Jonas Hansen | Στατιστικά | Ποδόσφαιρο

Τρέχουσα ομάδα του Jonas Hansen

Έμβλημα της ομάδας Kolding IFΕπαληθευμένη ομάδαKolding IF

Ποιος είναι ο επόμενος αγώνας του/της Jonas Hansen;

Ο επόμενος αγώνας του/της Jonas Hansen είναι εναντίον του/της AB στο Betinia Liga, στις 24/10 και ώρα 09:00 π.μ. (ώρα Μπραζίλια).

Συγκρίνετε τον/την Jonas Hansen με άλλον παίκτη

Επιλέξτε άλλον παίκτη και δείτε τη στατιστική σύγκριση δίπλα-δίπλα.

Σύγκριση του/της Jonas Hansen με

Ακολουθήστε τον/την Jonas Hansen

Αποθηκεύστε τον/την Jonas Hansen στον λογαριασμό σας για να βρίσκετε τους επόμενους αγώνες και τα στατιστικά όταν επιστρέφετε.

Ακολουθήστε τον/την Jonas Hansen

Jonas Hansen

0G 0A

τελευταίοι 10 αγώνες
Jonas Hansen

Jonas Hansen

Παίκτης
10 αγώνες
Η
Ι
Η
Ν
Ν
Jonas Hansen

Στατιστικά - Jonas Hansen

Όλοι οι 10 αγώνες
ΣτατιστικόΤιμή
Σύνοψη
Αγώνες που έπαιξε10
Μέσα λεπτά ανά αγώνα74.40
Μέση βαθμολογία7.03
Ποσοστό νικών ομάδας30.0%
Κίτρινες κάρτες0
Πάσες και άμυνα
Πάσες ανά αγώνα48.70
Ακρίβεια πασών84.2%
Τάκλιν ανά αγώνα0.10
Κοψίματα ανά αγώνα1.50
Ποσοστό επιτυχίας μονομαχιών100.0%
Πειθαρχία
Φάουλ που διέπραξε ανά αγώνα0.90
Σύνολο κίτρινων καρτών0
Σύνολο κόκκινων καρτών0
Αναλυτικοί μέσοι όροι ανά αγώνα
Aggregated raw minutesplayed Per Game74.40
Βαθμολογία ανά αγώνα7.03
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.09
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.10
Φάουλ ανά αγώνα0.90
Aggregated raw wasfouled Per Game0.50

Σύνοψη - Jonas Hansen

Αγώνες
10
Μέσα λεπτά
74.4
Μέση βαθμολογία
7.03

Πάσες

Συνολικές πάσες
487
Ακριβείς πάσες
410
Πάσες ανά αγώνα
48.7
Ακρίβεια πασών
84.2%

Άμυνα

Τάκλιν
1
Κοψίματα
15
Τάκλιν ανά αγώνα
0.10
Κοψίματα ανά αγώνα
1.50

Πειθαρχία

Φάουλ
9
Κίτρινες κάρτες
0
Κόκκινες κάρτες
0
Φάουλ ανά αγώνα
0.90

Αποτελέσματα ομάδας

Νίκες
3 (30.0%)
Ισοπαλίες
2 (20.0%)
Ήττες
5 (50.0%)

Σύγκριση εντός και εκτός έδρας

Στατιστικό
Εντός
Εκτός
Γκολ/αγώνα
Εντός: 0.0%
Εκτός: 100.0%
Σουτ εντός στόχου/αγώνα
Εντός: 33.3%
Εκτός: 66.7%
Τάκλιν/αγώνα
Εντός: 0.0%
Εκτός: 100.0%

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Σουτ εντός στόχου/αγώνα
0.10
Ακριβείς πάσες/αγώνα
41.00
Τάκλιν/αγώνα
0.10
Κοψίματα/αγώνα
1.50

Jonas Hansen — Στατιστικά

τελευταίοι 10 αγώνες

Επισκόπηση

Ανάλυση του παίκτη Jonas Hansen σε 10 καταγεγραμμένους αγώνες. Δείτε στατιστικά γκολ, ασίστ και τάσεων αγώνα.

Αναλυτικά στατιστικά

10 αγώνες. Δείτε τα αναλυτικά στατιστικά του παίκτη.

Απόδοση

Ο παίκτης έχει καταγεγραμμένους 10 αγώνες για ανάλυση απόδοσης.

Πρόσφατη φόρμα

Πρόσφατη φόρμα: 2 νίκες, 1 ισοπαλίες και 2 ήττες στους τελευταίους αγώνες.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Ο παίκτης έχει 10 αγώνες. Δείτε στατιστικά ανά γήπεδο.

Τάσεις

Με 10 καταγεγραμμένους αγώνες, αναλύστε τις τάσεις του παίκτη.

Πρόσφατοι αγώνες του/της Jonas Hansen

Πόσα γκολ έχει ο/η Jonas Hansen;

Ο/Η Jonas Hansen έχει 0 γκολ σε 10 αγώνες (όλοι οι 10 αγώνες), με 0 ασίστ ασίστ, 0 κίτρινες κάρτες κίτρινες κάρτες και 0 κόκκινες κάρτες κόκκινες κάρτες.

Πηγή: ιστορικό παρόχου στατιστικών.

D · Denmark · ομάδες: Kolding IF, Thisted

Γκολ ανά διαγωνισμό

Σύνολα στο ίδιο δείγμα αγώνων (όλοι οι 10 αγώνες).

Γκολ του/της Jonas Hansen ανά διαγωνισμό: αγώνες, γκολ και ασίστ.
ΔιαγωνισμόςΑγώνεςΓκολΑσίστ
CampoBet 2 Division800
Betinia Liga200

Ποια είναι η μέση βαθμολογία και το xG του/της Jonas Hansen;

Ο/Η Jonas Hansen έχει μέση βαθμολογία 7,03 (δείγμα: 10 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα) και 0,18 xG ανά αγώνα (δείγμα: 5 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα). Δείγμα: τελευταίοι 10 αγώνες.

Μέση βαθμολογία
7,03

10 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα

Η βαθμολογία (rating) είναι η αξιολόγηση της απόδοσης που δίνει ο πάροχος δεδομένων μετά από κάθε αγώνα, σε κλίμακα από 0 έως 10, συνδυάζοντας ενέργειες με και χωρίς μπάλα. Δημοσιεύουμε τον μέσο όρο των αγώνων στους οποίους ο πάροχος κατέγραψε βαθμολογία.

xG ανά αγώνα
0,18

5 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα

Το xG (expected goals, αναμενόμενα γκολ) μετρά την ποιότητα των σουτ: κάθε σουτ λαμβάνει τιμή από 0 έως 1 με βάση την ιστορική πιθανότητα να γίνει γκολ. Ένα xG 0,50 σε έναν αγώνα σημαίνει μισό αναμενόμενο γκολ από το άθροισμα των σουτ του αγώνα.

Η βαθμολογία και το xG προέρχονται από τον πάροχο δεδομένων αγώνων και δεν υπολογίζονται από το Green365. Οι αγώνες χωρίς καταγραφή από τον πάροχο εξαιρούνται από τον μέσο όρο, και ο παραπάνω αριθμός σας δείχνει ακριβώς πόσοι συμπεριλήφθηκαν — δείτε τη μεθοδολογία.

Παίκτες