Jetsada Batchari | Στατιστικά | Ποδόσφαιρο

Τρέχουσα ομάδα του Jetsada Batchari

Έμβλημα της ομάδας ChanthaburiΕπαληθευμένη ομάδαChanthaburi

Ποιος είναι ο επόμενος αγώνας του/της Jetsada Batchari;

Ο επόμενος αγώνας του/της Jetsada Batchari είναι εναντίον του/της Satun United FC στο Thai League 2, στις 18/10 και ώρα 08:00 π.μ. (ώρα Μπραζίλια).

Συγκρίνετε τον/την Jetsada Batchari με άλλον παίκτη

Επιλέξτε άλλον παίκτη και δείτε τη στατιστική σύγκριση δίπλα-δίπλα.

Σύγκριση του/της Jetsada Batchari με

Ακολουθήστε τον/την Jetsada Batchari

Αποθηκεύστε τον/την Jetsada Batchari στον λογαριασμό σας για να βρίσκετε τους επόμενους αγώνες και τα στατιστικά όταν επιστρέφετε.

Ακολουθήστε τον/την Jetsada Batchari

Jetsada Batchari

3G 0A

τελευταίοι 10 αγώνες
Jetsada Batchari

Jetsada Batchari

Παίκτης
10 αγώνες
Η
Ν
Ν
Ν
Ν
Jetsada Batchari

Στατιστικά - Jetsada Batchari

Όλοι οι 10 αγώνες
ΣτατιστικόΤιμή
Σύνοψη
Αγώνες που έπαιξε10
Μέσα λεπτά ανά αγώνα50.80
Μέση βαθμολογία6.89
Ποσοστό νικών ομάδας50.0%
Γκολ ανά αγώνα0.30
Κίτρινες κάρτες0
Γκολ και ασίστ
Γκολ ανά αγώνα0.30
Συμμετοχές σε γκολ ανά αγώνα0.30
Πάσες και άμυνα
Πάσες ανά αγώνα14.70
Ακρίβεια πασών68.0%
Τάκλιν ανά αγώνα0.10
Ποσοστό επιτυχίας μονομαχιών100.0%
Πειθαρχία
Φάουλ που διέπραξε ανά αγώνα0.10
Σύνολο κίτρινων καρτών0
Σύνολο κόκκινων καρτών0
Αναλυτικοί μέσοι όροι ανά αγώνα
Aggregated raw minutesplayed Per Game50.80
Βαθμολογία ανά αγώνα4.82
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.23
Γκολ ανά αγώνα0.30
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.50
Φάουλ ανά αγώνα0.10

Σύνοψη - Jetsada Batchari

Αγώνες
10
Μέσα λεπτά
50.8
Μέση βαθμολογία
6.89

Γκολ & ασίστ

Γκολ
3
Ασίστ
0
Συμμετοχές σε γκολ
3
Γκολ ανά αγώνα
0.30
Ασίστ ανά αγώνα
0.00

Πάσες

Συνολικές πάσες
147
Ακριβείς πάσες
100
Πάσες ανά αγώνα
14.7
Ακρίβεια πασών
68.0%

Άμυνα

Τάκλιν
1
Κοψίματα
0
Τάκλιν ανά αγώνα
0.10
Κοψίματα ανά αγώνα
0.00

Πειθαρχία

Φάουλ
1
Κίτρινες κάρτες
0
Κόκκινες κάρτες
0
Φάουλ ανά αγώνα
0.10

Αποτελέσματα ομάδας

Νίκες
5 (50.0%)
Ισοπαλίες
1 (10.0%)
Ήττες
4 (40.0%)

Σύγκριση εντός και εκτός έδρας

Στατιστικό
Εντός
Εκτός
Γκολ/αγώνα
Εντός: 100.0%
Εκτός: 0.0%
Ασίστ/αγώνα
Εντός: 0.0%
Εκτός: 100.0%
Σουτ εντός στόχου/αγώνα
Εντός: 60.0%
Εκτός: 40.0%

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Γκολ/αγώνα
0.30
Σουτ εντός στόχου/αγώνα
0.50
Ακριβείς πάσες/αγώνα
10.00
Τάκλιν/αγώνα
0.10

Jetsada Batchari — Στατιστικά

τελευταίοι 10 αγώνες

Επισκόπηση

Προφίλ παίκτη Jetsada Batchari: αναλύθηκαν 10 αγώνες με 3 γκολ. Χρησιμοποιήστε αυτά τα στατιστικά για τις αγορές σκόρερ.

