Esteban Aparicio | Στατιστικά | Ποδόσφαιρο

Τρέχουσα ομάδα του Esteban Aparicio

Έμβλημα της ομάδας AD AlcorcónΕπαληθευμένη ομάδαAD Alcorcón

Ποιος είναι ο επόμενος αγώνας του/της Esteban Aparicio;

Ο επόμενος αγώνας του/της Esteban Aparicio είναι εναντίον του/της UD Ibiza στο Primera Federación, στις 25/10 και ώρα 08:00 π.μ. (ώρα Μπραζίλια).

Συγκρίνετε τον/την Esteban Aparicio με άλλον παίκτη

Επιλέξτε άλλον παίκτη και δείτε τη στατιστική σύγκριση δίπλα-δίπλα.

Σύγκριση του/της Esteban Aparicio με

Ακολουθήστε τον/την Esteban Aparicio

Αποθηκεύστε τον/την Esteban Aparicio στον λογαριασμό σας για να βρίσκετε τους επόμενους αγώνες και τα στατιστικά όταν επιστρέφετε.

Ακολουθήστε τον/την Esteban Aparicio

Esteban Aparicio

0G 0A

τελευταίοι 10 αγώνες
Esteban Aparicio

Esteban Aparicio

Παίκτης
10 αγώνες
Ι
Η
Ι
Ι
Ι
Esteban Aparicio

Στατιστικά - Esteban Aparicio

Όλοι οι 10 αγώνες
ΣτατιστικόΤιμή
Σύνοψη
Αγώνες που έπαιξε10
Μέσα λεπτά ανά αγώνα52.40
Μέση βαθμολογία6.59
Ποσοστό νικών ομάδας10.0%
Κίτρινες κάρτες0
Πάσες και άμυνα
Πάσες ανά αγώνα14.90
Ακρίβεια πασών75.8%
Τάκλιν ανά αγώνα0.40
Κοψίματα ανά αγώνα0.50
Ποσοστό επιτυχίας μονομαχιών100.0%
Πειθαρχία
Φάουλ που διέπραξε ανά αγώνα0.80
Σύνολο κίτρινων καρτών0
Σύνολο κόκκινων καρτών0
Αναλυτικοί μέσοι όροι ανά αγώνα
Aggregated raw minutesplayed Per Game52.40
Βαθμολογία ανά αγώνα5.93
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.14
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.40
Φάουλ ανά αγώνα0.80
Aggregated raw wasfouled Per Game0.70

Σύνοψη - Esteban Aparicio

Αγώνες
10
Μέσα λεπτά
52.4
Μέση βαθμολογία
6.59

Πάσες

Συνολικές πάσες
149
Ακριβείς πάσες
113
Πάσες ανά αγώνα
14.9
Ακρίβεια πασών
75.8%

Άμυνα

Τάκλιν
4
Κοψίματα
5
Τάκλιν ανά αγώνα
0.40
Κοψίματα ανά αγώνα
0.50

Πειθαρχία

Φάουλ
8
Κίτρινες κάρτες
0
Κόκκινες κάρτες
0
Φάουλ ανά αγώνα
0.80

Αποτελέσματα ομάδας

Νίκες
1 (10.0%)
Ισοπαλίες
5 (50.0%)
Ήττες
4 (40.0%)

Σύγκριση εντός και εκτός έδρας

Στατιστικό
Εντός
Εκτός
Γκολ/αγώνα
Εντός: 100.0%
Εκτός: 0.0%
Ασίστ/αγώνα
Εντός: 100.0%
Εκτός: 0.0%
Σουτ εντός στόχου/αγώνα
Εντός: 60.0%
Εκτός: 40.0%

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Σουτ εντός στόχου/αγώνα
0.40
Ακριβείς πάσες/αγώνα
11.30
Τάκλιν/αγώνα
0.40
Κοψίματα/αγώνα
0.50

Esteban Aparicio — Στατιστικά

τελευταίοι 10 αγώνες

Επισκόπηση

Ανάλυση του παίκτη Esteban Aparicio σε 10 καταγεγραμμένους αγώνες. Δείτε στατιστικά γκολ, ασίστ και τάσεων αγώνα.

Αναλυτικά στατιστικά

10 αγώνες. Δείτε τα αναλυτικά στατιστικά του παίκτη.

Απόδοση

Ο παίκτης έχει καταγεγραμμένους 10 αγώνες για ανάλυση απόδοσης.

Πρόσφατη φόρμα

Ανάλυση των 5 πρόσφατων αγώνων του παίκτη για τις τρέχουσες τάσεις.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Ο παίκτης έχει 10 αγώνες. Δείτε στατιστικά ανά γήπεδο.

Τάσεις

Με 10 καταγεγραμμένους αγώνες, αναλύστε τις τάσεις του παίκτη.

Πρόσφατοι αγώνες του/της Esteban Aparicio

Πόσα γκολ έχει ο/η Esteban Aparicio;

Ο/Η Esteban Aparicio έχει 0 γκολ σε 10 αγώνες (όλοι οι 10 αγώνες), με 0 ασίστ ασίστ, 0 κίτρινες κάρτες κίτρινες κάρτες και 0 κόκκινες κάρτες κόκκινες κάρτες.

Πηγή: ιστορικό παρόχου στατιστικών.

F · ομάδες: AD Alcorcón

Γκολ ανά διαγωνισμό

Σύνολα στο ίδιο δείγμα αγώνων (όλοι οι 10 αγώνες).

Γκολ του/της Esteban Aparicio ανά διαγωνισμό: αγώνες, γκολ και ασίστ.
ΔιαγωνισμόςΑγώνεςΓκολΑσίστ
Primera Federación1000

Ποια είναι η μέση βαθμολογία και το xG του/της Esteban Aparicio;

Ο/Η Esteban Aparicio έχει μέση βαθμολογία 6,59 (δείγμα: 9 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα) και 0,28 xG ανά αγώνα (δείγμα: 5 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα). Δείγμα: τελευταίοι 10 αγώνες.

Μέση βαθμολογία
6,59

9 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα

Η βαθμολογία (rating) είναι η αξιολόγηση της απόδοσης που δίνει ο πάροχος δεδομένων μετά από κάθε αγώνα, σε κλίμακα από 0 έως 10, συνδυάζοντας ενέργειες με και χωρίς μπάλα. Δημοσιεύουμε τον μέσο όρο των αγώνων στους οποίους ο πάροχος κατέγραψε βαθμολογία.

xG ανά αγώνα
0,28

5 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα

Το xG (expected goals, αναμενόμενα γκολ) μετρά την ποιότητα των σουτ: κάθε σουτ λαμβάνει τιμή από 0 έως 1 με βάση την ιστορική πιθανότητα να γίνει γκολ. Ένα xG 0,50 σε έναν αγώνα σημαίνει μισό αναμενόμενο γκολ από το άθροισμα των σουτ του αγώνα.

Η βαθμολογία και το xG προέρχονται από τον πάροχο δεδομένων αγώνων και δεν υπολογίζονται από το Green365. Οι αγώνες χωρίς καταγραφή από τον πάροχο εξαιρούνται από τον μέσο όρο, και ο παραπάνω αριθμός σας δείχνει ακριβώς πόσοι συμπεριλήφθηκαν — δείτε τη μεθοδολογία.

Παίκτες