Dan Hawkins | Στατιστικά | Ποδόσφαιρο

Τρέχουσα ομάδα του Dan Hawkins

Έμβλημα της ομάδας Haverfordwest County AFCΕπαληθευμένη ομάδαHaverfordwest County AFC

Ποιος είναι ο επόμενος αγώνας του/της Dan Hawkins;

Ο επόμενος αγώνας του/της Dan Hawkins είναι εναντίον του/της Cardiff Met FC στο Cymru Premier, στις 06/11 και ώρα 04:45 μ.μ. (ώρα Μπραζίλια).

Συγκρίνετε τον/την Dan Hawkins με άλλον παίκτη

Επιλέξτε άλλον παίκτη και δείτε τη στατιστική σύγκριση δίπλα-δίπλα.

Σύγκριση του/της Dan Hawkins με

Ακολουθήστε τον/την Dan Hawkins

Αποθηκεύστε τον/την Dan Hawkins στον λογαριασμό σας για να βρίσκετε τους επόμενους αγώνες και τα στατιστικά όταν επιστρέφετε.

Ακολουθήστε τον/την Dan Hawkins

Dan Hawkins

1G 1A

τελευταίοι 10 αγώνες
Dan Hawkins

Dan Hawkins

Παίκτης
10 αγώνες
Η
Ν
Ν
Ν
Η
Dan Hawkins

Στατιστικά - Dan Hawkins

Όλοι οι 10 αγώνες
ΣτατιστικόΤιμή
Σύνοψη
Αγώνες που έπαιξε10
Μέσα λεπτά ανά αγώνα90.90
Μέση βαθμολογία6.94
Ποσοστό νικών ομάδας60.0%
Γκολ ανά αγώνα0.10
Ασίστ ανά αγώνα0.10
Γκολ και ασίστ
Γκολ ανά αγώνα0.10
Ασίστ ανά αγώνα0.10
Συμμετοχές σε γκολ ανά αγώνα0.20
Πάσες και άμυνα
Πάσες ανά αγώνα34.00
Ακρίβεια πασών71.8%
Τάκλιν ανά αγώνα0.10
Κοψίματα ανά αγώνα1.20
Ποσοστό επιτυχίας μονομαχιών100.0%
Πειθαρχία
Φάουλ που διέπραξε ανά αγώνα0.20
Σύνολο κίτρινων καρτών0
Σύνολο κόκκινων καρτών0
Αναλυτικοί μέσοι όροι ανά αγώνα
Aggregated raw minutesplayed Per Game90.90
Βαθμολογία ανά αγώνα6.94
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.18
Γκολ ανά αγώνα0.10
Ασίστ ανά αγώνα0.10
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.50

Σύνοψη - Dan Hawkins

Αγώνες
10
Μέσα λεπτά
90.9
Μέση βαθμολογία
6.94

Γκολ & ασίστ

Γκολ
1
Ασίστ
1
Συμμετοχές σε γκολ
2
Γκολ ανά αγώνα
0.10
Ασίστ ανά αγώνα
0.10

Πάσες

Συνολικές πάσες
340
Ακριβείς πάσες
244
Πάσες ανά αγώνα
34.0
Ακρίβεια πασών
71.8%

Άμυνα

Τάκλιν
1
Κοψίματα
12
Τάκλιν ανά αγώνα
0.10
Κοψίματα ανά αγώνα
1.20

Πειθαρχία

Φάουλ
2
Κίτρινες κάρτες
0
Κόκκινες κάρτες
0
Φάουλ ανά αγώνα
0.20

Αποτελέσματα ομάδας

Νίκες
6 (60.0%)
Ισοπαλίες
1 (10.0%)
Ήττες
3 (30.0%)

Σύγκριση εντός και εκτός έδρας

Στατιστικό
Εντός
Εκτός
Γκολ/αγώνα
Εντός: 50.0%
Εκτός: 50.0%
Ασίστ/αγώνα
Εντός: 50.0%
Εκτός: 50.0%
Σουτ εντός στόχου/αγώνα
Εντός: 44.4%
Εκτός: 55.6%

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Γκολ/αγώνα
0.10
Ασίστ/αγώνα
0.10
Σουτ εντός στόχου/αγώνα
0.50
Ακριβείς πάσες/αγώνα
24.40

Dan Hawkins — Στατιστικά

τελευταίοι 10 αγώνες

Επισκόπηση

Προφίλ παίκτη Dan Hawkins: αναλύθηκαν 10 αγώνες με 1 γκολ. Χρησιμοποιήστε αυτά τα στατιστικά για τις αγορές σκόρερ.

