC Metalul Buzău

Γκολ ανά διαγωνισμό

Σύνολα στο ίδιο δείγμα αγώνων (όλοι οι 10 αγώνες).

Γκολ του/της Claudiu Borțoneanu ανά διαγωνισμό: αγώνες, γκολ και ασίστ.
ΔιαγωνισμόςΑγώνεςΓκολΑσίστ
Liga II1010

Ποια είναι η μέση βαθμολογία και το xG του/της Claudiu Borțoneanu;

Ο/Η Claudiu Borțoneanu έχει μέση βαθμολογία 6,97 (δείγμα: 9 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα) και 0,20 xG ανά αγώνα (δείγμα: 5 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα). Δείγμα: τελευταίοι 10 αγώνες.

Μέση βαθμολογία
6,97

9 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα

Η βαθμολογία (rating) είναι η αξιολόγηση της απόδοσης που δίνει ο πάροχος δεδομένων μετά από κάθε αγώνα, σε κλίμακα από 0 έως 10, συνδυάζοντας ενέργειες με και χωρίς μπάλα. Δημοσιεύουμε τον μέσο όρο των αγώνων στους οποίους ο πάροχος κατέγραψε βαθμολογία.

xG ανά αγώνα
0,20

5 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα

Το xG (expected goals, αναμενόμενα γκολ) μετρά την ποιότητα των σουτ: κάθε σουτ λαμβάνει τιμή από 0 έως 1 με βάση την ιστορική πιθανότητα να γίνει γκολ. Ένα xG 0,50 σε έναν αγώνα σημαίνει μισό αναμενόμενο γκολ από το άθροισμα των σουτ του αγώνα.

Η βαθμολογία και το xG προέρχονται από τον πάροχο δεδομένων αγώνων και δεν υπολογίζονται από το Green365. Οι αγώνες χωρίς καταγραφή από τον πάροχο εξαιρούνται από τον μέσο όρο, και ο παραπάνω αριθμός σας δείχνει ακριβώς πόσοι συμπεριλήφθηκαν — δείτε τη μεθοδολογία.

Παίκτες