Grayson Elmquist | Στατιστικά | Ποδόσφαιρο

Τρέχουσα ομάδα του Grayson Elmquist

Έμβλημα της ομάδας Michigan WolverinesΕπαληθευμένη ομάδαMichigan Wolverines

Συγκρίνετε τον/την Grayson Elmquist με άλλον παίκτη

Επιλέξτε άλλον παίκτη και δείτε τη στατιστική σύγκριση δίπλα-δίπλα.

Σύγκριση του/της Grayson Elmquist με

Grayson Elmquist

4G 0A

τελευταίοι 10 αγώνες
Grayson Elmquist

Grayson Elmquist

Παίκτης
10 αγώνες
Η
Ν
Ι
Ν
Ν
Grayson Elmquist

Στατιστικά - Grayson Elmquist

Όλοι οι 10 αγώνες
ΣτατιστικόΤιμή
Σύνοψη
Αγώνες που έπαιξε10
Μέσα λεπτά ανά αγώνα79.50
Μέση βαθμολογία6.96
Ποσοστό νικών ομάδας60.0%
Γκολ ανά αγώνα0.40
Κίτρινες κάρτες0
Γκολ και ασίστ
Γκολ ανά αγώνα0.40
Συμμετοχές σε γκολ ανά αγώνα0.40
Πάσες και άμυνα
Πάσες ανά αγώνα10.80
Ακρίβεια πασών77.8%
Τάκλιν ανά αγώνα0.20
Κοψίματα ανά αγώνα0.50
Ποσοστό επιτυχίας μονομαχιών100.0%
Πειθαρχία
Φάουλ που διέπραξε ανά αγώνα0.10
Σύνολο κίτρινων καρτών0
Σύνολο κόκκινων καρτών0
Αναλυτικοί μέσοι όροι ανά αγώνα
Aggregated raw minutesplayed Per Game79.50
Βαθμολογία ανά αγώνα6.96
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.36
Γκολ ανά αγώνα0.40
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.80
Φάουλ ανά αγώνα0.10

Σύνοψη - Grayson Elmquist

Αγώνες
10
Μέσα λεπτά
79.5
Μέση βαθμολογία
6.96

Γκολ & ασίστ

Γκολ
4
Ασίστ
0
Συμμετοχές σε γκολ
4
Γκολ ανά αγώνα
0.40
Ασίστ ανά αγώνα
0.00

Πάσες

Συνολικές πάσες
108
Ακριβείς πάσες
84
Πάσες ανά αγώνα
10.8
Ακρίβεια πασών
77.8%

Άμυνα

Τάκλιν
2
Κοψίματα
5
Τάκλιν ανά αγώνα
0.20
Κοψίματα ανά αγώνα
0.50

Πειθαρχία

Φάουλ
1
Κίτρινες κάρτες
0
Κόκκινες κάρτες
0
Φάουλ ανά αγώνα
0.10

Αποτελέσματα ομάδας

Νίκες
6 (60.0%)
Ισοπαλίες
1 (10.0%)
Ήττες
3 (30.0%)

Σύγκριση εντός και εκτός έδρας

Στατιστικό
Εντός
Εκτός
Γκολ/αγώνα
Εντός: 39.8%
Εκτός: 60.2%
Σουτ εντός στόχου/αγώνα
Εντός: 44.7%
Εκτός: 55.3%
Τάκλιν/αγώνα
Εντός: 50.0%
Εκτός: 50.0%

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Γκολ/αγώνα
0.40
Σουτ εντός στόχου/αγώνα
0.80
Ακριβείς πάσες/αγώνα
8.40
Τάκλιν/αγώνα
0.20

Grayson Elmquist — Στατιστικά

τελευταίοι 10 αγώνες

Επισκόπηση

Προφίλ παίκτη Grayson Elmquist: αναλύθηκαν 10 αγώνες με 4 γκολ. Χρησιμοποιήστε αυτά τα στατιστικά για τις αγορές σκόρερ.

Αναλυτικά στατιστικά

4 γκολ στην καριέρα. Αναλύστε αυτό το στοιχείο.

Απόδοση

Ο παίκτης σκοράρει κατά μέσο όρο 0.4 γκολ ανά αγώνα. Λάβετε υπόψη αυτό το στοιχείο.

Πρόσφατη φόρμα

Τρέχουσα φόρμα: 1 γκολ στους τελευταίους 5 αγώνες. Αυτή η φόρμα είναι σημαντική για τη διοργάνωση.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Ο παίκτης έχει 10 αγώνες. Δείτε στατιστικά ανά γήπεδο.

Τάσεις

Με 10 καταγεγραμμένους αγώνες, αναλύστε τις τάσεις του παίκτη.

Πρόσφατοι αγώνες του/της Grayson Elmquist

Πόσα γκολ έχει ο/η Grayson Elmquist;

Ο/Η Grayson Elmquist έχει 4 γκολ σε 10 αγώνες (όλοι οι 10 αγώνες), με 0 ασίστ ασίστ, 0 κίτρινες κάρτες κίτρινες κάρτες και 0 κόκκινες κάρτες κόκκινες κάρτες.

Πηγή: ιστορικό παρόχου στατιστικών.

F · USA · ομάδες: Michigan Wolverines

Γκολ ανά διαγωνισμό

Σύνολα στο ίδιο δείγμα αγώνων (όλοι οι 10 αγώνες).

Γκολ του/της Grayson Elmquist ανά διαγωνισμό: αγώνες, γκολ και ασίστ.
ΔιαγωνισμόςΑγώνεςΓκολΑσίστ
NCAA1040

Ποια είναι η μέση βαθμολογία και το xG του/της Grayson Elmquist;

Ο/Η Grayson Elmquist έχει μέση βαθμολογία 6,96 (δείγμα: 10 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα) και 0,45 xG ανά αγώνα (δείγμα: 8 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα). Δείγμα: τελευταίοι 10 αγώνες.

Μέση βαθμολογία
6,96

10 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα

Η βαθμολογία (rating) είναι η αξιολόγηση της απόδοσης που δίνει ο πάροχος δεδομένων μετά από κάθε αγώνα, σε κλίμακα από 0 έως 10, συνδυάζοντας ενέργειες με και χωρίς μπάλα. Δημοσιεύουμε τον μέσο όρο των αγώνων στους οποίους ο πάροχος κατέγραψε βαθμολογία.

xG ανά αγώνα
0,45

8 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα

Το xG (expected goals, αναμενόμενα γκολ) μετρά την ποιότητα των σουτ: κάθε σουτ λαμβάνει τιμή από 0 έως 1 με βάση την ιστορική πιθανότητα να γίνει γκολ. Ένα xG 0,50 σε έναν αγώνα σημαίνει μισό αναμενόμενο γκολ από το άθροισμα των σουτ του αγώνα.

Η βαθμολογία και το xG προέρχονται από τον πάροχο δεδομένων αγώνων και δεν υπολογίζονται από το Green365. Οι αγώνες χωρίς καταγραφή από τον πάροχο εξαιρούνται από τον μέσο όρο, και ο παραπάνω αριθμός σας δείχνει ακριβώς πόσοι συμπεριλήφθηκαν — δείτε τη μεθοδολογία.

Παίκτες