Facundo Velazco | Στατιστικά | Ποδόσφαιρο

Τρέχουσα ομάδα του Facundo Velazco

Έμβλημα της ομάδας CobreloaΕπαληθευμένη ομάδαCobreloa

Ποιος είναι ο επόμενος αγώνας του/της Facundo Velazco;

Ο επόμενος αγώνας του/της Facundo Velazco είναι εναντίον του/της Deportes Recoleta στο Liga de Ascenso, στις 17/10 και ώρα 03:00 μ.μ. (ώρα Μπραζίλια).

Συγκρίνετε τον/την Facundo Velazco με άλλον παίκτη

Επιλέξτε άλλον παίκτη και δείτε τη στατιστική σύγκριση δίπλα-δίπλα.

Σύγκριση του/της Facundo Velazco με

Ακολουθήστε τον/την Facundo Velazco

Αποθηκεύστε τον/την Facundo Velazco στον λογαριασμό σας για να βρίσκετε τους επόμενους αγώνες και τα στατιστικά όταν επιστρέφετε.

Ακολουθήστε τον/την Facundo Velazco

Facundo Velazco

1G 0A

τελευταίοι 10 αγώνες
Facundo Velazco

Facundo Velazco

Παίκτης
10 αγώνες
Ν
Η
Ν
Η
Ν
Facundo Velazco

Στατιστικά - Facundo Velazco

Όλοι οι 10 αγώνες
ΣτατιστικόΤιμή
Σύνοψη
Αγώνες που έπαιξε10
Μέσα λεπτά ανά αγώνα60.70
Μέση βαθμολογία6.82
Ποσοστό νικών ομάδας70.0%
Γκολ ανά αγώνα0.10
Κίτρινες κάρτες0
Γκολ και ασίστ
Γκολ ανά αγώνα0.10
Συμμετοχές σε γκολ ανά αγώνα0.10
Πάσες και άμυνα
Πάσες ανά αγώνα22.60
Ακρίβεια πασών70.4%
Τάκλιν ανά αγώνα0.10
Κοψίματα ανά αγώνα0.60
Ποσοστό επιτυχίας μονομαχιών100.0%
Πειθαρχία
Φάουλ που διέπραξε ανά αγώνα0.50
Σύνολο κίτρινων καρτών0
Σύνολο κόκκινων καρτών0
Αναλυτικοί μέσοι όροι ανά αγώνα
Aggregated raw minutesplayed Per Game60.70
Βαθμολογία ανά αγώνα6.82
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.08
Γκολ ανά αγώνα0.10
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.80
Φάουλ ανά αγώνα0.50

Σύνοψη - Facundo Velazco

Αγώνες
10
Μέσα λεπτά
60.7
Μέση βαθμολογία
6.82

Γκολ & ασίστ

Γκολ
1
Ασίστ
0
Συμμετοχές σε γκολ
1
Γκολ ανά αγώνα
0.10
Ασίστ ανά αγώνα
0.00

Πάσες

Συνολικές πάσες
226
Ακριβείς πάσες
159
Πάσες ανά αγώνα
22.6
Ακρίβεια πασών
70.4%

Άμυνα

Τάκλιν
1
Κοψίματα
6
Τάκλιν ανά αγώνα
0.10
Κοψίματα ανά αγώνα
0.60

Πειθαρχία

Φάουλ
5
Κίτρινες κάρτες
0
Κόκκινες κάρτες
0
Φάουλ ανά αγώνα
0.50

Αποτελέσματα ομάδας

Νίκες
7 (70.0%)
Ισοπαλίες
0 (0.0%)
Ήττες
3 (30.0%)

Σύγκριση εντός και εκτός έδρας

Στατιστικό
Εντός
Εκτός
Γκολ/αγώνα
Εντός: 50.0%
Εκτός: 50.0%
Ασίστ/αγώνα
Εντός: 100.0%
Εκτός: 0.0%
Σουτ εντός στόχου/αγώνα
Εντός: 81.8%
Εκτός: 18.2%

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Γκολ/αγώνα
0.10
Σουτ εντός στόχου/αγώνα
0.80
Ακριβείς πάσες/αγώνα
15.90
Τάκλιν/αγώνα
0.10

Facundo Velazco — Στατιστικά

τελευταίοι 10 αγώνες

Επισκόπηση

Προφίλ παίκτη Facundo Velazco: αναλύθηκαν 10 αγώνες με 1 γκολ. Χρησιμοποιήστε αυτά τα στατιστικά για τις αγορές σκόρερ.

