Elsa Rinta-Kokko | Στατιστικά | Ποδόσφαιρο

Τρέχουσα ομάδα του Elsa Rinta-Kokko

Έμβλημα της ομάδας EBKΕπαληθευμένη ομάδαEBK

Ποιος είναι ο επόμενος αγώνας του/της Elsa Rinta-Kokko;

Ο επόμενος αγώνας του/της Elsa Rinta-Kokko είναι εναντίον του/της PK-35 Vantaa στο Kansallinen Liiga, στις 18/10 και ώρα 01:00 μ.μ. (ώρα Μπραζίλια).

Συγκρίνετε τον/την Elsa Rinta-Kokko με άλλον παίκτη

Επιλέξτε άλλον παίκτη και δείτε τη στατιστική σύγκριση δίπλα-δίπλα.

Σύγκριση του/της Elsa Rinta-Kokko με

Ακολουθήστε τον/την Elsa Rinta-Kokko

Αποθηκεύστε τον/την Elsa Rinta-Kokko στον λογαριασμό σας για να βρίσκετε τους επόμενους αγώνες και τα στατιστικά όταν επιστρέφετε.

Ακολουθήστε τον/την Elsa Rinta-Kokko

Elsa Rinta-Kokko

1G 1A

τελευταίοι 9 αγώνες
E

Elsa Rinta-Kokko

Παίκτης
9 αγώνες
Ν
Ν
Ν
Η
Ν

Στατιστικά - Elsa Rinta-Kokko

Όλοι οι 9 αγώνες
ΣτατιστικόΤιμή
Σύνοψη
Αγώνες που έπαιξε9
Μέσα λεπτά ανά αγώνα68.00
Μέση βαθμολογία6.61
Ποσοστό νικών ομάδας55.6%
Γκολ ανά αγώνα0.11
Ασίστ ανά αγώνα0.11
Γκολ και ασίστ
Γκολ ανά αγώνα0.11
Ασίστ ανά αγώνα0.11
Συμμετοχές σε γκολ ανά αγώνα0.22
Πάσες και άμυνα
Πάσες ανά αγώνα23.90
Ακρίβεια πασών64.2%
Κοψίματα ανά αγώνα1.33
Ποσοστό επιτυχίας μονομαχιών100.0%
Πειθαρχία
Φάουλ που διέπραξε ανά αγώνα0.33
Σύνολο κίτρινων καρτών0
Σύνολο κόκκινων καρτών0
Αναλυτικοί μέσοι όροι ανά αγώνα
Aggregated raw minutesplayed Per Game68.00
Βαθμολογία ανά αγώνα5.88
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.11
Γκολ ανά αγώνα0.11
Ασίστ ανά αγώνα0.11
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.33

Σύνοψη - Elsa Rinta-Kokko

Αγώνες
9
Μέσα λεπτά
68.0
Μέση βαθμολογία
6.61

Γκολ & ασίστ

Γκολ
1
Ασίστ
1
Συμμετοχές σε γκολ
2
Γκολ ανά αγώνα
0.11
Ασίστ ανά αγώνα
0.11

Πάσες

Συνολικές πάσες
215
Ακριβείς πάσες
138
Πάσες ανά αγώνα
23.9
Ακρίβεια πασών
64.2%

Άμυνα

Τάκλιν
0
Κοψίματα
12
Τάκλιν ανά αγώνα
0.00
Κοψίματα ανά αγώνα
1.33

Πειθαρχία

Φάουλ
3
Κίτρινες κάρτες
0
Κόκκινες κάρτες
0
Φάουλ ανά αγώνα
0.33

Αποτελέσματα ομάδας

Νίκες
5 (55.6%)
Ισοπαλίες
1 (11.1%)
Ήττες
3 (33.3%)

Σύγκριση εντός και εκτός έδρας

Στατιστικό
Εντός
Εκτός
Γκολ/αγώνα
Εντός: 0.0%
Εκτός: 100.0%
Ασίστ/αγώνα
Εντός: 100.0%
Εκτός: 0.0%
Σουτ εντός στόχου/αγώνα
Εντός: 71.4%
Εκτός: 28.6%

