Ciro Rius | Στατιστικά | Ποδόσφαιρο

Τρέχουσα ομάδα του Ciro Rius

Έμβλημα της ομάδας Circulo DeportivoΕπαληθευμένη ομάδαCirculo Deportivo

Συγκρίνετε τον/την Ciro Rius με άλλον παίκτη

Επιλέξτε άλλον παίκτη και δείτε τη στατιστική σύγκριση δίπλα-δίπλα.

Σύγκριση του/της Ciro Rius με

Ciro Rius

1G 0A

τελευταίοι 10 αγώνες
Ciro Rius

Ciro Rius

Παίκτης
10 αγώνες
Η
Ι
Ι
Ι
Η
Ciro Rius

Στατιστικά - Ciro Rius

Όλοι οι 10 αγώνες
ΣτατιστικόΤιμή
Σύνοψη
Αγώνες που έπαιξε10
Μέσα λεπτά ανά αγώνα25.50
Μέση βαθμολογία6.70
Ποσοστό νικών ομάδας40.0%
Γκολ ανά αγώνα0.10
Κίτρινες κάρτες0
Γκολ και ασίστ
Γκολ ανά αγώνα0.10
Συμμετοχές σε γκολ ανά αγώνα0.10
Πάσες και άμυνα
Πάσες ανά αγώνα6.10
Ακρίβεια πασών70.5%
Τάκλιν ανά αγώνα0.30
Κοψίματα ανά αγώνα0.20
Ποσοστό επιτυχίας μονομαχιών100.0%
Πειθαρχία
Φάουλ που διέπραξε ανά αγώνα0.20
Σύνολο κίτρινων καρτών0
Σύνολο κόκκινων καρτών0
Αναλυτικοί μέσοι όροι ανά αγώνα
Aggregated raw minutesplayed Per Game25.50
Βαθμολογία ανά αγώνα6.70
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.04
Γκολ ανά αγώνα0.10
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.20
Φάουλ ανά αγώνα0.20

Σύνοψη - Ciro Rius

Αγώνες
10
Μέσα λεπτά
25.5
Μέση βαθμολογία
6.70

Γκολ & ασίστ

Γκολ
1
Ασίστ
0
Συμμετοχές σε γκολ
1
Γκολ ανά αγώνα
0.10
Ασίστ ανά αγώνα
0.00

Πάσες

Συνολικές πάσες
61
Ακριβείς πάσες
43
Πάσες ανά αγώνα
6.1
Ακρίβεια πασών
70.5%

Άμυνα

Τάκλιν
3
Κοψίματα
2
Τάκλιν ανά αγώνα
0.30
Κοψίματα ανά αγώνα
0.20

Πειθαρχία

Φάουλ
2
Κίτρινες κάρτες
0
Κόκκινες κάρτες
0
Φάουλ ανά αγώνα
0.20

Αποτελέσματα ομάδας

Νίκες
4 (40.0%)
Ισοπαλίες
3 (30.0%)
Ήττες
3 (30.0%)

Σύγκριση εντός και εκτός έδρας

Στατιστικό
Εντός
Εκτός
Γκολ/αγώνα
Εντός: 100.0%
Εκτός: 0.0%
Σουτ εντός στόχου/αγώνα
Εντός: 50.0%
Εκτός: 50.0%
Τάκλιν/αγώνα
Εντός: 40.0%
Εκτός: 60.0%

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Γκολ/αγώνα
0.10
Σουτ εντός στόχου/αγώνα
0.20
Ακριβείς πάσες/αγώνα
4.30
Τάκλιν/αγώνα
0.30

Ciro Rius — Στατιστικά

τελευταίοι 10 αγώνες

Επισκόπηση

Προφίλ παίκτη Ciro Rius: αναλύθηκαν 10 αγώνες με 1 γκολ. Χρησιμοποιήστε αυτά τα στατιστικά για τις αγορές σκόρερ.

Αναλυτικά στατιστικά

1 γκολ στην καριέρα. Αναλύστε αυτό το στοιχείο.

Απόδοση

Ο παίκτης σκοράρει κατά μέσο όρο 0.1 γκολ ανά αγώνα. Λάβετε υπόψη αυτό το στοιχείο.

Πρόσφατη φόρμα

Τρέχουσα φόρμα: 1 γκολ στους τελευταίους 5 αγώνες. Αυτή η φόρμα είναι σημαντική για τη διοργάνωση.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Ο παίκτης έχει 10 αγώνες. Δείτε στατιστικά ανά γήπεδο.

Τάσεις

Με 10 καταγεγραμμένους αγώνες, αναλύστε τις τάσεις του παίκτη.

Πρόσφατοι αγώνες του/της Ciro Rius

Πόσα γκολ έχει ο/η Ciro Rius;

Ο/Η Ciro Rius έχει 1 γκολ σε 10 αγώνες (όλοι οι 10 αγώνες), με 0 ασίστ ασίστ, 0 κίτρινες κάρτες κίτρινες κάρτες και 0 κόκκινες κάρτες κόκκινες κάρτες.

Πηγή: ιστορικό παρόχου στατιστικών.

M · Argentina · ομάδες: Circulo Deportivo, Arsenal de Sarandí

Γκολ ανά διαγωνισμό

Σύνολα στο ίδιο δείγμα αγώνων (όλοι οι 10 αγώνες).

Γκολ του/της Ciro Rius ανά διαγωνισμό: αγώνες, γκολ και ασίστ.
ΔιαγωνισμόςΑγώνεςΓκολΑσίστ
Torneo Federal A410
Primera Nacional600

Ποια είναι η μέση βαθμολογία του/της Ciro Rius;

Ο/Η Ciro Rius έχει μέση βαθμολογία 6,70 (δείγμα: 10 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα). Δείγμα: τελευταίοι 10 αγώνες.

Μέση βαθμολογία
6,70

10 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα

Η βαθμολογία (rating) είναι η αξιολόγηση της απόδοσης που δίνει ο πάροχος δεδομένων μετά από κάθε αγώνα, σε κλίμακα από 0 έως 10, συνδυάζοντας ενέργειες με και χωρίς μπάλα. Δημοσιεύουμε τον μέσο όρο των αγώνων στους οποίους ο πάροχος κατέγραψε βαθμολογία.

Η βαθμολογία και το xG προέρχονται από τον πάροχο δεδομένων αγώνων και δεν υπολογίζονται από το Green365. Οι αγώνες χωρίς καταγραφή από τον πάροχο εξαιρούνται από τον μέσο όρο, και ο παραπάνω αριθμός σας δείχνει ακριβώς πόσοι συμπεριλήφθηκαν — δείτε τη μεθοδολογία.

Παίκτες