Αναλυτικά στατιστικά

1 γκολ στην καριέρα. Αναλύστε αυτό το στοιχείο.

Απόδοση

Μέσος όρος 0.1 γκολ και 0.1 ασίστ ανά αγώνα. Σημαντικοί αριθμοί για τη διοργάνωση.

Πρόσφατη φόρμα

Πρόσφατη φόρμα παίκτη: στους τελευταίους 5 αγώνες, ο παίκτης σκόραρε 1 γκολ και έδωσε 1 ασίστ. Αναλύστε αυτή την τρέχουσα τάση σκοραρίσματος.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Ο παίκτης έχει 10 αγώνες. Δείτε στατιστικά ανά γήπεδο.

Τάσεις

Με 10 καταγεγραμμένους αγώνες, αναλύστε τις τάσεις του παίκτη.

Πρόσφατοι αγώνες του/της Dan Hawkins

Πόσα γκολ έχει ο/η Dan Hawkins;

Ο/Η Dan Hawkins έχει 1 γκολ σε 10 αγώνες (όλοι οι 10 αγώνες), με 1 ασίστ ασίστ, 0 κίτρινες κάρτες κίτρινες κάρτες και 0 κόκκινες κάρτες κόκκινες κάρτες.

Πηγή: ιστορικό παρόχου στατιστικών.

F · Wales · ομάδες: Haverfordwest County AFC

Γκολ ανά διαγωνισμό

Σύνολα στο ίδιο δείγμα αγώνων (όλοι οι 10 αγώνες).

Γκολ του/της Dan Hawkins ανά διαγωνισμό: αγώνες, γκολ και ασίστ.
ΔιαγωνισμόςΑγώνεςΓκολΑσίστ
Cymru Premier1011

Ποια είναι η μέση βαθμολογία και το xG του/της Dan Hawkins;

Ο/Η Dan Hawkins έχει μέση βαθμολογία 6,94 (δείγμα: 10 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα) και 0,22 xG ανά αγώνα (δείγμα: 8 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα). Δείγμα: τελευταίοι 10 αγώνες.

Μέση βαθμολογία
6,94

10 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα

Η βαθμολογία (rating) είναι η αξιολόγηση της απόδοσης που δίνει ο πάροχος δεδομένων μετά από κάθε αγώνα, σε κλίμακα από 0 έως 10, συνδυάζοντας ενέργειες με και χωρίς μπάλα. Δημοσιεύουμε τον μέσο όρο των αγώνων στους οποίους ο πάροχος κατέγραψε βαθμολογία.

xG ανά αγώνα
0,22

8 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα

Το xG (expected goals, αναμενόμενα γκολ) μετρά την ποιότητα των σουτ: κάθε σουτ λαμβάνει τιμή από 0 έως 1 με βάση την ιστορική πιθανότητα να γίνει γκολ. Ένα xG 0,50 σε έναν αγώνα σημαίνει μισό αναμενόμενο γκολ από το άθροισμα των σουτ του αγώνα.

Η βαθμολογία και το xG προέρχονται από τον πάροχο δεδομένων αγώνων και δεν υπολογίζονται από το Green365. Οι αγώνες χωρίς καταγραφή από τον πάροχο εξαιρούνται από τον μέσο όρο, και ο παραπάνω αριθμός σας δείχνει ακριβώς πόσοι συμπεριλήφθηκαν — δείτε τη μεθοδολογία.

Παίκτες