Ivan Escobares | Στατιστικά | Ποδόσφαιρο

Τρέχουσα ομάδα του Ivan Escobares

Έμβλημα της ομάδας Juventud Unida UniversitarioΕπαληθευμένη ομάδαJuventud Unida Universitario

Συγκρίνετε τον/την Ivan Escobares με άλλον παίκτη

Επιλέξτε άλλον παίκτη και δείτε τη στατιστική σύγκριση δίπλα-δίπλα.

Σύγκριση του/της Ivan Escobares με

Ivan Escobares

0G 0A

τελευταίοι 9 αγώνες
I

Ivan Escobares

Παίκτης
9 αγώνες
Η
Ι
Η
Ι
Η

Στατιστικά - Ivan Escobares

Όλοι οι 9 αγώνες
ΣτατιστικόΤιμή
Σύνοψη
Αγώνες που έπαιξε9
Μέσα λεπτά ανά αγώνα37.10
Μέση βαθμολογία6.41
Ποσοστό νικών ομάδας11.1%
Κίτρινες κάρτες0
Πάσες και άμυνα
Πάσες ανά αγώνα6.00
Ακρίβεια πασών63.0%
Τάκλιν ανά αγώνα0.22
Κοψίματα ανά αγώνα0.33
Ποσοστό επιτυχίας μονομαχιών100.0%
Πειθαρχία
Φάουλ που διέπραξε ανά αγώνα0.44
Σύνολο κίτρινων καρτών0
Σύνολο κόκκινων καρτών0
Αναλυτικοί μέσοι όροι ανά αγώνα
Aggregated raw minutesplayed Per Game37.11
Βαθμολογία ανά αγώνα5.70
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.01
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.11
Φάουλ ανά αγώνα0.44
Aggregated raw wasfouled Per Game0.33

Σύνοψη - Ivan Escobares

Αγώνες
9
Μέσα λεπτά
37.1
Μέση βαθμολογία
6.41

Πάσες

Συνολικές πάσες
54
Ακριβείς πάσες
34
Πάσες ανά αγώνα
6.0
Ακρίβεια πασών
63.0%

Άμυνα

Τάκλιν
2
Κοψίματα
3
Τάκλιν ανά αγώνα
0.22
Κοψίματα ανά αγώνα
0.33

Πειθαρχία

Φάουλ
4
Κίτρινες κάρτες
0
Κόκκινες κάρτες
0
Φάουλ ανά αγώνα
0.44

Αποτελέσματα ομάδας

Νίκες
1 (11.1%)
Ισοπαλίες
4 (44.4%)
Ήττες
4 (44.4%)

Σύγκριση εντός και εκτός έδρας

Στατιστικό
Εντός
Εκτός
Σουτ εντός στόχου/αγώνα
Εντός: 0.0%
Εκτός: 100.0%
Τάκλιν/αγώνα
Εντός: 0.0%
Εκτός: 100.0%
Φάουλ/αγώνα
Εντός: 55.6%
Εκτός: 44.4%
Ποσοστό νικών
Εντός: 25.0%
Εκτός: 0.0%

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Σουτ εντός στόχου/αγώνα
0.11
Ακριβείς πάσες/αγώνα
3.78
Τάκλιν/αγώνα
0.22
Κοψίματα/αγώνα
0.33

Ivan Escobares — Στατιστικά

τελευταίοι 9 αγώνες

Επισκόπηση

Ανάλυση του παίκτη Ivan Escobares σε 9 καταγεγραμμένους αγώνες. Δείτε στατιστικά γκολ, ασίστ και τάσεων αγώνα.

Αναλυτικά στατιστικά

9 αγώνες. Δείτε τα αναλυτικά στατιστικά του παίκτη.

Απόδοση

Ο παίκτης έχει καταγεγραμμένους 9 αγώνες για ανάλυση απόδοσης.

Πρόσφατη φόρμα

Ανάλυση των 5 πρόσφατων αγώνων του παίκτη για τις τρέχουσες τάσεις.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Ο παίκτης έχει 9 αγώνες. Δείτε στατιστικά ανά γήπεδο.

Τάσεις

Με 9 καταγεγραμμένους αγώνες, αναλύστε τις τάσεις του παίκτη.

Πρόσφατοι αγώνες του/της Ivan Escobares

Πόσα γκολ έχει ο/η Ivan Escobares;

Ο/Η Ivan Escobares έχει 0 γκολ σε 9 αγώνες (όλοι οι 9 αγώνες), με 0 ασίστ ασίστ, 0 κίτρινες κάρτες κίτρινες κάρτες και 0 κόκκινες κάρτες κόκκινες κάρτες.

Πηγή: ιστορικό παρόχου στατιστικών.

F · Argentina · ομάδες: Juventud Unida Universitario

Γκολ ανά διαγωνισμό

Σύνολα στο ίδιο δείγμα αγώνων (όλοι οι 9 αγώνες).

Γκολ του/της Ivan Escobares ανά διαγωνισμό: αγώνες, γκολ και ασίστ.
ΔιαγωνισμόςΑγώνεςΓκολΑσίστ
Torneo Federal A900

Ποια είναι η μέση βαθμολογία του/της Ivan Escobares;

Ο/Η Ivan Escobares έχει μέση βαθμολογία 6,41 (δείγμα: 8 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα). Δείγμα: τελευταίοι 9 αγώνες.

Μέση βαθμολογία
6,41

8 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα

Η βαθμολογία (rating) είναι η αξιολόγηση της απόδοσης που δίνει ο πάροχος δεδομένων μετά από κάθε αγώνα, σε κλίμακα από 0 έως 10, συνδυάζοντας ενέργειες με και χωρίς μπάλα. Δημοσιεύουμε τον μέσο όρο των αγώνων στους οποίους ο πάροχος κατέγραψε βαθμολογία.

Η βαθμολογία και το xG προέρχονται από τον πάροχο δεδομένων αγώνων και δεν υπολογίζονται από το Green365. Οι αγώνες χωρίς καταγραφή από τον πάροχο εξαιρούνται από τον μέσο όρο, και ο παραπάνω αριθμός σας δείχνει ακριβώς πόσοι συμπεριλήφθηκαν — δείτε τη μεθοδολογία.

Παίκτες