Victor Eriksson | Στατιστικά | Ποδόσφαιρο

Τρέχουσα ομάδα του Victor Eriksson

Έμβλημα της ομάδας Hammarby IFΕπαληθευμένη ομάδαHammarby IF

Ποιος είναι ο επόμενος αγώνας του/της Victor Eriksson;

Ο επόμενος αγώνας του/της Victor Eriksson είναι εναντίον του/της IF Elfsborg στο Allsvenskan, στις 06/11 και ώρα 03:00 μ.μ. (ώρα Μπραζίλια).

Συγκρίνετε τον/την Victor Eriksson με άλλον παίκτη

Επιλέξτε άλλον παίκτη και δείτε τη στατιστική σύγκριση δίπλα-δίπλα.

Σύγκριση του/της Victor Eriksson με

Ακολουθήστε τον/την Victor Eriksson

Αποθηκεύστε τον/την Victor Eriksson στον λογαριασμό σας για να βρίσκετε τους επόμενους αγώνες και τα στατιστικά όταν επιστρέφετε.

Ακολουθήστε τον/την Victor Eriksson

Victor Eriksson

1G 0A

τελευταίοι 10 αγώνες
Victor Eriksson

Victor Eriksson

Παίκτης
10 αγώνες
Ι
Ν
Η
Η
Ν
Victor Eriksson

Στατιστικά - Victor Eriksson

Όλοι οι 10 αγώνες
ΣτατιστικόΤιμή
Σύνοψη
Αγώνες που έπαιξε10
Μέσα λεπτά ανά αγώνα81.00
Μέση βαθμολογία7.17
Ποσοστό νικών ομάδας40.0%
Γκολ ανά αγώνα0.10
Κίτρινες κάρτες0
Γκολ και ασίστ
Γκολ ανά αγώνα0.10
Συμμετοχές σε γκολ ανά αγώνα0.10
Πάσες και άμυνα
Πάσες ανά αγώνα63.20
Ακρίβεια πασών89.7%
Τάκλιν ανά αγώνα0.80
Κοψίματα ανά αγώνα2.10
Ποσοστό επιτυχίας μονομαχιών100.0%
Πειθαρχία
Φάουλ που διέπραξε ανά αγώνα1.00
Σύνολο κίτρινων καρτών0
Σύνολο κόκκινων καρτών0
Αναλυτικοί μέσοι όροι ανά αγώνα
Aggregated raw minutesplayed Per Game81.00
Βαθμολογία ανά αγώνα4.30
Γκολ ανά αγώνα0.10
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.20
Φάουλ ανά αγώνα1.00
Aggregated raw wasfouled Per Game0.60

Σύνοψη - Victor Eriksson

Αγώνες
10
Μέσα λεπτά
81.0
Μέση βαθμολογία
7.17

Γκολ & ασίστ

Γκολ
1
Ασίστ
0
Συμμετοχές σε γκολ
1
Γκολ ανά αγώνα
0.10
Ασίστ ανά αγώνα
0.00

Πάσες

Συνολικές πάσες
632
Ακριβείς πάσες
567
Πάσες ανά αγώνα
63.2
Ακρίβεια πασών
89.7%

Άμυνα

Τάκλιν
8
Κοψίματα
21
Τάκλιν ανά αγώνα
0.80
Κοψίματα ανά αγώνα
2.10

Πειθαρχία

Φάουλ
10
Κίτρινες κάρτες
0
Κόκκινες κάρτες
0
Φάουλ ανά αγώνα
1.00

Αποτελέσματα ομάδας

Νίκες
4 (40.0%)
Ισοπαλίες
3 (30.0%)
Ήττες
3 (30.0%)

Σύγκριση εντός και εκτός έδρας

Στατιστικό
Εντός
Εκτός
Γκολ/αγώνα
Εντός: 50.0%
Εκτός: 50.0%
Σουτ εντός στόχου/αγώνα
Εντός: 66.7%
Εκτός: 33.3%
Τάκλιν/αγώνα
Εντός: 57.7%
Εκτός: 42.3%

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Γκολ/αγώνα
0.10
Σουτ εντός στόχου/αγώνα
0.20
Ακριβείς πάσες/αγώνα
56.70
Τάκλιν/αγώνα
0.80

Victor Eriksson — Στατιστικά

τελευταίοι 10 αγώνες

Επισκόπηση

Προφίλ παίκτη Victor Eriksson: αναλύθηκαν 10 αγώνες με 1 γκολ. Χρησιμοποιήστε αυτά τα στατιστικά για τις αγορές σκόρερ.

Αναλυτικά στατιστικά

1 γκολ στην καριέρα. Αναλύστε αυτό το στοιχείο.

Απόδοση

Ο παίκτης σκοράρει κατά μέσο όρο 0.1 γκολ ανά αγώνα. Λάβετε υπόψη αυτό το στοιχείο.

Πρόσφατη φόρμα

Πρόσφατη φόρμα: 2 νίκες, 1 ισοπαλίες και 2 ήττες στους τελευταίους αγώνες.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Ο παίκτης έχει 10 αγώνες. Δείτε στατιστικά ανά γήπεδο.

Τάσεις

Με 10 καταγεγραμμένους αγώνες, αναλύστε τις τάσεις του παίκτη.

Πρόσφατοι αγώνες του/της Victor Eriksson

Πόσα γκολ έχει ο/η Victor Eriksson;

Ο/Η Victor Eriksson έχει 1 γκολ σε 10 αγώνες (όλοι οι 10 αγώνες), με 0 ασίστ ασίστ, 0 κίτρινες κάρτες κίτρινες κάρτες και 0 κόκκινες κάρτες κόκκινες κάρτες.

Πηγή: ιστορικό παρόχου στατιστικών.

D · Sweden · ομάδες: Hammarby IF

Γκολ ανά διαγωνισμό

Σύνολα στο ίδιο δείγμα αγώνων (όλοι οι 10 αγώνες).

Γκολ του/της Victor Eriksson ανά διαγωνισμό: αγώνες, γκολ και ασίστ.
ΔιαγωνισμόςΑγώνεςΓκολΑσίστ
Allsvenskan910
Svenska Cupen100

Ποια είναι η μέση βαθμολογία του/της Victor Eriksson;

Ο/Η Victor Eriksson έχει μέση βαθμολογία 7,17 (δείγμα: 6 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα). Δείγμα: τελευταίοι 10 αγώνες.

Μέση βαθμολογία
7,17

6 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα

Η βαθμολογία (rating) είναι η αξιολόγηση της απόδοσης που δίνει ο πάροχος δεδομένων μετά από κάθε αγώνα, σε κλίμακα από 0 έως 10, συνδυάζοντας ενέργειες με και χωρίς μπάλα. Δημοσιεύουμε τον μέσο όρο των αγώνων στους οποίους ο πάροχος κατέγραψε βαθμολογία.

Η βαθμολογία και το xG προέρχονται από τον πάροχο δεδομένων αγώνων και δεν υπολογίζονται από το Green365. Οι αγώνες χωρίς καταγραφή από τον πάροχο εξαιρούνται από τον μέσο όρο, και ο παραπάνω αριθμός σας δείχνει ακριβώς πόσοι συμπεριλήφθηκαν — δείτε τη μεθοδολογία.

Παίκτες