Αναλυτικά στατιστικά

3 γκολ στην καριέρα. Αναλύστε αυτό το στοιχείο.

Απόδοση

Ο παίκτης σκοράρει κατά μέσο όρο 0.3 γκολ ανά αγώνα. Λάβετε υπόψη αυτό το στοιχείο.

Πρόσφατη φόρμα

Τρέχουσα φόρμα: 2 γκολ στους τελευταίους 5 αγώνες. Αυτή η φόρμα είναι σημαντική για τη διοργάνωση.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Ο παίκτης έχει 10 αγώνες. Δείτε στατιστικά ανά γήπεδο.

Τάσεις

Με 10 καταγεγραμμένους αγώνες, αναλύστε τις τάσεις του παίκτη.

Πρόσφατοι αγώνες του/της Jetsada Batchari

Πόσα γκολ έχει ο/η Jetsada Batchari;

Ο/Η Jetsada Batchari έχει 3 γκολ σε 10 αγώνες (όλοι οι 10 αγώνες), με 0 ασίστ ασίστ, 0 κίτρινες κάρτες κίτρινες κάρτες και 0 κόκκινες κάρτες κόκκινες κάρτες.

Πηγή: ιστορικό παρόχου στατιστικών.

M · Thailand · ομάδες: Chanthaburi

Γκολ ανά διαγωνισμό

Σύνολα στο ίδιο δείγμα αγώνων (όλοι οι 10 αγώνες).

Γκολ του/της Jetsada Batchari ανά διαγωνισμό: αγώνες, γκολ και ασίστ.
ΔιαγωνισμόςΑγώνεςΓκολΑσίστ
Thai League 21030

Ποια είναι η μέση βαθμολογία και το xG του/της Jetsada Batchari;

Ο/Η Jetsada Batchari έχει μέση βαθμολογία 6,89 (δείγμα: 7 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα) και 0,33 xG ανά αγώνα (δείγμα: 7 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα). Δείγμα: τελευταίοι 10 αγώνες.

Μέση βαθμολογία
6,89

7 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα

Η βαθμολογία (rating) είναι η αξιολόγηση της απόδοσης που δίνει ο πάροχος δεδομένων μετά από κάθε αγώνα, σε κλίμακα από 0 έως 10, συνδυάζοντας ενέργειες με και χωρίς μπάλα. Δημοσιεύουμε τον μέσο όρο των αγώνων στους οποίους ο πάροχος κατέγραψε βαθμολογία.

xG ανά αγώνα
0,33

7 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα

Το xG (expected goals, αναμενόμενα γκολ) μετρά την ποιότητα των σουτ: κάθε σουτ λαμβάνει τιμή από 0 έως 1 με βάση την ιστορική πιθανότητα να γίνει γκολ. Ένα xG 0,50 σε έναν αγώνα σημαίνει μισό αναμενόμενο γκολ από το άθροισμα των σουτ του αγώνα.

Η βαθμολογία και το xG προέρχονται από τον πάροχο δεδομένων αγώνων και δεν υπολογίζονται από το Green365. Οι αγώνες χωρίς καταγραφή από τον πάροχο εξαιρούνται από τον μέσο όρο, και ο παραπάνω αριθμός σας δείχνει ακριβώς πόσοι συμπεριλήφθηκαν — δείτε τη μεθοδολογία.

Παίκτες