Guillermo Soto | Στατιστικά | Ποδόσφαιρο

Τρέχουσα ομάδα του Guillermo Soto

Έμβλημα της ομάδας TigreΕπαληθευμένη ομάδαTigre

Ποιος είναι ο επόμενος αγώνας του/της Guillermo Soto;

Ο επόμενος αγώνας του/της Guillermo Soto είναι εναντίον του/της Atlético Tucumán στο Liga Profesional de Fútbol, στις 23/10 και ώρα 09:15 μ.μ. (ώρα Μπραζίλια).

Συγκρίνετε τον/την Guillermo Soto με άλλον παίκτη

Επιλέξτε άλλον παίκτη και δείτε τη στατιστική σύγκριση δίπλα-δίπλα.

Σύγκριση του/της Guillermo Soto με

Ακολουθήστε τον/την Guillermo Soto

Αποθηκεύστε τον/την Guillermo Soto στον λογαριασμό σας για να βρίσκετε τους επόμενους αγώνες και τα στατιστικά όταν επιστρέφετε.

Ακολουθήστε τον/την Guillermo Soto

Guillermo Soto

0G 0A

τελευταίοι 10 αγώνες
Guillermo Soto

Guillermo Soto

Παίκτης
10 αγώνες
Η
Ν
Ι
Ι
Ν
Guillermo Soto

Στατιστικά - Guillermo Soto

Όλοι οι 10 αγώνες
ΣτατιστικόΤιμή
Σύνοψη
Αγώνες που έπαιξε10
Μέσα λεπτά ανά αγώνα27.70
Μέση βαθμολογία6.56
Ποσοστό νικών ομάδας20.0%
Κίτρινες κάρτες0
Πάσες και άμυνα
Πάσες ανά αγώνα11.00
Ακρίβεια πασών79.1%
Τάκλιν ανά αγώνα0.60
Κοψίματα ανά αγώνα0.20
Ποσοστό επιτυχίας μονομαχιών100.0%
Πειθαρχία
Φάουλ που διέπραξε ανά αγώνα0.40
Σύνολο κίτρινων καρτών0
Σύνολο κόκκινων καρτών0
Αναλυτικοί μέσοι όροι ανά αγώνα
Aggregated raw minutesplayed Per Game27.70
Βαθμολογία ανά αγώνα3.28
Φάουλ ανά αγώνα0.40
Aggregated raw wasfouled Per Game0.10
Aggregated raw totalpasses Per Game11.00
Aggregated raw accuratepasses Per Game8.70

Σύνοψη - Guillermo Soto

Αγώνες
10
Μέσα λεπτά
27.7
Μέση βαθμολογία
6.56

Πάσες

Συνολικές πάσες
110
Ακριβείς πάσες
87
Πάσες ανά αγώνα
11.0
Ακρίβεια πασών
79.1%

Άμυνα

Τάκλιν
6
Κοψίματα
2
Τάκλιν ανά αγώνα
0.60
Κοψίματα ανά αγώνα
0.20

Πειθαρχία

Φάουλ
4
Κίτρινες κάρτες
0
Κόκκινες κάρτες
0
Φάουλ ανά αγώνα
0.40

Αποτελέσματα ομάδας

Νίκες
2 (20.0%)
Ισοπαλίες
4 (40.0%)
Ήττες
4 (40.0%)

Σύγκριση εντός και εκτός έδρας

Στατιστικό
Εντός
Εκτός
Ασίστ/αγώνα
Εντός: 100.0%
Εκτός: 0.0%
Τάκλιν/αγώνα
Εντός: 46.7%
Εκτός: 53.3%
Φάουλ/αγώνα
Εντός: 52.9%
Εκτός: 47.1%
Ποσοστό νικών
Εντός: 40.0%
Εκτός: 20.0%

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Ακριβείς πάσες/αγώνα
8.70
Τάκλιν/αγώνα
0.60
Κοψίματα/αγώνα
0.20
Αερινές μονομαχίες/αγώνα
0.20

Guillermo Soto — Στατιστικά

τελευταίοι 10 αγώνες

Επισκόπηση

Ανάλυση του παίκτη Guillermo Soto σε 10 καταγεγραμμένους αγώνες. Δείτε στατιστικά γκολ, ασίστ και τάσεων αγώνα.

Αναλυτικά στατιστικά

10 αγώνες. Δείτε τα αναλυτικά στατιστικά του παίκτη.

Απόδοση

Ο παίκτης έχει καταγεγραμμένους 10 αγώνες για ανάλυση απόδοσης.

Πρόσφατη φόρμα

Πρόσφατη φόρμα: 2 νίκες, 2 ισοπαλίες και 1 ήττες στους τελευταίους αγώνες.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Ο παίκτης έχει 10 αγώνες. Δείτε στατιστικά ανά γήπεδο.

Τάσεις

Με 10 καταγεγραμμένους αγώνες, αναλύστε τις τάσεις του παίκτη.

Πρόσφατοι αγώνες του/της Guillermo Soto

Πόσα γκολ έχει ο/η Guillermo Soto;

Ο/Η Guillermo Soto έχει 0 γκολ σε 10 αγώνες (όλοι οι 10 αγώνες), με 0 ασίστ ασίστ, 0 κίτρινες κάρτες κίτρινες κάρτες και 0 κόκκινες κάρτες κόκκινες κάρτες.

Πηγή: ιστορικό παρόχου στατιστικών.

D · Chile · ομάδες: Tigre

Γκολ ανά διαγωνισμό

Σύνολα στο ίδιο δείγμα αγώνων (όλοι οι 10 αγώνες).

Γκολ του/της Guillermo Soto ανά διαγωνισμό: αγώνες, γκολ και ασίστ.
ΔιαγωνισμόςΑγώνεςΓκολΑσίστ
Liga Profesional de Fútbol500
CONMEBOL Sudamericana500

Ποια είναι η μέση βαθμολογία του/της Guillermo Soto;

Ο/Η Guillermo Soto έχει μέση βαθμολογία 6,56 (δείγμα: 5 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα). Δείγμα: τελευταίοι 10 αγώνες.

Μέση βαθμολογία
6,56

5 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα

Η βαθμολογία (rating) είναι η αξιολόγηση της απόδοσης που δίνει ο πάροχος δεδομένων μετά από κάθε αγώνα, σε κλίμακα από 0 έως 10, συνδυάζοντας ενέργειες με και χωρίς μπάλα. Δημοσιεύουμε τον μέσο όρο των αγώνων στους οποίους ο πάροχος κατέγραψε βαθμολογία.

Η βαθμολογία και το xG προέρχονται από τον πάροχο δεδομένων αγώνων και δεν υπολογίζονται από το Green365. Οι αγώνες χωρίς καταγραφή από τον πάροχο εξαιρούνται από τον μέσο όρο, και ο παραπάνω αριθμός σας δείχνει ακριβώς πόσοι συμπεριλήφθηκαν — δείτε τη μεθοδολογία.

Παίκτες