Congyao Yin | Στατιστικά | Ποδόσφαιρο

Τρέχουσα ομάδα του Congyao Yin

Έμβλημα της ομάδας Henan FC Jiuzu DukangΕπαληθευμένη ομάδαHenan FC Jiuzu Dukang

Ποιος είναι ο επόμενος αγώνας του/της Congyao Yin;

Ο επόμενος αγώνας του/της Congyao Yin είναι εναντίον του/της Zhejiang στο Chinese Super League, στις 08/11 και ώρα 04:30 π.μ. (ώρα Μπραζίλια).

Συγκρίνετε τον/την Congyao Yin με άλλον παίκτη

Επιλέξτε άλλον παίκτη και δείτε τη στατιστική σύγκριση δίπλα-δίπλα.

Σύγκριση του/της Congyao Yin με

Ακολουθήστε τον/την Congyao Yin

Αποθηκεύστε τον/την Congyao Yin στον λογαριασμό σας για να βρίσκετε τους επόμενους αγώνες και τα στατιστικά όταν επιστρέφετε.

Ακολουθήστε τον/την Congyao Yin

Congyao Yin

0G 0A

τελευταίοι 10 αγώνες
Congyao Yin

Congyao Yin

Παίκτης
10 αγώνες
Ν
Ν
Η
Ν
Ν
Congyao Yin

Στατιστικά - Congyao Yin

Όλοι οι 10 αγώνες
ΣτατιστικόΤιμή
Σύνοψη
Αγώνες που έπαιξε10
Μέσα λεπτά ανά αγώνα8.60
Μέση βαθμολογία6.42
Ποσοστό νικών ομάδας50.0%
Κίτρινες κάρτες0
Πάσες και άμυνα
Πάσες ανά αγώνα1.30
Ακρίβεια πασών76.9%
Ποσοστό επιτυχίας μονομαχιών100.0%
Σύνολο κίτρινων καρτών0
Σύνολο κόκκινων καρτών0
Αναλυτικοί μέσοι όροι ανά αγώνα
Aggregated raw minutesplayed Per Game8.60
Βαθμολογία ανά αγώνα3.21
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.20
Aggregated raw totalpasses Per Game1.30
Aggregated raw accuratepasses Per Game1.00
Επαφές με την μπάλα ανά αγώνα2.50

Σύνοψη - Congyao Yin

Αγώνες
10
Μέσα λεπτά
8.6
Μέση βαθμολογία
6.42

Πάσες

Συνολικές πάσες
13
Ακριβείς πάσες
10
Πάσες ανά αγώνα
1.3
Ακρίβεια πασών
76.9%

Αποτελέσματα ομάδας

Νίκες
5 (50.0%)
Ισοπαλίες
2 (20.0%)
Ήττες
3 (30.0%)

Σύγκριση εντός και εκτός έδρας

Στατιστικό
Εντός
Εκτός
Σουτ εντός στόχου/αγώνα
Εντός: 50.0%
Εκτός: 50.0%
Ποσοστό νικών
Εντός: 70.0%
Εκτός: 40.0%

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Σουτ εντός στόχου/αγώνα
0.20
Ακριβείς πάσες/αγώνα
1.00
Αερινές μονομαχίες/αγώνα
0.30
Κερδισμένες μονομαχίες/αγώνα
0.30
Επαφές με την μπάλα/αγώνα
2.50

Congyao Yin — Στατιστικά

τελευταίοι 10 αγώνες

Επισκόπηση

Ανάλυση του παίκτη Congyao Yin σε 10 καταγεγραμμένους αγώνες. Δείτε στατιστικά γκολ, ασίστ και τάσεων αγώνα.

Αναλυτικά στατιστικά

10 αγώνες. Δείτε τα αναλυτικά στατιστικά του παίκτη.

Απόδοση

Ο παίκτης έχει καταγεγραμμένους 10 αγώνες για ανάλυση απόδοσης.

Πρόσφατη φόρμα

Ανάλυση των 5 πρόσφατων αγώνων του παίκτη για τις τρέχουσες τάσεις.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Ο παίκτης έχει 10 αγώνες. Δείτε στατιστικά ανά γήπεδο.

Τάσεις

Με 10 καταγεγραμμένους αγώνες, αναλύστε τις τάσεις του παίκτη.

Πρόσφατοι αγώνες του/της Congyao Yin

Πόσα γκολ έχει ο/η Congyao Yin;

Ο/Η Congyao Yin έχει 0 γκολ σε 10 αγώνες (όλοι οι 10 αγώνες), με 0 ασίστ ασίστ, 0 κίτρινες κάρτες κίτρινες κάρτες και 0 κόκκινες κάρτες κόκκινες κάρτες.

Πηγή: ιστορικό παρόχου στατιστικών.

F · China · ομάδες: Henan FC Jiuzu Dukang

Γκολ ανά διαγωνισμό

Σύνολα στο ίδιο δείγμα αγώνων (όλοι οι 10 αγώνες).

Γκολ του/της Congyao Yin ανά διαγωνισμό: αγώνες, γκολ και ασίστ.
ΔιαγωνισμόςΑγώνεςΓκολΑσίστ
Chinese Super League1000

Ποια είναι η μέση βαθμολογία του/της Congyao Yin;

Ο/Η Congyao Yin έχει μέση βαθμολογία 6,42 (δείγμα: 5 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα). Δείγμα: τελευταίοι 10 αγώνες.

Μέση βαθμολογία
6,42

5 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα

Η βαθμολογία (rating) είναι η αξιολόγηση της απόδοσης που δίνει ο πάροχος δεδομένων μετά από κάθε αγώνα, σε κλίμακα από 0 έως 10, συνδυάζοντας ενέργειες με και χωρίς μπάλα. Δημοσιεύουμε τον μέσο όρο των αγώνων στους οποίους ο πάροχος κατέγραψε βαθμολογία.

Η βαθμολογία και το xG προέρχονται από τον πάροχο δεδομένων αγώνων και δεν υπολογίζονται από το Green365. Οι αγώνες χωρίς καταγραφή από τον πάροχο εξαιρούνται από τον μέσο όρο, και ο παραπάνω αριθμός σας δείχνει ακριβώς πόσοι συμπεριλήφθηκαν — δείτε τη μεθοδολογία.

Παίκτες