Αναλυτικά στατιστικά

1 γκολ στην καριέρα. Αναλύστε αυτό το στοιχείο.

Απόδοση

Ο παίκτης σκοράρει κατά μέσο όρο 0.1 γκολ ανά αγώνα. Λάβετε υπόψη αυτό το στοιχείο.

Πρόσφατη φόρμα

Τρέχουσα φόρμα: 1 γκολ στους τελευταίους 5 αγώνες. Αυτή η φόρμα είναι σημαντική για τη διοργάνωση.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Ο παίκτης έχει 10 αγώνες. Δείτε στατιστικά ανά γήπεδο.

Τάσεις

Με 10 καταγεγραμμένους αγώνες, αναλύστε τις τάσεις του παίκτη.

Πρόσφατοι αγώνες του/της Facundo Velazco

Πόσα γκολ έχει ο/η Facundo Velazco;

Ο/Η Facundo Velazco έχει 1 γκολ σε 10 αγώνες (όλοι οι 10 αγώνες), με 0 ασίστ ασίστ, 0 κίτρινες κάρτες κίτρινες κάρτες και 0 κόκκινες κάρτες κόκκινες κάρτες.

Πηγή: ιστορικό παρόχου στατιστικών.

M · Argentina · ομάδες: Cobreloa, San Marcos de Arica

Γκολ ανά διαγωνισμό

Σύνολα στο ίδιο δείγμα αγώνων (όλοι οι 10 αγώνες).

Γκολ του/της Facundo Velazco ανά διαγωνισμό: αγώνες, γκολ και ασίστ.
ΔιαγωνισμόςΑγώνεςΓκολΑσίστ
Liga de Ascenso1010

Ποια είναι η μέση βαθμολογία και το xG του/της Facundo Velazco;

Ο/Η Facundo Velazco έχει μέση βαθμολογία 6,82 (δείγμα: 10 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα) και 0,13 xG ανά αγώνα (δείγμα: 6 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα). Δείγμα: τελευταίοι 10 αγώνες.

Μέση βαθμολογία
6,82

10 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα

Η βαθμολογία (rating) είναι η αξιολόγηση της απόδοσης που δίνει ο πάροχος δεδομένων μετά από κάθε αγώνα, σε κλίμακα από 0 έως 10, συνδυάζοντας ενέργειες με και χωρίς μπάλα. Δημοσιεύουμε τον μέσο όρο των αγώνων στους οποίους ο πάροχος κατέγραψε βαθμολογία.

xG ανά αγώνα
0,13

6 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα

Το xG (expected goals, αναμενόμενα γκολ) μετρά την ποιότητα των σουτ: κάθε σουτ λαμβάνει τιμή από 0 έως 1 με βάση την ιστορική πιθανότητα να γίνει γκολ. Ένα xG 0,50 σε έναν αγώνα σημαίνει μισό αναμενόμενο γκολ από το άθροισμα των σουτ του αγώνα.

Η βαθμολογία και το xG προέρχονται από τον πάροχο δεδομένων αγώνων και δεν υπολογίζονται από το Green365. Οι αγώνες χωρίς καταγραφή από τον πάροχο εξαιρούνται από τον μέσο όρο, και ο παραπάνω αριθμός σας δείχνει ακριβώς πόσοι συμπεριλήφθηκαν — δείτε τη μεθοδολογία.

Παίκτες