Ivan Schranz | Στατιστικά | Ποδόσφαιρο

Τρέχουσα ομάδα του Ivan Schranz

Έμβλημα της ομάδας SK Slavia PrahaΕπαληθευμένη ομάδαSK Slavia Praha

Ποιος είναι ο επόμενος αγώνας του/της Ivan Schranz;

Ο επόμενος αγώνας του/της Ivan Schranz είναι εναντίον του/της Fenerbahçe στο UEFA Champions League, στις 20/10 και ώρα 01:45 μ.μ. (ώρα Μπραζίλια).

Συγκρίνετε τον/την Ivan Schranz με άλλον παίκτη

Επιλέξτε άλλον παίκτη και δείτε τη στατιστική σύγκριση δίπλα-δίπλα.

Σύγκριση του/της Ivan Schranz με

Ακολουθήστε τον/την Ivan Schranz

Αποθηκεύστε τον/την Ivan Schranz στον λογαριασμό σας για να βρίσκετε τους επόμενους αγώνες και τα στατιστικά όταν επιστρέφετε.

Ακολουθήστε τον/την Ivan Schranz

Ivan Schranz

0G 0A

τελευταίοι 10 αγώνες
Ivan Schranz

Ivan Schranz

Παίκτης
10 αγώνες
Ν
Ν
Η
Ν
Ν
Ivan Schranz

Στατιστικά - Ivan Schranz

Όλοι οι 10 αγώνες
ΣτατιστικόΤιμή
Σύνοψη
Αγώνες που έπαιξε10
Μέσα λεπτά ανά αγώνα34.70
Μέση βαθμολογία6.49
Ποσοστό νικών ομάδας80.0%
Κίτρινες κάρτες0
Πάσες και άμυνα
Πάσες ανά αγώνα9.40
Ακρίβεια πασών77.7%
Τάκλιν ανά αγώνα0.80
Κοψίματα ανά αγώνα0.10
Ποσοστό επιτυχίας μονομαχιών100.0%
Πειθαρχία
Φάουλ που διέπραξε ανά αγώνα0.60
Σύνολο κίτρινων καρτών0
Σύνολο κόκκινων καρτών0
Αναλυτικοί μέσοι όροι ανά αγώνα
Aggregated raw minutesplayed Per Game34.70
Βαθμολογία ανά αγώνα4.54
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.07
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.10
Φάουλ ανά αγώνα0.60
Aggregated raw totalpasses Per Game9.40

Σύνοψη - Ivan Schranz

Αγώνες
10
Μέσα λεπτά
34.7
Μέση βαθμολογία
6.49

Πάσες

Συνολικές πάσες
94
Ακριβείς πάσες
73
Πάσες ανά αγώνα
9.4
Ακρίβεια πασών
77.7%

Άμυνα

Τάκλιν
8
Κοψίματα
1
Τάκλιν ανά αγώνα
0.80
Κοψίματα ανά αγώνα
0.10

Πειθαρχία

Φάουλ
6
Κίτρινες κάρτες
0
Κόκκινες κάρτες
0
Φάουλ ανά αγώνα
0.60

Αποτελέσματα ομάδας

Νίκες
8 (80.0%)
Ισοπαλίες
0 (0.0%)
Ήττες
2 (20.0%)

Σύγκριση εντός και εκτός έδρας

Στατιστικό
Εντός
Εκτός
Γκολ/αγώνα
Εντός: 100.0%
Εκτός: 0.0%
Σουτ εντός στόχου/αγώνα
Εντός: 100.0%
Εκτός: 0.0%
Τάκλιν/αγώνα
Εντός: 8.3%
Εκτός: 91.7%

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Σουτ εντός στόχου/αγώνα
0.10
Ακριβείς πάσες/αγώνα
7.30
Τάκλιν/αγώνα
0.80
Κοψίματα/αγώνα
0.10

Ivan Schranz — Στατιστικά

τελευταίοι 10 αγώνες

Επισκόπηση

Ανάλυση του παίκτη Ivan Schranz σε 10 καταγεγραμμένους αγώνες. Δείτε στατιστικά γκολ, ασίστ και τάσεων αγώνα.

Αναλυτικά στατιστικά

10 αγώνες. Δείτε τα αναλυτικά στατιστικά του παίκτη.

Απόδοση

Ο παίκτης έχει καταγεγραμμένους 10 αγώνες για ανάλυση απόδοσης.

Πρόσφατη φόρμα

Ανάλυση των 5 πρόσφατων αγώνων του παίκτη για τις τρέχουσες τάσεις.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Ο παίκτης έχει 10 αγώνες. Δείτε στατιστικά ανά γήπεδο.

Τάσεις

Με 10 καταγεγραμμένους αγώνες, αναλύστε τις τάσεις του παίκτη.

Πρόσφατοι αγώνες του/της Ivan Schranz

Πόσα γκολ έχει ο/η Ivan Schranz;

Ο/Η Ivan Schranz έχει 0 γκολ σε 10 αγώνες (όλοι οι 10 αγώνες), με 0 ασίστ ασίστ, 0 κίτρινες κάρτες κίτρινες κάρτες και 0 κόκκινες κάρτες κόκκινες κάρτες.

Πηγή: ιστορικό παρόχου στατιστικών.

F · Slovakia · ομάδες: SK Slavia Praha

Γκολ ανά διαγωνισμό

Σύνολα στο ίδιο δείγμα αγώνων (όλοι οι 10 αγώνες).

Γκολ του/της Ivan Schranz ανά διαγωνισμό: αγώνες, γκολ και ασίστ.
ΔιαγωνισμόςΑγώνεςΓκολΑσίστ
Czech First League900
UEFA Champions League100

Ποια είναι η μέση βαθμολογία του/της Ivan Schranz;

Ο/Η Ivan Schranz έχει μέση βαθμολογία 6,49 (δείγμα: 7 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα). Δείγμα: τελευταίοι 10 αγώνες.

Μέση βαθμολογία
6,49

7 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα

Η βαθμολογία (rating) είναι η αξιολόγηση της απόδοσης που δίνει ο πάροχος δεδομένων μετά από κάθε αγώνα, σε κλίμακα από 0 έως 10, συνδυάζοντας ενέργειες με και χωρίς μπάλα. Δημοσιεύουμε τον μέσο όρο των αγώνων στους οποίους ο πάροχος κατέγραψε βαθμολογία.

Η βαθμολογία και το xG προέρχονται από τον πάροχο δεδομένων αγώνων και δεν υπολογίζονται από το Green365. Οι αγώνες χωρίς καταγραφή από τον πάροχο εξαιρούνται από τον μέσο όρο, και ο παραπάνω αριθμός σας δείχνει ακριβώς πόσοι συμπεριλήφθηκαν — δείτε τη μεθοδολογία.

Παίκτες