Iman Griffith | Στατιστικά | Ποδόσφαιρο

Τρέχουσα ομάδα του Iman Griffith

Έμβλημα της ομάδας Pyunik YerevanΕπαληθευμένη ομάδαPyunik Yerevan

Ποιος είναι ο επόμενος αγώνας του/της Iman Griffith;

Ο επόμενος αγώνας του/της Iman Griffith είναι εναντίον του/της FC Noah στο Armenian Premier League, στις 18/10 και ώρα 01:00 μ.μ. (ώρα Μπραζίλια).

Συγκρίνετε τον/την Iman Griffith με άλλον παίκτη

Επιλέξτε άλλον παίκτη και δείτε τη στατιστική σύγκριση δίπλα-δίπλα.

Σύγκριση του/της Iman Griffith με

Ακολουθήστε τον/την Iman Griffith

Αποθηκεύστε τον/την Iman Griffith στον λογαριασμό σας για να βρίσκετε τους επόμενους αγώνες και τα στατιστικά όταν επιστρέφετε.

Ακολουθήστε τον/την Iman Griffith

Iman Griffith

1G 0A

τελευταίοι 10 αγώνες
Iman Griffith

Iman Griffith

Παίκτης
10 αγώνες
Ι
Η
Ι
Ι
Ν
Iman Griffith

Στατιστικά - Iman Griffith

Όλοι οι 10 αγώνες
ΣτατιστικόΤιμή
Σύνοψη
Αγώνες που έπαιξε10
Μέσα λεπτά ανά αγώνα56.70
Μέση βαθμολογία6.84
Ποσοστό νικών ομάδας20.0%
Γκολ ανά αγώνα0.10
Κίτρινες κάρτες0
Γκολ και ασίστ
Γκολ ανά αγώνα0.10
Συμμετοχές σε γκολ ανά αγώνα0.10
Πάσες και άμυνα
Πάσες ανά αγώνα20.00
Ακρίβεια πασών82.5%
Τάκλιν ανά αγώνα1.10
Κοψίματα ανά αγώνα0.10
Ποσοστό επιτυχίας μονομαχιών100.0%
Πειθαρχία
Φάουλ που διέπραξε ανά αγώνα0.20
Σύνολο κίτρινων καρτών0
Σύνολο κόκκινων καρτών0
Αναλυτικοί μέσοι όροι ανά αγώνα
Aggregated raw minutesplayed Per Game56.70
Βαθμολογία ανά αγώνα5.47
Γκολ ανά αγώνα0.10
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.50
Φάουλ ανά αγώνα0.20
Aggregated raw wasfouled Per Game0.60

Σύνοψη - Iman Griffith

Αγώνες
10
Μέσα λεπτά
56.7
Μέση βαθμολογία
6.84

Γκολ & ασίστ

Γκολ
1
Ασίστ
0
Συμμετοχές σε γκολ
1
Γκολ ανά αγώνα
0.10
Ασίστ ανά αγώνα
0.00

Πάσες

Συνολικές πάσες
200
Ακριβείς πάσες
165
Πάσες ανά αγώνα
20.0
Ακρίβεια πασών
82.5%

Άμυνα

Τάκλιν
11
Κοψίματα
1
Τάκλιν ανά αγώνα
1.10
Κοψίματα ανά αγώνα
0.10

Πειθαρχία

Φάουλ
2
Κίτρινες κάρτες
0
Κόκκινες κάρτες
0
Φάουλ ανά αγώνα
0.20

Αποτελέσματα ομάδας

Νίκες
2 (20.0%)
Ισοπαλίες
4 (40.0%)
Ήττες
4 (40.0%)

Σύγκριση εντός και εκτός έδρας

Στατιστικό
Εντός
Εκτός
Γκολ/αγώνα
Εντός: 33.3%
Εκτός: 66.7%
Ασίστ/αγώνα
Εντός: 0.0%
Εκτός: 100.0%
Σουτ εντός στόχου/αγώνα
Εντός: 28.6%
Εκτός: 71.4%

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Γκολ/αγώνα
0.10
Σουτ εντός στόχου/αγώνα
0.50
Ακριβείς πάσες/αγώνα
16.50
Τάκλιν/αγώνα
1.10

Iman Griffith — Στατιστικά

τελευταίοι 10 αγώνες

Επισκόπηση

Προφίλ παίκτη Iman Griffith: αναλύθηκαν 10 αγώνες με 1 γκολ. Χρησιμοποιήστε αυτά τα στατιστικά για τις αγορές σκόρερ.

Αναλυτικά στατιστικά

1 γκολ στην καριέρα. Αναλύστε αυτό το στοιχείο.

Απόδοση

Ο παίκτης σκοράρει κατά μέσο όρο 0.1 γκολ ανά αγώνα. Λάβετε υπόψη αυτό το στοιχείο.

Πρόσφατη φόρμα

Πρόσφατη φόρμα: 1 νίκες, 3 ισοπαλίες και 1 ήττες στους τελευταίους αγώνες.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Ο παίκτης έχει 10 αγώνες. Δείτε στατιστικά ανά γήπεδο.

Τάσεις

Με 10 καταγεγραμμένους αγώνες, αναλύστε τις τάσεις του παίκτη.

Πρόσφατοι αγώνες του/της Iman Griffith

Πόσα γκολ έχει ο/η Iman Griffith;

Ο/Η Iman Griffith έχει 1 γκολ σε 10 αγώνες (όλοι οι 10 αγώνες), με 0 ασίστ ασίστ, 0 κίτρινες κάρτες κίτρινες κάρτες και 0 κόκκινες κάρτες κόκκινες κάρτες.

Πηγή: ιστορικό παρόχου στατιστικών.

F · Netherlands · ομάδες: Pyunik Yerevan, Roda JC Kerkrade

Γκολ ανά διαγωνισμό

Σύνολα στο ίδιο δείγμα αγώνων (όλοι οι 10 αγώνες).

Γκολ του/της Iman Griffith ανά διαγωνισμό: αγώνες, γκολ και ασίστ.
ΔιαγωνισμόςΑγώνεςΓκολΑσίστ
Eerste Divisie710
UEFA Conference League200
VriendenLoterij Eredivisie100

Ποια είναι η μέση βαθμολογία του/της Iman Griffith;

Ο/Η Iman Griffith έχει μέση βαθμολογία 6,84 (δείγμα: 8 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα). Δείγμα: τελευταίοι 10 αγώνες.

Μέση βαθμολογία
6,84

8 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα

Η βαθμολογία (rating) είναι η αξιολόγηση της απόδοσης που δίνει ο πάροχος δεδομένων μετά από κάθε αγώνα, σε κλίμακα από 0 έως 10, συνδυάζοντας ενέργειες με και χωρίς μπάλα. Δημοσιεύουμε τον μέσο όρο των αγώνων στους οποίους ο πάροχος κατέγραψε βαθμολογία.

Η βαθμολογία και το xG προέρχονται από τον πάροχο δεδομένων αγώνων και δεν υπολογίζονται από το Green365. Οι αγώνες χωρίς καταγραφή από τον πάροχο εξαιρούνται από τον μέσο όρο, και ο παραπάνω αριθμός σας δείχνει ακριβώς πόσοι συμπεριλήφθηκαν — δείτε τη μεθοδολογία.

Παίκτες