Bradley Matufueni M'bondo | Στατιστικά | Ποδόσφαιρο

Τρέχουσα ομάδα του Bradley Matufueni M'bondo

Έμβλημα της ομάδας NK MariborΕπαληθευμένη ομάδαNK Maribor

Ποιος είναι ο επόμενος αγώνας του/της Bradley Matufueni M'bondo;

Ο επόμενος αγώνας του/της Bradley Matufueni M'bondo είναι εναντίον του/της NK Bravo στο PrvaLiga, στις 07/11 και ώρα 02:00 μ.μ. (ώρα Μπραζίλια).

Συγκρίνετε τον/την Bradley Matufueni M'bondo με άλλον παίκτη

Επιλέξτε άλλον παίκτη και δείτε τη στατιστική σύγκριση δίπλα-δίπλα.

Σύγκριση του/της Bradley Matufueni M'bondo με

Ακολουθήστε τον/την Bradley Matufueni M'bondo

Αποθηκεύστε τον/την Bradley Matufueni M'bondo στον λογαριασμό σας για να βρίσκετε τους επόμενους αγώνες και τα στατιστικά όταν επιστρέφετε.

Ακολουθήστε τον/την Bradley Matufueni M'bondo

Bradley Matufueni M'bondo

0G 0A

τελευταίοι 10 αγώνες
Bradley Matufueni M'bondo

Bradley Matufueni M'bondo

Παίκτης
10 αγώνες
Ν
Η
Η
Ν
Ι
Bradley Matufueni M'bondo

Στατιστικά - Bradley Matufueni M'bondo

Όλοι οι 10 αγώνες
ΣτατιστικόΤιμή
Σύνοψη
Αγώνες που έπαιξε10
Μέσα λεπτά ανά αγώνα83.40
Μέση βαθμολογία6.73
Ποσοστό νικών ομάδας40.0%
Κίτρινες κάρτες0
Πάσες και άμυνα
Πάσες ανά αγώνα43.40
Ακρίβεια πασών90.6%
Κοψίματα ανά αγώνα1.20
Ποσοστό επιτυχίας μονομαχιών100.0%
Πειθαρχία
Φάουλ που διέπραξε ανά αγώνα0.90
Σύνολο κίτρινων καρτών0
Σύνολο κόκκινων καρτών0
Αναλυτικοί μέσοι όροι ανά αγώνα
Aggregated raw minutesplayed Per Game83.40
Βαθμολογία ανά αγώνα6.73
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.05
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.10
Φάουλ ανά αγώνα0.90
Aggregated raw wasfouled Per Game0.50

Σύνοψη - Bradley Matufueni M'bondo

Αγώνες
10
Μέσα λεπτά
83.4
Μέση βαθμολογία
6.73

Πάσες

Συνολικές πάσες
434
Ακριβείς πάσες
393
Πάσες ανά αγώνα
43.4
Ακρίβεια πασών
90.6%

Άμυνα

Τάκλιν
0
Κοψίματα
12
Τάκλιν ανά αγώνα
0.00
Κοψίματα ανά αγώνα
1.20

Πειθαρχία

Φάουλ
9
Κίτρινες κάρτες
0
Κόκκινες κάρτες
0
Φάουλ ανά αγώνα
0.90

Αποτελέσματα ομάδας

Νίκες
4 (40.0%)
Ισοπαλίες
3 (30.0%)
Ήττες
3 (30.0%)

Σύγκριση εντός και εκτός έδρας

Στατιστικό
Εντός
Εκτός
Σουτ εντός στόχου/αγώνα
Εντός: 100.0%
Εκτός: 0.0%
Φάουλ/αγώνα
Εντός: 52.4%
Εκτός: 47.6%
Ποσοστό νικών
Εντός: 50.0%
Εκτός: 40.0%

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Σουτ εντός στόχου/αγώνα
0.10
Ακριβείς πάσες/αγώνα
39.30
Κοψίματα/αγώνα
1.20
Αερινές μονομαχίες/αγώνα
1.80

Bradley Matufueni M'bondo — Στατιστικά

τελευταίοι 10 αγώνες

Επισκόπηση

Ανάλυση του παίκτη Bradley Matufueni M'bondo σε 10 καταγεγραμμένους αγώνες. Δείτε στατιστικά γκολ, ασίστ και τάσεων αγώνα.

Αναλυτικά στατιστικά

10 αγώνες. Δείτε τα αναλυτικά στατιστικά του παίκτη.

Απόδοση

Ο παίκτης έχει καταγεγραμμένους 10 αγώνες για ανάλυση απόδοσης.

Πρόσφατη φόρμα

Πρόσφατη φόρμα: 2 νίκες, 1 ισοπαλίες και 2 ήττες στους τελευταίους αγώνες.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Ο παίκτης έχει 10 αγώνες. Δείτε στατιστικά ανά γήπεδο.

Τάσεις

Με 10 καταγεγραμμένους αγώνες, αναλύστε τις τάσεις του παίκτη.

Πρόσφατοι αγώνες του/της Bradley Matufueni M'bondo

Πόσα γκολ έχει ο/η Bradley Matufueni M'bondo;

Ο/Η Bradley Matufueni M'bondo έχει 0 γκολ σε 10 αγώνες (όλοι οι 10 αγώνες), με 0 ασίστ ασίστ, 0 κίτρινες κάρτες κίτρινες κάρτες και 0 κόκκινες κάρτες κόκκινες κάρτες.

Πηγή: ιστορικό παρόχου στατιστικών.

D · France · ομάδες: NK Maribor

Γκολ ανά διαγωνισμό

Σύνολα στο ίδιο δείγμα αγώνων (όλοι οι 10 αγώνες).

Γκολ του/της Bradley Matufueni M'bondo ανά διαγωνισμό: αγώνες, γκολ και ασίστ.
ΔιαγωνισμόςΑγώνεςΓκολΑσίστ
PrvaLiga1000

Ποια είναι η μέση βαθμολογία του/της Bradley Matufueni M'bondo;

Ο/Η Bradley Matufueni M'bondo έχει μέση βαθμολογία 6,73 (δείγμα: 10 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα). Δείγμα: τελευταίοι 10 αγώνες.

Μέση βαθμολογία
6,73

10 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα

Η βαθμολογία (rating) είναι η αξιολόγηση της απόδοσης που δίνει ο πάροχος δεδομένων μετά από κάθε αγώνα, σε κλίμακα από 0 έως 10, συνδυάζοντας ενέργειες με και χωρίς μπάλα. Δημοσιεύουμε τον μέσο όρο των αγώνων στους οποίους ο πάροχος κατέγραψε βαθμολογία.

Η βαθμολογία και το xG προέρχονται από τον πάροχο δεδομένων αγώνων και δεν υπολογίζονται από το Green365. Οι αγώνες χωρίς καταγραφή από τον πάροχο εξαιρούνται από τον μέσο όρο, και ο παραπάνω αριθμός σας δείχνει ακριβώς πόσοι συμπεριλήφθηκαν — δείτε τη μεθοδολογία.

Παίκτες