Jacob Pinnington | Στατιστικά | Ποδόσφαιρο

Τρέχουσα ομάδα του Jacob Pinnington

Έμβλημα της ομάδας Braintree TownΕπαληθευμένη ομάδαBraintree Town

Ποιος είναι ο επόμενος αγώνας του/της Jacob Pinnington;

Ο επόμενος αγώνας του/της Jacob Pinnington είναι εναντίον του/της Salisbury στο National League South, στις 10/11 και ώρα 04:45 μ.μ. (ώρα Μπραζίλια).

Συγκρίνετε τον/την Jacob Pinnington με άλλον παίκτη

Επιλέξτε άλλον παίκτη και δείτε τη στατιστική σύγκριση δίπλα-δίπλα.

Σύγκριση του/της Jacob Pinnington με

Ακολουθήστε τον/την Jacob Pinnington

Αποθηκεύστε τον/την Jacob Pinnington στον λογαριασμό σας για να βρίσκετε τους επόμενους αγώνες και τα στατιστικά όταν επιστρέφετε.

Ακολουθήστε τον/την Jacob Pinnington

Jacob Pinnington

0G 2A

τελευταίοι 10 αγώνες
Jacob Pinnington

Jacob Pinnington

Παίκτης
10 αγώνες
Ι
Ν
Η
Η
Ν
Jacob Pinnington

Στατιστικά - Jacob Pinnington

Όλοι οι 10 αγώνες
ΣτατιστικόΤιμή
Σύνοψη
Αγώνες που έπαιξε10
Μέσα λεπτά ανά αγώνα90.00
Μέση βαθμολογία6.73
Ποσοστό νικών ομάδας40.0%
Ασίστ ανά αγώνα0.20
Κίτρινες κάρτες0
Πάσες και άμυνα
Πάσες ανά αγώνα31.10
Ακρίβεια πασών71.7%
Τάκλιν ανά αγώνα0.20
Κοψίματα ανά αγώνα0.90
Ποσοστό επιτυχίας μονομαχιών100.0%
Πειθαρχία
Φάουλ που διέπραξε ανά αγώνα0.70
Σύνολο κίτρινων καρτών0
Σύνολο κόκκινων καρτών0
Αναλυτικοί μέσοι όροι ανά αγώνα
Aggregated raw minutesplayed Per Game90.00
Βαθμολογία ανά αγώνα6.73
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.05
Ασίστ ανά αγώνα0.20
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.20
Φάουλ ανά αγώνα0.70

Σύνοψη - Jacob Pinnington

Αγώνες
10
Μέσα λεπτά
90.0
Μέση βαθμολογία
6.73

Γκολ & ασίστ

Γκολ
0
Ασίστ
2
Συμμετοχές σε γκολ
2
Γκολ ανά αγώνα
0.00
Ασίστ ανά αγώνα
0.20

Πάσες

Συνολικές πάσες
311
Ακριβείς πάσες
223
Πάσες ανά αγώνα
31.1
Ακρίβεια πασών
71.7%

Άμυνα

Τάκλιν
2
Κοψίματα
9
Τάκλιν ανά αγώνα
0.20
Κοψίματα ανά αγώνα
0.90

Πειθαρχία

Φάουλ
7
Κίτρινες κάρτες
0
Κόκκινες κάρτες
0
Φάουλ ανά αγώνα
0.70

Αποτελέσματα ομάδας

Νίκες
4 (40.0%)
Ισοπαλίες
2 (20.0%)
Ήττες
4 (40.0%)

Σύγκριση εντός και εκτός έδρας

Στατιστικό
Εντός
Εκτός
Ασίστ/αγώνα
Εντός: 100.0%
Εκτός: 0.0%
Σουτ εντός στόχου/αγώνα
Εντός: 87.5%
Εκτός: 12.5%
Τάκλιν/αγώνα
Εντός: 11.1%
Εκτός: 88.9%

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Ασίστ/αγώνα
0.20
Σουτ εντός στόχου/αγώνα
0.20
Ακριβείς πάσες/αγώνα
22.30
Τάκλιν/αγώνα
0.20

Jacob Pinnington — Στατιστικά

τελευταίοι 10 αγώνες

Επισκόπηση

Ανάλυση του παίκτη Jacob Pinnington σε 10 καταγεγραμμένους αγώνες. Δείτε στατιστικά γκολ, ασίστ και τάσεων αγώνα.

Αναλυτικά στατιστικά

10 αγώνες. Δείτε τα αναλυτικά στατιστικά του παίκτη.

Απόδοση

Ο παίκτης έχει καταγεγραμμένους 10 αγώνες για ανάλυση απόδοσης.

Πρόσφατη φόρμα

Πρόσφατη φόρμα: 2 νίκες, 1 ισοπαλίες και 2 ήττες στους τελευταίους αγώνες.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Ο παίκτης έχει 10 αγώνες. Δείτε στατιστικά ανά γήπεδο.

Τάσεις

Με 10 καταγεγραμμένους αγώνες, αναλύστε τις τάσεις του παίκτη.

Πρόσφατοι αγώνες του/της Jacob Pinnington

Πόσα γκολ έχει ο/η Jacob Pinnington;

Ο/Η Jacob Pinnington έχει 0 γκολ σε 10 αγώνες (όλοι οι 10 αγώνες), με 2 ασίστ ασίστ, 0 κίτρινες κάρτες κίτρινες κάρτες και 0 κόκκινες κάρτες κόκκινες κάρτες.

Πηγή: ιστορικό παρόχου στατιστικών.

D · England · ομάδες: Braintree Town

Γκολ ανά διαγωνισμό

Σύνολα στο ίδιο δείγμα αγώνων (όλοι οι 10 αγώνες).

Γκολ του/της Jacob Pinnington ανά διαγωνισμό: αγώνες, γκολ και ασίστ.
ΔιαγωνισμόςΑγώνεςΓκολΑσίστ
National League1002

Ποια είναι η μέση βαθμολογία και το xG του/της Jacob Pinnington;

Ο/Η Jacob Pinnington έχει μέση βαθμολογία 6,73 (δείγμα: 10 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα) και 0,10 xG ανά αγώνα (δείγμα: 5 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα). Δείγμα: τελευταίοι 10 αγώνες.

Μέση βαθμολογία
6,73

10 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα

Η βαθμολογία (rating) είναι η αξιολόγηση της απόδοσης που δίνει ο πάροχος δεδομένων μετά από κάθε αγώνα, σε κλίμακα από 0 έως 10, συνδυάζοντας ενέργειες με και χωρίς μπάλα. Δημοσιεύουμε τον μέσο όρο των αγώνων στους οποίους ο πάροχος κατέγραψε βαθμολογία.

xG ανά αγώνα
0,10

5 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα

Το xG (expected goals, αναμενόμενα γκολ) μετρά την ποιότητα των σουτ: κάθε σουτ λαμβάνει τιμή από 0 έως 1 με βάση την ιστορική πιθανότητα να γίνει γκολ. Ένα xG 0,50 σε έναν αγώνα σημαίνει μισό αναμενόμενο γκολ από το άθροισμα των σουτ του αγώνα.

Η βαθμολογία και το xG προέρχονται από τον πάροχο δεδομένων αγώνων και δεν υπολογίζονται από το Green365. Οι αγώνες χωρίς καταγραφή από τον πάροχο εξαιρούνται από τον μέσο όρο, και ο παραπάνω αριθμός σας δείχνει ακριβώς πόσοι συμπεριλήφθηκαν — δείτε τη μεθοδολογία.

Παίκτες