Jonathan Tassin | Στατιστικά | Ποδόσφαιρο

Τρέχουσα ομάδα του Jonathan Tassin

Έμβλημα της ομάδας FC Drava PtujΕπαληθευμένη ομάδαFC Drava Ptuj

Συγκρίνετε τον/την Jonathan Tassin με άλλον παίκτη

Επιλέξτε άλλον παίκτη και δείτε τη στατιστική σύγκριση δίπλα-δίπλα.

Σύγκριση του/της Jonathan Tassin με

Jonathan Tassin

2G 0A

τελευταίοι 10 αγώνες
Jonathan Tassin

Jonathan Tassin

Παίκτης
10 αγώνες
Η
Η
Ι
Ι
Η
Jonathan Tassin

Στατιστικά - Jonathan Tassin

Όλοι οι 10 αγώνες
ΣτατιστικόΤιμή
Σύνοψη
Αγώνες που έπαιξε10
Μέσα λεπτά ανά αγώνα86.80
Μέση βαθμολογία6.73
Ποσοστό νικών ομάδας20.0%
Γκολ ανά αγώνα0.20
Κίτρινες κάρτες0
Γκολ και ασίστ
Γκολ ανά αγώνα0.20
Συμμετοχές σε γκολ ανά αγώνα0.20
Πάσες και άμυνα
Πάσες ανά αγώνα27.80
Ακρίβεια πασών80.6%
Τάκλιν ανά αγώνα0.60
Κοψίματα ανά αγώνα1.50
Ποσοστό επιτυχίας μονομαχιών100.0%
Πειθαρχία
Φάουλ που διέπραξε ανά αγώνα1.50
Σύνολο κίτρινων καρτών0
Σύνολο κόκκινων καρτών0
Αναλυτικοί μέσοι όροι ανά αγώνα
Aggregated raw minutesplayed Per Game86.80
Βαθμολογία ανά αγώνα6.73
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.05
Γκολ ανά αγώνα0.20
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.30
Φάουλ ανά αγώνα1.50

Σύνοψη - Jonathan Tassin

Αγώνες
10
Μέσα λεπτά
86.8
Μέση βαθμολογία
6.73

Γκολ & ασίστ

Γκολ
2
Ασίστ
0
Συμμετοχές σε γκολ
2
Γκολ ανά αγώνα
0.20
Ασίστ ανά αγώνα
0.00

Πάσες

Συνολικές πάσες
278
Ακριβείς πάσες
224
Πάσες ανά αγώνα
27.8
Ακρίβεια πασών
80.6%

Άμυνα

Τάκλιν
6
Κοψίματα
15
Τάκλιν ανά αγώνα
0.60
Κοψίματα ανά αγώνα
1.50

Πειθαρχία

Φάουλ
15
Κίτρινες κάρτες
0
Κόκκινες κάρτες
0
Φάουλ ανά αγώνα
1.50

Αποτελέσματα ομάδας

Νίκες
2 (20.0%)
Ισοπαλίες
2 (20.0%)
Ήττες
6 (60.0%)

Σύγκριση εντός και εκτός έδρας

Στατιστικό
Εντός
Εκτός
Γκολ/αγώνα
Εντός: 100.0%
Εκτός: 0.0%
Σουτ εντός στόχου/αγώνα
Εντός: 100.0%
Εκτός: 0.0%
Τάκλιν/αγώνα
Εντός: 61.2%
Εκτός: 38.8%

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Γκολ/αγώνα
0.20
Σουτ εντός στόχου/αγώνα
0.30
Ακριβείς πάσες/αγώνα
22.40
Τάκλιν/αγώνα
0.60

Jonathan Tassin — Στατιστικά

τελευταίοι 10 αγώνες

Επισκόπηση

Προφίλ παίκτη Jonathan Tassin: αναλύθηκαν 10 αγώνες με 2 γκολ. Χρησιμοποιήστε αυτά τα στατιστικά για τις αγορές σκόρερ.

Αναλυτικά στατιστικά

2 γκολ στην καριέρα. Αναλύστε αυτό το στοιχείο.

Απόδοση

Ο παίκτης σκοράρει κατά μέσο όρο 0.2 γκολ ανά αγώνα. Λάβετε υπόψη αυτό το στοιχείο.

Πρόσφατη φόρμα

Τρέχουσα φόρμα: 2 γκολ στους τελευταίους 5 αγώνες. Αυτή η φόρμα είναι σημαντική για τη διοργάνωση.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Ο παίκτης έχει 10 αγώνες. Δείτε στατιστικά ανά γήπεδο.

Τάσεις

Με 10 καταγεγραμμένους αγώνες, αναλύστε τις τάσεις του παίκτη.

Πρόσφατοι αγώνες του/της Jonathan Tassin

Πόσα γκολ έχει ο/η Jonathan Tassin;

Ο/Η Jonathan Tassin έχει 2 γκολ σε 10 αγώνες (όλοι οι 10 αγώνες), με 0 ασίστ ασίστ, 0 κίτρινες κάρτες κίτρινες κάρτες και 0 κόκκινες κάρτες κόκκινες κάρτες.

Πηγή: ιστορικό παρόχου στατιστικών.

M · France · ομάδες: FC Drava Ptuj

Γκολ ανά διαγωνισμό

Σύνολα στο ίδιο δείγμα αγώνων (όλοι οι 10 αγώνες).

Γκολ του/της Jonathan Tassin ανά διαγωνισμό: αγώνες, γκολ και ασίστ.
ΔιαγωνισμόςΑγώνεςΓκολΑσίστ
2. SNL1020

Ποια είναι η μέση βαθμολογία του/της Jonathan Tassin;

Ο/Η Jonathan Tassin έχει μέση βαθμολογία 6,73 (δείγμα: 10 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα). Δείγμα: τελευταίοι 10 αγώνες.

Μέση βαθμολογία
6,73

10 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα

Η βαθμολογία (rating) είναι η αξιολόγηση της απόδοσης που δίνει ο πάροχος δεδομένων μετά από κάθε αγώνα, σε κλίμακα από 0 έως 10, συνδυάζοντας ενέργειες με και χωρίς μπάλα. Δημοσιεύουμε τον μέσο όρο των αγώνων στους οποίους ο πάροχος κατέγραψε βαθμολογία.

Η βαθμολογία και το xG προέρχονται από τον πάροχο δεδομένων αγώνων και δεν υπολογίζονται από το Green365. Οι αγώνες χωρίς καταγραφή από τον πάροχο εξαιρούνται από τον μέσο όρο, και ο παραπάνω αριθμός σας δείχνει ακριβώς πόσοι συμπεριλήφθηκαν — δείτε τη μεθοδολογία.

Παίκτες