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Γκολ/αγώνα
0.11
Ασίστ/αγώνα
0.11
Σουτ εντός στόχου/αγώνα
0.33
Ακριβείς πάσες/αγώνα
15.33

Elsa Rinta-Kokko — Στατιστικά

τελευταίοι 9 αγώνες

Επισκόπηση

Προφίλ παίκτη Elsa Rinta-Kokko: αναλύθηκαν 9 αγώνες με 1 γκολ. Χρησιμοποιήστε αυτά τα στατιστικά για τις αγορές σκόρερ.

Αναλυτικά στατιστικά

1 γκολ στην καριέρα. Αναλύστε αυτό το στοιχείο.

Απόδοση

Μέσος όρος 0.11 γκολ και 0.11 ασίστ ανά αγώνα. Σημαντικοί αριθμοί για τη διοργάνωση.

Πρόσφατη φόρμα

Τρέχουσα φόρμα: 1 γκολ στους τελευταίους 5 αγώνες. Αυτή η φόρμα είναι σημαντική για τη διοργάνωση.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Ο παίκτης έχει 9 αγώνες. Δείτε στατιστικά ανά γήπεδο.

Τάσεις

Με 9 καταγεγραμμένους αγώνες, αναλύστε τις τάσεις του παίκτη.

Πρόσφατοι αγώνες του/της Elsa Rinta-Kokko

Πόσα γκολ έχει ο/η Elsa Rinta-Kokko;

Ο/Η Elsa Rinta-Kokko έχει 1 γκολ σε 9 αγώνες (όλοι οι 9 αγώνες), με 1 ασίστ ασίστ, 0 κίτρινες κάρτες κίτρινες κάρτες και 0 κόκκινες κάρτες κόκκινες κάρτες.

Πηγή: ιστορικό παρόχου στατιστικών.

D · Finland · ομάδες: EBK

Γκολ ανά διαγωνισμό

Σύνολα στο ίδιο δείγμα αγώνων (όλοι οι 9 αγώνες).

Γκολ του/της Elsa Rinta-Kokko ανά διαγωνισμό: αγώνες, γκολ και ασίστ.
ΔιαγωνισμόςΑγώνεςΓκολΑσίστ
Kansallinen Liiga911

Ποια είναι η μέση βαθμολογία και το xG του/της Elsa Rinta-Kokko;

Ο/Η Elsa Rinta-Kokko έχει μέση βαθμολογία 6,61 (δείγμα: 8 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα) και 0,17 xG ανά αγώνα (δείγμα: 6 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα). Δείγμα: τελευταίοι 9 αγώνες.

Μέση βαθμολογία
6,61

8 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα

Η βαθμολογία (rating) είναι η αξιολόγηση της απόδοσης που δίνει ο πάροχος δεδομένων μετά από κάθε αγώνα, σε κλίμακα από 0 έως 10, συνδυάζοντας ενέργειες με και χωρίς μπάλα. Δημοσιεύουμε τον μέσο όρο των αγώνων στους οποίους ο πάροχος κατέγραψε βαθμολογία.

xG ανά αγώνα
0,17

6 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα

Το xG (expected goals, αναμενόμενα γκολ) μετρά την ποιότητα των σουτ: κάθε σουτ λαμβάνει τιμή από 0 έως 1 με βάση την ιστορική πιθανότητα να γίνει γκολ. Ένα xG 0,50 σε έναν αγώνα σημαίνει μισό αναμενόμενο γκολ από το άθροισμα των σουτ του αγώνα.

Η βαθμολογία και το xG προέρχονται από τον πάροχο δεδομένων αγώνων και δεν υπολογίζονται από το Green365. Οι αγώνες χωρίς καταγραφή από τον πάροχο εξαιρούνται από τον μέσο όρο, και ο παραπάνω αριθμός σας δείχνει ακριβώς πόσοι συμπεριλήφθηκαν — δείτε τη μεθοδολογία.

Παίκτες