Cezar Onut | Στατιστικά | Ποδόσφαιρο

Τρέχουσα ομάδα του Cezar Onut

Έμβλημα της ομάδας Houston Baptist HuskiesΕπαληθευμένη ομάδαHouston Baptist Huskies

Συγκρίνετε τον/την Cezar Onut με άλλον παίκτη

Επιλέξτε άλλον παίκτη και δείτε τη στατιστική σύγκριση δίπλα-δίπλα.

Σύγκριση του/της Cezar Onut με

Cezar Onut

0G 2A

τελευταίοι 10 αγώνες
C

Cezar Onut

Παίκτης
10 αγώνες
Η
Ν
Ν
Ι
Ν

Στατιστικά - Cezar Onut

Όλοι οι 10 αγώνες
ΣτατιστικόΤιμή
Σύνοψη
Αγώνες που έπαιξε10
Μέσα λεπτά ανά αγώνα54.40
Μέση βαθμολογία6.57
Ποσοστό νικών ομάδας60.0%
Ασίστ ανά αγώνα0.20
Κίτρινες κάρτες0
Πάσες και άμυνα
Πάσες ανά αγώνα17.00
Ακρίβεια πασών74.7%
Τάκλιν ανά αγώνα0.30
Κοψίματα ανά αγώνα0.50
Ποσοστό επιτυχίας μονομαχιών100.0%
Πειθαρχία
Φάουλ που διέπραξε ανά αγώνα0.60
Σύνολο κίτρινων καρτών0
Σύνολο κόκκινων καρτών0
Αναλυτικοί μέσοι όροι ανά αγώνα
Aggregated raw minutesplayed Per Game54.40
Βαθμολογία ανά αγώνα5.91
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.05
Ασίστ ανά αγώνα0.20
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.30
Φάουλ ανά αγώνα0.60

Σύνοψη - Cezar Onut

Αγώνες
10
Μέσα λεπτά
54.4
Μέση βαθμολογία
6.57

Γκολ & ασίστ

Γκολ
0
Ασίστ
2
Συμμετοχές σε γκολ
2
Γκολ ανά αγώνα
0.00
Ασίστ ανά αγώνα
0.20

Πάσες

Συνολικές πάσες
170
Ακριβείς πάσες
127
Πάσες ανά αγώνα
17.0
Ακρίβεια πασών
74.7%

Άμυνα

Τάκλιν
3
Κοψίματα
5
Τάκλιν ανά αγώνα
0.30
Κοψίματα ανά αγώνα
0.50

Πειθαρχία

Φάουλ
6
Κίτρινες κάρτες
0
Κόκκινες κάρτες
0
Φάουλ ανά αγώνα
0.60

Αποτελέσματα ομάδας

Νίκες
6 (60.0%)
Ισοπαλίες
1 (10.0%)
Ήττες
3 (30.0%)

Σύγκριση εντός και εκτός έδρας

Στατιστικό
Εντός
Εκτός
Ασίστ/αγώνα
Εντός: 100.0%
Εκτός: 0.0%
Σουτ εντός στόχου/αγώνα
Εντός: 53.5%
Εκτός: 46.5%
Τάκλιν/αγώνα
Εντός: 69.4%
Εκτός: 30.6%

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Ασίστ/αγώνα
0.20
Σουτ εντός στόχου/αγώνα
0.30
Ακριβείς πάσες/αγώνα
12.70
Τάκλιν/αγώνα
0.30

Cezar Onut — Στατιστικά

τελευταίοι 10 αγώνες

Επισκόπηση

Ανάλυση του παίκτη Cezar Onut σε 10 καταγεγραμμένους αγώνες. Δείτε στατιστικά γκολ, ασίστ και τάσεων αγώνα.

Αναλυτικά στατιστικά

10 αγώνες. Δείτε τα αναλυτικά στατιστικά του παίκτη.

Απόδοση

Ο παίκτης έχει καταγεγραμμένους 10 αγώνες για ανάλυση απόδοσης.

Πρόσφατη φόρμα

Πρόσφατη φόρμα: 3 νίκες, 1 ισοπαλίες και 1 ήττες στους τελευταίους αγώνες.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Ο παίκτης έχει 10 αγώνες. Δείτε στατιστικά ανά γήπεδο.

Τάσεις

Με 10 καταγεγραμμένους αγώνες, αναλύστε τις τάσεις του παίκτη.

Πρόσφατοι αγώνες του/της Cezar Onut

Πόσα γκολ έχει ο/η Cezar Onut;

Ο/Η Cezar Onut έχει 0 γκολ σε 10 αγώνες (όλοι οι 10 αγώνες), με 2 ασίστ ασίστ, 0 κίτρινες κάρτες κίτρινες κάρτες και 0 κόκκινες κάρτες κόκκινες κάρτες.

Πηγή: ιστορικό παρόχου στατιστικών.

M · Romania · ομάδες: Houston Baptist Huskies

Γκολ ανά διαγωνισμό

Σύνολα στο ίδιο δείγμα αγώνων (όλοι οι 10 αγώνες).

Γκολ του/της Cezar Onut ανά διαγωνισμό: αγώνες, γκολ και ασίστ.
ΔιαγωνισμόςΑγώνεςΓκολΑσίστ
NCAA1002

Ποια είναι η μέση βαθμολογία και το xG του/της Cezar Onut;

Ο/Η Cezar Onut έχει μέση βαθμολογία 6,57 (δείγμα: 9 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα) και 0,07 xG ανά αγώνα (δείγμα: 7 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα). Δείγμα: τελευταίοι 10 αγώνες.

Μέση βαθμολογία
6,57

9 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα

Η βαθμολογία (rating) είναι η αξιολόγηση της απόδοσης που δίνει ο πάροχος δεδομένων μετά από κάθε αγώνα, σε κλίμακα από 0 έως 10, συνδυάζοντας ενέργειες με και χωρίς μπάλα. Δημοσιεύουμε τον μέσο όρο των αγώνων στους οποίους ο πάροχος κατέγραψε βαθμολογία.

xG ανά αγώνα
0,07

7 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα

Το xG (expected goals, αναμενόμενα γκολ) μετρά την ποιότητα των σουτ: κάθε σουτ λαμβάνει τιμή από 0 έως 1 με βάση την ιστορική πιθανότητα να γίνει γκολ. Ένα xG 0,50 σε έναν αγώνα σημαίνει μισό αναμενόμενο γκολ από το άθροισμα των σουτ του αγώνα.

Η βαθμολογία και το xG προέρχονται από τον πάροχο δεδομένων αγώνων και δεν υπολογίζονται από το Green365. Οι αγώνες χωρίς καταγραφή από τον πάροχο εξαιρούνται από τον μέσο όρο, και ο παραπάνω αριθμός σας δείχνει ακριβώς πόσοι συμπεριλήφθηκαν — δείτε τη μεθοδολογία.

Παίκτες